منابع – تست QB های Denver Broncos برای بازگشت روز چهارشنبه منفی است


ENGLEWOOD ، کلرادو – منابع ESPN تأیید کردند که سه بازیکن خط حمله Denver Broncos ، از جمله درو لاک ، بازیکن مبتدی ، ممکن است روز چهارشنبه پس از هر تست منفی COVID-19 به تمرینات و تیم بازگردند.

لاک ، برت راپیان و بلیک بورتلز ، که در تیم آموزشی است ، تماس نزدیک پر خطر با جف دریسکل ، که روز پنجشنبه از نظر ویروس کرونا مثبت بود ، در نظر گرفته شد. پس از نگرانی در مورد داده های ردیابی تماس و تخلفات در COVID-19 لیگ و پروتکل های فاصله اجتماعی ، این سه نفر روز شنبه از زمین تمرین خارج شدند و هیچ یک از آنها برای باخت 31-3 مقابل نیواورلئان مقدس در روز یکشنبه یکنواخت نبودند.

ویک فانگیو ، مربی برانکوس روز دوشنبه گفت اگر سه نفر نتایج منفی روز سه شنبه را بدست آورند ، روز چهارشنبه به فعالیت های تیم بازمی گردند. منابع گفتند که هر سه نفر دوباره آزمایش منفی داشتند ، زیرا هر روز از زمان انتقال Driskel به لیست ذخیره / COVID-19 گذشته است.

9News اولین نفری بود که گزارش داد که بازیکن خط حمله سه شنبه دوباره منفی شد.

Fangio روز دوشنبه گفت كه نظم و انضباط اضافی برای لاك ، ریپین و بورتلز همچنان “روی میز” است اگر انضباط از NFL نیامده باشد ، از جمله احتمال جریمه “رفتار مضر” برای تیم.

Broncos 250،000 دلار جریمه شد ، و Fangio در اوایل این فصل به دلیل عدم رعایت پروتکل های ماسک 100،000 $ جریمه شد و اکنون با احتمال جریمه و همچنین از دست دادن احتمالی پروژه برای یک حادثه اخیر روبرو است.

حتما بخوانید:
لباس بچگانه یک بسیار روشن روش که برای همه کار می‌کند

روز دوشنبه فانگیو گفت: “ما همه از این اتفاق ناامید شده ایم ، این فقط درو نیست.” “من می دانم که درو بیشتر اینها را بدست می آورد زیرا او شروع کننده است ، اما چهار نفر از آنها بودند و دوست دارید یکی از آنها پیشقدم شود تا مطمئن شوید به اندازه کافی دور هستند.”

Broncos همچنین فرآیند تهیه کوئل شورمور ، بازیکن خط حمله ، که پسر تهاجمی هماهنگ کننده پت شورمور است ، از طریق پروتکل های COVID-19 برای امضا آغاز شده است. اگر برونکوس ها تا زمان آزاد شدن شورمور برای جلسات تیمی و تمرینات ، یک بازیکن خط حمله آزاد نکنند ، او پنجمین خط حمله در ترکیب یا تیم آموزشی خواهد بود.

Fangio روز دوشنبه گفت که گزینه قرنطینه برگشت در هفته های آینده مورد بحث قرار خواهد گرفت ، “اما من فکر می کنم اگر فقط پروتکل ها را دنبال کنیم ، خوب خواهیم شد.”

لاک قبل از بازی روز یکشنبه در شبکه های اجتماعی عذرخواهی کرد و گفت که او “یک اشتباه صادقانه مرتکب شده است ، اما یک اشتباه مرتکب می شوم.”

کندال هینتون ، جانشین انتخاب گسترده ، روز یکشنبه 24 حمله از 43 کلیک تیم را در یک حمله خط دفاعی انجام داد ، در حالی که مدافعان Broncos مدافعان فیلیپ لیندزی و رویس فریمن را در بقیه وقتها با کلیک مستقیم انجام می دادند. هینتون 1 از 9 بود ، پس از سقوط 24 ساعته خود در حمله ، 13 یارد را با دو رهگیری پشت سر گذاشت و در مجموع 112 یارد برنده شد.

حتما بخوانید:
10 کتابفروشی اینترنتی برتر - پایگاه اطلاع رسانی|رویدادهای علمی


منبع: panjere-news.ir