[ad_1]

منابع به ESPN گفتند ، جو بارو ، مهاجم خط حمله سینسیناتی بنگالس ، چندین رباط از ناحیه زانوی چپ آسیب دید.

MRI نشان داد که بارو ACL و MCL را شکسته و از دیگر مشکلات ساختاری در زانوی چپ خود رنج می برد.

بارو در سه ماهه سوم باخت 20 بر 9 مقابل واشنگتن از زمین خارج شد. بعد از ظهر یکشنبه در یک توییت ، بارو گفت “سال آینده می بینمت” ، پیشنهاد می کند که فصل او برای سال 2020 تمام شده است.

به گفته هم تیمی هایش ، بارو روز دوشنبه در مرکز تیم بود و به نظر می رسد بعد از آسیب دیدگی که فصل را به پایان رسانده ، روحیه خوبی داشته است. انتظار می رود زاک تیلور ، مربی سال دوم بنگال ، ساعت 3 بعد از ظهر روز دوشنبه با خبرنگاران دیدار کند.

بورو پس از تحت فشار قرار گرفتن توسط دو مدافع واشنگتن که در تلاش برای عبور از سوم و دوم با او درگیر شده بودند ، آسیب دید.

اولین انتخاب کلی در پیش نویس NFL در سال 2020 در آستانه تبدیل شدن به اولین تازه کار در تاریخ لیگ بود که در 10 بازی اول خود 6 بازی 300 حیاطی را از دست داده است. بارو قبل از سقوط در سه ماهه سوم ، از 34 در 223 بود.

وقتی بنگالی ها محصول را از جنوب شرقی اوهایو با بالاترین انتخاب کلی در ماه آوریل انتخاب کردند ، سینسیناتی امیدوار بود که بارو سنگ بنای اصلی این حق رای باشد. تقریباً به محض ورود رسمی بارو به سین سیناتی ، مشخص شد که او در هفته 1 به عنوان یک تازه کار شروع کننده تیم خواهد بود. بنگال ها ، اندی دالتون ، دور دوم پیش نویس 2011 ، کهنه کار را آزاد کردند و دیگر بازیکن باسابقه پیشکسوت را به لیست 53 نفره اضافه نکردند.

در 10 بازی اول خود ، تازه کار نشان داد که چرا او به یک حق رای دادن که از ژانویه 1991 در یک بازی پلی آف پیروز نشده است ، ابراز امیدواری می کند. طبق ESPN Stats & Information ، Burrow در تاریخ NFL چهارم برای بیشترین عبور از حیاط ها در رتبه چهارم قرار دارد 10 بازی اول بازیکن (2688 یارد ، با احتساب مقدار کل بازی روز یکشنبه). در اواسط فصل ، بورو در آستانه شکستن رکورد اندرو لاک در بیشتر حیاط های عبور به عنوان یک تازه کار بود (4374).

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir