منابع می گویند کارملو آنتونی برای بازگشت به پورتلند تریل بلیزرز با یک قرارداد یک ساله


منابع ESPN به آدریان ویناروفسکی گفتند که بازیکن آزاد کارملو آنتونی با یک قرارداد حداقل یک ساله برای بازگشت به پورتلند تریل بلیزر موافقت کرده است.

پس از فینال های سخت در اوکلاهما سیتی و هیوستون – و بیش از یک سال خارج از NBA – آنتونی در نوامبر گذشته با Trail Blazers قرارداد امضا کرد و به نظر می رسد بلافاصله خانه ای پیدا کرده است.

او فقط چند هفته بعد به عنوان بازیکن هفته کنفرانس غربی انتخاب شد که در طول فصل به طور متوسط ​​15.4 امتیاز ، 6.3 ریپاند و 1.5 پاس گل در هر بازی کسب کرد ، در حالی که 39٪ 3 بازی را تشکیل می داد. امتیاز ، دومین امتیاز کسب شده در حرفه وی (40٪ در سال 14-2013).

آنتونی گفت پس از حذف پورتلند توسط لس آنجلس لیکرز در اولین مرحله پلی آف کنفرانس غرب ، امیدوار است که با بلیزرها برگردد.

آنتونی در آن زمان گفت: “هر وقت موقعیتی پیدا کردید که راحت باشد و به شما اجازه دهد همان چیزی باشید که هستید ، می خواهید در آن وضعیت بمانید.” هنگام کار کردن ، لازم نیست چیزهای مختلفی را امتحان کنید.

یک منبع وویناروسکی گفت ، روز یکشنبه ، مرکز نمایندگی های آزاد هری گیلز با یک قرارداد یک ساله با Trail Blazers موافقت کرد. گیلز که در زندگی حرفه ای خود با مشکلات زانو دست و پنجه نرم می کرد ، در فصل گذشته به طور متوسط ​​6.9 امتیاز و 4.1 ریباند در هر بازی برای ساکرامنتو کینگز داشت.

آنتونی 36 ساله لحظات مهم را در شکار خواهد بود. ده ستاره آل استار هنوز در تلاش است تا برای اولین بار به فینال NBA برسد. به طور جداگانه ، او به 51 امتیاز نیاز دارد تا تیم دانکن را در رده چهاردهم جدول امتیازات NBA قرار دهد ، و اگر بتواند 895 امتیازی را که در 2019-20-20 کسب کرد ، کنترل کند ، در نهایت تمام 10 مورد برتر

حتما بخوانید:
مسی و رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا ، در حالی که رئیس بارسا کومان بازی یوونتوس را پیش بینی می کند

آنتونی وارد هفدهمین فصل حضور خود در NBA می شود.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید