منابع – پادشاهان ساکرامنتو با پیشنهاد آتلانتا هاوکس برای بوگدان بوگدانوویچ مطابقت ندارند


منابع روز سه شنبه به ESPN گفتند ، پادشاهان ساکرامنتو از پاسخ 72 ساله به پیشنهاد چهار ساله آتلانتا هاوکس برای 72 میلیون دلار برای نگهبان محدود بازیکن آزاد ، بوگدان بوگدانوویچ خودداری کردند.

دفتر جلوی پادشاهان طی دو روز گذشته روی راه حل کار می کرد ، اما همچنان به برنامه مدیر کل جدید مونت مک نایر برای انعطاف پذیری لیست ها بازگشت. نگهداری بوگدانوویچ توانایی سازمان را برای ادامه شکل دادن به تیم در اطراف هسته جوان خود De’Aaron Fox ، Marvin Bagley و Buddy Hield به شدت محدود می کند.

و پس از آنکه تایریس هالیبرتون در پیش نویس چهارشنبه در 11 سالگی به دست پادشاهان افتاد ، ساکرامنتو ناگهان بازگشتی عمیق تر ، با استعدادتر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت به یک آژانس رایگان بپیوندد – عامل دیگری در تصمیم روز دوشنبه.

پادشاهان دوشنبه 48 ساعت تا نیمه شب در شرق وقت داشتند تا تصمیم بگیرند که آیا با لیست پیشنهادی مطابقت دارند و بوگدانوویچ را بازداشت می کنند – یا اجازه می دهند او به هاوکس برود.

برای مدیر عامل آتلانتا ، تراویس شلنک ، شرط منطقی این بود که از بوگدانوویچ بهتر عمل کنیم. به طور سنتی ، تیم ها بازیکنان را در یک آژانس رایگان محدود به زمین می اندازند. بوگدانوویچ اکنون به عنوان بخشی اصلی از کلاس آژانس رایگان هاوکس به دانیلو گالیناری پیوسته است که لیست گارد جوان All-Star Trae Young را دوباره طراحی کرده است.

هاوکس در استفاده از فضای پرداخت به عنوان شما می توانید علاوه بر هسته جوان ، جانبازان مستقر را جذب کنید ، با گالیناری (سه سال ، 61.5 میلیون دلار) ، نگهبان راجون رونو (دو سال ، 15 میلیون دلار) ، امنیت کریس دان (یک سال ، 5 میلیون دلار) و سلیمان هیل (یک سال).

حتما بخوانید:
دانستنی های راه اندازی تولیدی مانتو - تاریخچه مانتو - شرکت تولید پوشاک اندیشه

منابع گفتند که بوگدانوویچ ، 28 ساله ، تحت بررسی لیگ است که آیا ممکن است در مذاکرات ساکرامنتو و میلواکی برای توافق نامه امضا و تجارت قبل از افتتاح دوره آژانس رایگان در روز جمعه دخالت کند یا خیر.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید