[ad_1]

منابع به ESPN گفتند که تازه کار جالن هرتس اولین کواربک تیم را قبل از بازی فوتبال عقاب های فیلادلفیا دوشنبه شب مقابل سیاتل سیهاوکس برنده شد.

انتظار می رود کارسون ونتز هنوز شروع به کار کند ، اما در مورد کلیک قلب ها با تیم اول در QB افزایش قابل توجهی مشاهده شده است ، که نشان می دهد با ادامه مبارزات ونتز ، نقش گسترده تری وجود دارد.

Hurts ، دور دوم این تیم در ماه آوریل است که تا به امروز به عنوان بازیکن فیکسچر مورد استفاده قرار گرفته است ، از 31 کلیک او فقط دو بار منجر به پاس شده است. اما نشانه ها به احتمال بیشتری با توپ در دست دوشنبه شب اشاره می کنند.

داگ پدرسون ، مربی هفته گذشته وقتی از او در مورد تغییر احتمالی بازیکن خط حمله سوال شد ، مردد بود تا اینکه در آخر اعلام کند که ونتز به عنوان آغازگر باقی خواهد ماند.

ونتز در میانه بدترین فصل خود به عنوان یک حرفه ای قرار دارد. او در بین بازیکنان در رهگیری (14) ، تغییر شکل (10) و گونی (40) در رتبه اول قرار دارد ، از نظر میزان تکمیل (58.4) در رتبه 32 ، در حیاط تجربه 31 (6) است. ، 2) و مطابق تحقیقات ESPN Stats & Information ، بدترین درصد خارج از هدف (23٪) را در بین همه مقدماتی دارد.

از پدرسون به طور فزاینده ای خواسته می شود که برای قلب ها تغییر کند ، که فصل گذشته 52 امتیاز برای اوکلاهما به ثمر رساند (32 پاس گل ، 20 پاس سریع) و در رأی هیسمن تروفی پس از جو بارو دوم شد. انتقال به Hurts در طولانی مدت با شرایط قراردادی Wentz پیچیده است. عقاب ها تابستان سال گذشته ونتز را برای تمدید چهار ساله به 128 میلیون دلار امضا کردند. در سال 2021 حدود 50 میلیون دلار برای Spotrac محدودیت مرده دارد که در 395 میلیون دلار در فصل 2022 سقوط می کند.

عقاب ها 3-6-1 پس از همزمانی فصل با 17 امتیاز از دو هفته گذشته ، به یک جرقه در حمله نیاز دارند. منابع تأیید کردند ، مالک جفری لوری بازی هفته گذشته در کلیولند براونز را از دست داد. سخنگوی تیم گفت که او در دیدار مادرش با شکرگذاری احتیاط می کند ، اما منابع گفته اند که غیبت او تا حدی به دلیل ناامیدی فزاینده از عملکرد تیمش بوده است.

به گفته NextGen Stats ، عقاب ها در تیراندازی محدود هرتس در این فصل موفقیت شایسته ای کسب کرده اند و به طور متوسط ​​هشت یارد در هر بازی با دو تاچ داون دارند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir