منابع – مربی Pittsburgh Steelers RB جیمز کانر از نظر ویروس کرونا مثبت است


یک روز پس از قرار دادن سه بازیکن در لیست ذخیره / COVID-19 ، پیتسبورگ استیلرز آزمایشات مثبت تری از جمله یکی از جیمز کانر فراری را دارد ، روز شنبه یک منبع به آدام شفر از ESPN گفت.

این منبع گفت ، آنها منتظر نتیجه آزمایش مجدد هستند ، اما کانر در حال حاضر از سلامتی خوبی برخوردار است.

طبق پروتکل COVID-19 NFL ، کانر که از سرطان جان سالم به در برد ، حداقل 10 روز غایب خواهد بود. همین امر او را به بازی روز سه شنبه مقابل ریونز و بازی بعدی اش مقابل واشنگتن در روز یکشنبه می کشاند. این تیم برای تعیین مخاطبین کانر ردیابی تماس را انجام خواهد داد.

منابع به شفر گفتند که همراه با کانر ، مربی نیز مثبت است. آنها تماس های زیادی داشتند ، این بدان معنی است که فولادی ها احتمالاً بازیکنان بیشتری را در لیست ذخیره / COVID-19 قرار می دهند قبل از بازی برنامه ریزی شده روز سه شنبه برابر Ravens ، مجبور به تعویق افتادن از شکرگذاری به دلیل شیوع بالتیمور.

مدافع استفون تویت ، مدافع آیزایا باگز و مهاجم جرالد هاوکینز روز جمعه به لیست ذخیره اضافه شدند ، در حالی که کوین دوتسون رهبر حمله در 14 نوامبر وارد این لیست شد.

فولادی ها پس از لغو تمرین روز پنجشنبه ، جمعه و شنبه مربی ، مایک تاملین ، پس از تغییر در برنامه خود ، از روز چهارشنبه تمرین نکردند.

حداقل 16 بازیکن بین Ravens و Steelers در فهرست ذخیره / COVID-19 هستند و انتظار می رود به تعداد بیشتری بپیوندند.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>