منابع – ست کاری ، که توسط 76ers Mavericks معامله می شود ، به پدر پدر شوهر Doc Rivers پیوست


فیلادلفیا 76ers یک تیرانداز 3 امتیازی از نظر تاریخی نخبه را بدست آورد که اتفاقاً با موافقت با تجارت شب گذشته با دختر مربی ازدواج کرد ، که روز چهارشنبه نگهبان جوش ریچاردسون و شماره 36 در انتخاب NBA دالاس ماوریکس برای ست کاری را به خدمت گرفت. منابع ESPN.

کاری که پدرشوهرش مربی جدید سیکسرز داک ریورز است ، به نیاز آشکار فیلادلفیا برای شلیک در محیط برای تکمیل ستاره های جوئل امبیید و بن سیمونز می پردازد. او در تاریخ NBA با 3 امتیاز (44.3) در رده دوم قرار دارد و تنها مربی فعلی گلدن استیت واریورز استیو کر و چهار مقام بالاتر از برادرش ، استفن کاری دو بار MVP است.

ریچاردسون که فصل گذشته پس از ورود به فیلادلفیا با امضای قرارداد و معامله جیم باتلر به طور متوسط ​​13.7 امتیاز داشت ، به میل دالاس برای ارتقا ورزشی و تبدیل شدن به تیم دفاعی بهتر در این فصل پاسخ می دهد. .

ریک کارلایل ، مربی تیم Mavs ، پس از اینکه جاش گرین ، وینگر را در شماره 18 آماده کرد ، سرمربی تیم Mavs گفت: “فصل گذشته از بازی خارج شدیم ، حمله ما از نظر تاریخی عالی بود ، اما ما باید دفاع خود را بهبود ببخشیم.” بخشی از این نوع کار ما خواهد بود زمان اردوی تمرینی ، اما قسمت دیگر زمانی است که پیش نویس تهیه می کنیم و وقتی بازیکنانی را می گیریم ، می خواهیم آنها این نوع طرز فکر و توانایی را داشته باشند. “

از گزینه شماره 36 برای انتخاب تایلر بی ، مهاجم کلرادو ، مدافع سال گذشته Pac-12 استفاده شد.

کاری 30 ساله ، در اولین سال یک معامله 4 ساله 32 میلیون دلاری ، در فصل گذشته به طور متوسط ​​12.4 امتیاز در هر بازی برای Mavs کسب کرد. او از فاصله 3 امتیازی بهترین 45.2٪ در زندگی حرفه ای خود را شلیک کرد.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>