منابع – حوزه Wrigley وضعیت برجسته فدرال را دریافت خواهد کرد

[ad_1]

شیکاگو – بر اساس منابع آگاه از داستان ، هفت سال پس از ثبت اسناد ، وریگلی فیلد باید وضعیت برجسته فدرال را در فهرست ثبت ملی اماکن تاریخی دریافت کند. این اقدام به صاحبان مکعب شیکاگو ، خانواده ریکتز ، امکان دسترسی به اعتبارات مالیات بر درآمد فدرال را در بازسازی سایت 106 ساله که اخیراً به اتمام رسیده است ، می دهد. اعلامیه رسمی روز پنجشنبه پیش بینی می شود.

Wrigley Field در سال 1914 ساخته شد ، اما تحولات گسترده ای تا نیمه دهه گذشته رخ نداد ، زمانی که خانواده ریکتز حدود 1 میلیارد دلار از پول خود را برای نوسازی آن هزینه کردند. آنها پس از واجد شرایط بودن در سال 1987 ، برای دریافت وضعیت فدرال درخواست کردند ، اما قبل از تأیید مجبور شدند این حق را از طریق بازسازی حفظ کنند. این حرکت باید میلیون ها اعتبار مالیاتی کسب کند ، دقیقاً مانند صاحبان بوستون رد ساکس ، که حدود یک دهه پیش حرکت مشابهی را با پارک Fenway انجام دادند.

ریکت ها مدتهاست که از تمایل خود برای کمک به م taxدیان در زمینه نوسازی چشم پوشی کرده اند ، اما امیدوارند که وامها را به صورت وضعیت برجسته ای که توسط وزیر کشور ایالات متحده دیوید برنهارد تأیید شده ، دریافت کنند.

برنهارد گفت: “اهمیت تاریخی وریگلی فیلد در تاریخ ملت ما بافته شده و بخشی اساسی از تفریحات مورد علاقه آمریکا برای بیش از یک قرن است.”

نشانه های ملی به عنوان “ساختمانها ، مکانها ، محله ها ، سازه ها و مکانهایی که توسط وزیر کشور مشخص شده است که از نظر ملی در تاریخ و فرهنگ آمریکا قابل شناسایی است” تعریف شده است. به همین ترتیب ، برخی از نوسازی های این بناهای تاریخی ممکن است دارای اعتبار مالیاتی باشند. Ricketts ساختار اصلی Wrigley Field را ارتقا داد ، اما با افزودن تابلوهای ویدیویی به همراه مکان های جدید و کلوپ های زیرزمینی ، آن را مدرن کرد. آنها همچنین برای هواداران تماشای ورزشگاه ایمن تر شدند ، زیرا قبلاً تورها برای گرفتن آوار از ساختار پیری آویزان شده بودند.

همه امکانات پس از بازسازی وضعیت برجسته خود را تجربه نمی کنند. سرباز فیلد ، نیز در شیکاگو ، پس از بازسازی از وضعیت برجسته در سال 2006 سلب شد.

Wrigley Field دومین زمین بزرگ بیس بال لیگ برتر پشت Fenway Park است و از 1921 تا 1970 محل زندگی خرس های شیکاگو بود. تقریباً 2،600 نشانه ملی در ایالات متحده وجود دارد ، از جمله Fenway Park و ورزشگاه قدیمی Tiger.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme