منبع – انتظار می رود که لامار جکسون ، بالتیمور ریونز ، مقابل دالاس کابوی ها به میدان برود


با توجه به MILLS ، Md. یک منبع به آدام شفر از خبرنگار ESPN گفت: “انتظار می رود لامار جکسون ، بازیکن خط حمله بالتیمور ریونز بازی را سه شنبه شب مقابل دالاس کابوی آغاز کند.”

جکسون که از نظر ویروس کرونای شکرگذاری مثبت بود ، روز شنبه قرنطینه 10 روزه خود را به اتمام رساند و واجد شرایط فعال شدن از لیست / ذخیره COVID-19 در روز یکشنبه است. NFL MVP حاکم می تواند یکشنبه تمرین کند و روز دوشنبه قبل از بازی با آخرین مکان Cowboys (3-8) در راهنما شرکت کند ، که به دلیل شیوع اخیر در بالتیمور دو بار برنامه ریزی شد.

گرگ رومن ، هماهنگ کننده تهاجم گفت ، در چند روز گذشته ، جکسون “کاملاً درگیر جلسات مجازی و تماشای فیلم در مورد آنچه که ریونز در عمل انجام می دهند ، شده است.

رومن گفت: “بنابراین او واقعاً یک قدم ، هر قدم برمی دارد.” “تنها کاری که او نمی تواند انجام دهد این است که بدیهی است اینجا در مرکز باشد و در واقع در آن شرکت کند. اما ، از نظر ذهنی ، او در این باره حق دارد.”


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>