[ad_1]

تیم گفت که کلای تامپسون ، نگهبان گلدن استیت واریرز ، در یک جلسه تمرینی در جنوب کالیفرنیا از ناحیه پا آسیب دید.

یک منبع به آدریان ووناروفسکی از ESPN گفت که تامپسون از ناحیه پای راست خود آسیب دیده است و انتظار می رود طی چند روز آینده برای تعیین شدت آسیب آزمایش شود.

تامپسون فصل گذشته را از دست داد و در جریان بازی 6 نهایی در برابر تورنتو رپتورز ، ACL را در زانوی چپ خود پاره کرد. جنگجویان خوش بین بودند كه تامپسون ، كه بیش از یك سال را در توانبخشی مصدومیت سپری كرده است ، در فصل آینده 21-22-2020 با قدرت باز خواهد گشت.

استیو کر مربی تیم جنگجویان اخیراً گفته است که در حالی که جنگجویان به تامپسون اجازه نمی دادند هنگام بالون تیمش در سانفرانسیسکو بجنگد ، وی از روند پیشرفت توانبخشی تامپسون راضی است.

کر در اواخر ماه سپتامبر در یک مصاحبه ویدیویی با خبرنگاران گفت: “عالی بود که او را بیرون از رختکن بیرون کشیدیم.” “فقط حضور او باعث تحریک انرژی و هیجان ما شد. تمرینات خوب پیش رفت. این اولین جلسه تمرین به دلیل مصدومیت در لیگ قهرمانان آسیا و غیبت یک سال و نیم است ، بنابراین انتظار نداشتم که او در فرم عالی باشد ، در فرم عالی باشد و او نبود. اما خوب پیش رفته بود و این اولین قدم خوب است. “

آخرین شکست تامپسون س questionsالات بالقوه بیشتری را برای Warriors به ​​وجود می آورد ، آنها اطمینان داشتند که می توانند فصل دیگر را در مسابقه شلوغ کنفرانس غربی رقابت کنند. چهارشنبه شب وریورز انتخاب دوم NBA Draft را دارد.

وقتی اخبار آخرین مصدومیت تامپسون در سراسر لیگ پخش شد ، واقعاً احساس شوک و بی اعتمادی در سراسر سازمان وجود داشت. واریرز امیدوار است که آزمایشات پای تامپسون تمیز برگردد و او با هم تیمی های قدیمی اش استفان کاری و دریموند گرین به زمین برگردد.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir