[ad_1]

انتظار می رود Denver Broncos با یک جانشین آماده نشده برای مربی تیم گسترده کندال هینتون در خط حمله روز یکشنبه مقابل نیواورلئان ساینتس شروع کند ، اما این تیم می خواست QB اصلی خود را Rob Calabrese ، مربی کنترل تهاجمی خود برای دو سال گذشته باشد. منابع گفتند.

به گفته منابع ، دنور معتقد است كه Calabrese قوی ترین فرماندهی مربوط به جرم خود را دارد و می تواند سیستم را بهتر از دیگران اداره كند. لیگ روز شنبه درخواستهای روزمره را رد کرد و گفت: Broncos نمی تواند مربی را در لیست فعال خود فعال کند. NFL نمی خواهد کادر مربیگری محلی برای ذخیره بازیکنان بالقوه باشد.

به گفته منابع ، برانکوس بارها و بارها از NFL خواسته است که بازی را از روز یکشنبه به سه شنبه برگرداند تا به برخی از بازیکنان خط حمله خود اجازه دهد از فهرست ذخیره / COVID-19 خارج شوند. راجر گودل ، کمیسیونر ، این خواسته ها را رد کرد و این باعث نارضایتی Broncos شد که فکر می کرد لیگ غیر منطقی است.

یک منبع گفت ، Broncos با اضافه کردن توهین بیشتر به آسیب ، همچنین برای جریمه شدن و محروم شدن از یک پروژه به دلیل عدم رعایت پروتکل های امنیتی COVID-19 آماده می شود.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر