منابع – شیاطین ایالت آریزونا از مسابقات بسکتبال Empire Classic کنار کشیدند

[ad_1]

منابع به ESPN گفتند ، آریزونا در این هفته از Empire Classic بازنشسته می شود ، به دنبال اخباری که اسکات درو ، مربی بسکتبال مردان Baylor ، آزمایش COVID-19 را گذرانده است

آریزونا شماره 18 در بازی افتتاحیه قهرمانی در کالج باید چهارشنبه در Mohegan Sun در کانکتیکات به مصاف بایرون شماره 2 برود.

درو روز یکشنبه اعلام کرد که روز جمعه آزمایش COVID-19 مثبت است ، اما بالیور هنوز قصد دارد این هفته در Mohegan Sun بازی کند. درو گفت که بقیه افراد در این برنامه جمعه و یکشنبه تست منفی داشتند و دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه آزمایش می شوند.

هنوز مشخص نیست که Empire Classic چگونه می خواهد پیش برود. این رویداد همچنین شامل شماره 3 ویلانووا و کالج بوستون است.

آریزونا همچنان قصد دارد در این هفته به خورشید موهگان سفر کند. فلوریدا صبح روز یکشنبه پس از آزمایشات مثبت COVID-19 تحت برنامه ، از مسابقات خود ، یک مسابقات جداگانه در Mohegan Sun ، کنار رفت ، بنابراین شیاطین خورشید می توانند جایگزین بالقوه ای باشند. گیتورها به ترتیب در رویدادی در روزهای چهارشنبه و جمعه باید به مصاف UMass Lowell و No. 4 در ویرجینیا بروند.

ابتدا استادیوم تصمیم ایالت آریزونا را برای عقب نشینی اعلام کرد.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme