منابع – امتناع دنور برونکوس از شروع کمک مربی QB توسط لیگ رد شد


انتظار می رود Denver Broncos با یک جانشین آماده نشده برای مربی تیم گسترده کندال هینتون در خط حمله روز یکشنبه مقابل نیواورلئان ساینتس شروع کند ، اما این تیم می خواست QB اصلی خود را Rob Calabrese ، مربی کنترل تهاجمی خود برای دو سال گذشته باشد. منابع گفتند.

به گفته منابع ، دنور معتقد است كه Calabrese قوی ترین فرماندهی مربوط به جرم خود را دارد و می تواند سیستم را بهتر از دیگران اداره كند. لیگ روز شنبه درخواستهای روزمره را رد کرد و گفت: Broncos نمی تواند مربی را در لیست فعال خود فعال کند. NFL نمی خواهد کادر مربیگری محلی برای ذخیره بازیکنان بالقوه باشد.

به گفته منابع ، برانکوس بارها و بارها از NFL خواسته است که بازی را از روز یکشنبه به سه شنبه برگرداند تا به برخی از بازیکنان خط حمله خود اجازه دهد از فهرست ذخیره / COVID-19 خارج شوند. راجر گودل ، کمیسیونر ، این خواسته ها را رد کرد و این باعث نارضایتی Broncos شد که فکر می کرد لیگ غیر منطقی است.

یک منبع گفت ، Broncos با اضافه کردن توهین بیشتر به آسیب ، همچنین برای جریمه شدن و محروم شدن از یک پروژه به دلیل عدم رعایت پروتکل های امنیتی COVID-19 آماده می شود.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>