منابع – تست QB های Denver Broncos برای بازگشت روز چهارشنبه منفی است

[ad_1]

ENGLEWOOD ، کلرادو – منابع ESPN تأیید کردند که سه بازیکن خط حمله Denver Broncos ، از جمله درو لاک ، بازیکن مبتدی ، ممکن است روز چهارشنبه پس از هر تست منفی COVID-19 به تمرینات و تیم بازگردند.

لاک ، برت راپیان و بلیک بورتلز ، که در تیم آموزشی است ، تماس نزدیک پر خطر با جف دریسکل ، که روز پنجشنبه از نظر ویروس کرونا مثبت بود ، در نظر گرفته شد. پس از نگرانی در مورد داده های ردیابی تماس و تخلفات در COVID-19 لیگ و پروتکل های فاصله اجتماعی ، این سه نفر روز شنبه از زمین تمرین خارج شدند و هیچ یک از آنها برای باخت 31-3 مقابل نیواورلئان مقدس در روز یکشنبه یکنواخت نبودند.

ویک فانگیو ، مربی برانکوس روز دوشنبه گفت اگر سه نفر نتایج منفی روز سه شنبه را بدست آورند ، روز چهارشنبه به فعالیت های تیم بازمی گردند. منابع گفتند که هر سه نفر دوباره آزمایش منفی داشتند ، زیرا هر روز از زمان انتقال Driskel به لیست ذخیره / COVID-19 گذشته است.

9News اولین نفری بود که گزارش داد که بازیکن خط حمله سه شنبه دوباره منفی شد.

Fangio روز دوشنبه گفت كه نظم و انضباط اضافی برای لاك ، ریپین و بورتلز همچنان “روی میز” است اگر انضباط از NFL نیامده باشد ، از جمله احتمال جریمه “رفتار مضر” برای تیم.

Broncos 250،000 دلار جریمه شد ، و Fangio در اوایل این فصل به دلیل عدم رعایت پروتکل های ماسک 100،000 $ جریمه شد و اکنون با احتمال جریمه و همچنین از دست دادن احتمالی پروژه برای یک حادثه اخیر روبرو است.

روز دوشنبه فانگیو گفت: “ما همه از این اتفاق ناامید شده ایم ، این فقط درو نیست.” “من می دانم که درو بیشتر اینها را بدست می آورد زیرا او شروع کننده است ، اما چهار نفر از آنها بودند و دوست دارید یکی از آنها پیشقدم شود تا مطمئن شوید به اندازه کافی دور هستند.”

Broncos همچنین فرآیند تهیه کوئل شورمور ، بازیکن خط حمله ، که پسر تهاجمی هماهنگ کننده پت شورمور است ، از طریق پروتکل های COVID-19 برای امضا آغاز شده است. اگر برونکوس ها تا زمان آزاد شدن شورمور برای جلسات تیمی و تمرینات ، یک بازیکن خط حمله آزاد نکنند ، او پنجمین خط حمله در ترکیب یا تیم آموزشی خواهد بود.

Fangio روز دوشنبه گفت که گزینه قرنطینه برگشت در هفته های آینده مورد بحث قرار خواهد گرفت ، “اما من فکر می کنم اگر فقط پروتکل ها را دنبال کنیم ، خوب خواهیم شد.”

لاک قبل از بازی روز یکشنبه در شبکه های اجتماعی عذرخواهی کرد و گفت که او “یک اشتباه صادقانه مرتکب شده است ، اما یک اشتباه مرتکب می شوم.”

کندال هینتون ، جانشین انتخاب گسترده ، روز یکشنبه 24 حمله از 43 کلیک تیم را در یک حمله خط دفاعی انجام داد ، در حالی که مدافعان Broncos مدافعان فیلیپ لیندزی و رویس فریمن را در بقیه وقتها با کلیک مستقیم انجام می دادند. هینتون 1 از 9 بود ، پس از سقوط 24 ساعته خود در حمله ، 13 یارد را با دو رهگیری پشت سر گذاشت و در مجموع 112 یارد برنده شد.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme