منابع – شیاطین ایالت آریزونا از مسابقات بسکتبال Empire Classic کنار کشیدند


منابع به ESPN گفتند ، آریزونا در این هفته از Empire Classic بازنشسته می شود ، به دنبال اخباری که اسکات درو ، مربی بسکتبال مردان Baylor ، آزمایش COVID-19 را گذرانده است

آریزونا شماره 18 در بازی افتتاحیه قهرمانی در کالج باید چهارشنبه در Mohegan Sun در کانکتیکات به مصاف بایرون شماره 2 برود.

درو روز یکشنبه اعلام کرد که روز جمعه آزمایش COVID-19 مثبت است ، اما بالیور هنوز قصد دارد این هفته در Mohegan Sun بازی کند. درو گفت که بقیه افراد در این برنامه جمعه و یکشنبه تست منفی داشتند و دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه آزمایش می شوند.

هنوز مشخص نیست که Empire Classic چگونه می خواهد پیش برود. این رویداد همچنین شامل شماره 3 ویلانووا و کالج بوستون است.

آریزونا همچنان قصد دارد در این هفته به خورشید موهگان سفر کند. فلوریدا صبح روز یکشنبه پس از آزمایشات مثبت COVID-19 تحت برنامه ، از مسابقات خود ، یک مسابقات جداگانه در Mohegan Sun ، کنار رفت ، بنابراین شیاطین خورشید می توانند جایگزین بالقوه ای باشند. گیتورها به ترتیب در رویدادی در روزهای چهارشنبه و جمعه باید به مصاف UMass Lowell و No. 4 در ویرجینیا بروند.

ابتدا استادیوم تصمیم ایالت آریزونا را برای عقب نشینی اعلام کرد.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>