منبع – جی کی دوبینز از بالتیمور ریونز ، مارک اینگرام انتظار نمی رود چهارشنبه بازی کند

[ad_1]

به گفته یک منبع ، بالتیمور ریونز با حمایت از جی کی دوبینز و مارک اینگرام انتظار نمی رود در مسابقه استیلرز به میدان بروند ، هرچند هر دو حق این کار را دارند.

دابینز و اینگرام که در حال حاضر در فهرست ذخیره / فهرست COVID-19 هستند ، سه شنبه شب با ریونز به پیتسبورگ سفر نکردند زیرا این آخرین روز قرنطینه 10 روزه آنها پس از یک آزمایش مثبت بود. یک منبع گفت ، اما برنامه این است که بالتیمور چهارشنبه دوبینز یا اینگرام را به لیست فعال اضافه نکند.

هیچکدام پس از شکست 30-24 مقابل تنسی تایتان 10 روز پیش تمرین نکردند. دابینز قبل از دادن نتایج مثبت ، خودش را در موقعیت بالتیمور قرار داده بود. Ingram ، Pro Bowl از سال گذشته ، به آرامی از جرم خارج شد.

وضعیت Dobbins و Ingram اواخر روز چهارشنبه رسمی می شود. Ravens می تواند تا ساعت 12:30 بعد از ظهر چهارشنبه حرکت کند.

گاس ادواردز در مقابل فولاد شروع می کند و سعی می کند موفقیت خود را در خط دفاعی ، که شماره 7 است ، تکرار کند و وارد هفته 12 شود. ادواردز در دو بازی اخیر خود برابر پیتسبورگ 217 یارد یارد سرعت و یک ضربه محکم جمع کرده است.

عدالت هیل ، انتخاب دور چهارم که در سال 2019 به ندرت استفاده می شود ، از ادواردز پشتیبانی خواهد کرد. Ty’Son Williams می تواند در میان هفت یا هشت بازیکن تیم تمرینی باشد که به عنوان بازیکن شماره 3 Ravens معرفی می شود.

بالتیمور به دلیل شیوع اخیرش احتمالاً بدون حمله 6 بازیکن ابتدایی بازی خواهد کرد. رابرت گریفین III به عنوان مدیر خط حمله به جای مدیر NFL MVP لامار جکسون ، که در شکرگذاری امتیاز مثبت کسب کرد ، شروع خواهد کرد.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme