منابع – QB Denver Broncos اعلام کرد که آنها در برابر New Orleans Saints صلاحیت ندارند


منابع روز شنبه به آدام شفر از ESPN گفتند که همه بازیکنان خط حمله Denver Broncos مجاز به بازی در روز یکشنبه در برابر New Orleans Saints نیستند ، زیرا آنها تماس های خطرناک و نزدیک برای ردیابی COVID-19 در نظر گرفته می شوند.

یک منبع شفر گفت: درو لاک و برت ریپین ، دو بازیکن خط حمله در لیست فعال و بلیک بورتلز ، بازیکن خط حمله تیم ، خطرناک در نظر گرفته شدند.

یک منبع به شفر گفت که Broncos این کار را نمی کند.

نگرانی ها پس از آن بود که Broncos صبح پنجشنبه پس از نتیجه مثبت آزمایش ، جف دریسکل ، مدافع خط حمله جف دریسکل را به ذخیره / فهرست COVID-19 منتقل کرد.

منابع به ESPN گفتند ، لاك ، ريپين و بورتلز كه در ابتداي تمرين روز شنبه در يك بازي ديدني بازي در زمين بودند ، قبل از پايان تمرينات از زمين خارج شدند. هر سه نفر از روز پنجشنبه تست های اضافی POC را انجام داده اند و تاکنون هر سه منفی بوده اند.

روز شنبه ، فانجیو گفت که بازیکنان کوارتر در طول جلسات بیش از 6 فوت از یکدیگر فاصله داشتند و “همه جلسات ما به گونه ای تنظیم شده است که همه توزیع شوند.”

Fangio گفت NFL پس از آزمایشات مثبت توسط Driskel و Diontay Spencer ، گوینده برنامه ، Broncos را برای تمرین در روزهای پنجشنبه و جمعه واگذار کرد. با این حال ، Fangio ترجیح داد تمرین روز جمعه و سایر فعالیتهای حاضر در محل را لغو کند.

حتما بخوانید:
Cardinals vs. Seahawks - خلاصه بازی - 19 نوامبر 2020

Broncos روز شنبه از NFL مجوز تمرین را دریافت کرد.

جف لگولد ، خبرنگار ESPN ، در این گزارش شرکت کرده است.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید