[ad_1]

منابع ESPN تأیید کردند که NHL در حال حاضر برای شروع یک تاریخ در اواسط ژانویه با برنامه 52 یا 56 بازی است.

هدف اولیه NHL از 1 ژانویه به دلیل زمان اردوی آماده سازی غیرقابل دستیابی شد – به علاوه وقت اضافی که به هفت تیمی که در این تابستان زمین پلی آف را گسترش ندادند و همچنین پروتکل های قرنطینه در برخی از بازارها وعده داده شده است. از روز پنجشنبه ، بازیکنان NHL هنوز دستورالعمل رسمی در مورد زمان ارائه گزارش به شهرهای خود را دریافت نکرده اند. بازیکنان در حال حاضر در خانه های خارج از فصل خود ، از جمله بسیاری که هنوز در اروپا هستند ، پراکنده شده اند.

TSN اولین بار تاریخ راه اندازی را در اواسط ژانویه اعلام کرد.

از صبح جمعه ، هیچ گفتگوی معناداری بین NHL و NHLPA درباره برنامه های بالقوه ، قالب ها یا پروتکل ها انجام نشده است. اول ، طرفین باید بر بن بست مالی غلبه کنند: مالکانی که می خواهند جریان نقدی اضافی برای شروع فصل فراهم شود ، از بازیکنان خواسته اند توافق مالی خود را تغییر دهند ، از جمله تاخیر حقوق بیش از 10٪ ، که قبلا در تابستان امسال توافق شده است. بازیکنان از هرگونه تغییر در ترتیب مالی خودداری کردند ، زیرا آنها در ماه جولای CBA جدیدی را امضا کرده بودند. با این حال ، منابعی از بازیکنان گفتند که NHLPA آماده همکاری با NHL خواهد بود ، تا زمانی که صاحبان آن مایل باشند در ازای آنها تخفیف دهند.

گری بتمن ، کمیساریای NHL ، که روز چهارشنبه در یک صفحه در مجله Sports Business Journal سخنرانی کرد ، گفت که برنامه ریزی برای فصل 21-2020 همچنان بی ثبات است.

بتمن با اشاره به تاریخ شروع احتمالی اول ژانویه گفت: “این یک کار ناتمام است ، عمدتا تحت تأثیر آنچه ما از متخصصان پزشکی می آموزیم.” “COVID موج دوم را پشت سر می گذارد ، که ممکن است از موج اول هم بدتر باشد و بین روزهای شکرگذاری و عواقب بعدی و آنچه فکر می کنند برای کریسمس و پس از آن اتفاق خواهد افتاد ، ما عجله ای نداریم و مطمئن شویم که به دنبال راه هایی هستیم حرکت به جلو ما روی سلامتی و ایمنی و انجام کارهای صحیح متمرکز هستیم. “

انتظار نمی رود NHL در فصل 21-2020 محیط حبابی داشته باشد و توجه خود را به تیم هایی معطوف کرده است که در خانه های خود بازی می کنند. با این حال ، احتمالاً یک بازسازی موقت از جمله یک بخش کاملاً کانادایی وجود دارد.

روز چهارشنبه در پانل SBJ ، بتمن در مورد اختلافات اقتصادی بین لیگ و بازیکنان صحبت کرد ، اما اصرار داشت که این لیگ نمی خواهد دوباره درباره CBA مذاکره کند.

بتمن گفت: “طبق قرارداد ما و معامله ای که بیش از یک دهه با انجمن بازیکنان داشته ایم ، درآمد هرچه باشد ، بازیکنان فقط 50٪ می گیرند.” “اگر ما بیش از این به آنها اضافه پرداخت کنیم و آنها در کوتاه مدت ما را پس ندهند ، آنها باید با گذشت زمان ما را پس دهند. عوامل استرس زا در این سیستم وجود دارد و ما در مورد اینکه این استرس ها چیست و چگونه می توانند کنار بیایند بحث کرده ایم ، اما ما سعی نداریم بگوییم ، “شما باید X ، Y و Z” را انجام دهید. “ما در تلاشیم راهی برای ادامه کار با هم پیدا کنیم.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر