منابع – بازی Baltimore Ravens-Pittsburgh Steelers با وجود شیوع هنوز برای سه شنبه ادامه دارد


به گفته منابع ، بازی بالتیمور در پیتسبورگ هنوز سه شنبه شب است و NFL قصد دارد آن را انجام دهد.

منابع گفتند ، از صبح روز یکشنبه ، 9 بازیکن Ravens و 8 کارمند وجود دارد که آزمایش مثبت داده اند و روز شنبه هیچ مورد جدیدی از بالتیمور وجود ندارد.

تمرکز NFL در شناسایی ، انزوا و مهار است. تلاش برای انجام این کار دلیل انتقال بازی Ravens-Steelers به ​​روز سه شنبه و اینکه چرا بازی Saints-Broncos برای روز یکشنبه برنامه ریزی شده باقی مانده است ، حتی اگر دنور خط حمله دیگری نداشته باشد. در بالتیمور ، توزیع محدود نبود. در دنور است.

لیگ از بازی برگشت بازیکن یا گروهی از بازیکنان پشتیبانی نمی کند. در عوض ، تمام تصمیمات لیگ یک تصمیم پزشکی است ، نه یک تصمیم رقابتی ، و توسط پزشکان آنها هدایت می شود. در نتیجه ، هنوز هیچ بازی NFL در 12 هفته اول فصل لغو نشده است.

NFLPA همچنین با تصمیم در دنور برای غیرقابل قبول بودن بازیکنان کوارتر موافقت کرد. سه دفاع چهار واجد شرایط Broncos – درو لاک ، برت ریپین و بلیک بورتلز – تماس نزدیک با خطر بالا در COVID-19 در نظر گرفته شدند و هیچ یک از این سه نفر نمی توانند لباس یکشنبه را داشته باشند ، تیم شنبه شب اعلام کرد.

در بیانیه دنور مشخص نشده است که بازیکنان با چه کسانی در ارتباط هستند ، اما منابع به ESPN گفتند که این جف دریسکل ، بازیکن خط حمله است. در روز پنجشنبه ، آزمایش دریسکل از نظر COVID-19 مثبت بود و بعداً همان روز به فهرست COVID-19 منتقل شد.

جف لگولد از ESPN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>