ملکه آیرز ، بالاترین تیم فوتبال در سال 2022 ، به ایالت اوهایو متعهد است

[ad_1]

کوارن کوئر اوورز ، شماره 1 در کلاس 2022 ، روز پنجشنبه با اوهایو درگیر شد

تعهد وی به Buckeyes شماره 1 ، رتبه بندی شده برای چشم انداز ، سه کلاس استخدام متوالی ، با یک Jack Sawyer محافظت شده در کلاس 2021 و یک جانشین گسترده جولیان فلمینگ در 2020.

آورس قبلاً به تگزاس اختصاص داشت اما در 28 اکتبر اعلام کرد که بازنشسته می شود. در آن زمان ، ایورز گفت که او فرصت بررسی همه گزینه های خود را نداشته و می خواهد از این فرصت استفاده کند.

Ewers ، یک دیدگاه 20 پوندی از دبیرستان کارول در Southlake ، تگزاس ، تقریباً از هر برنامه در کشور پیشنهاد می دهد.

هنگامی که او برای اولین بار با تگزاس درگیر شد ، اوورس گفت که او همیشه آرزو داشت که برای تیم Longhorns بازی کند ، اما این احساسات در طول مسیر تغییر کرد و ایالت اوهایو در صحنه ظاهر شد و در نهایت تعهد این مهاجم با استعداد را بدست آورد.

ایورز کایل مک کورد ، مهاجم جیبی شماره 4 رتبه بندی شده در سال 2021 را به اتاق مدافع کناری اوهایو که قبلاً قدرتمند بود ، اضافه می کند. کارمندان همچنین پس از قبول انتقال ، دو بازیکن چهار نفره ESPN 300 را در کلاس 2020 در CJ Stroud و جک میلر امضا کردند. جاستین فیلدز در سال 2019

Ewers به ​​هفت مسابقه ESPN Junior 300 در کلاس 2022 ، همراه با خط حمله Gabe Powers و CJ Hicks ، ورزشکار Dasan McCullough ، بازیکن تهاجمی Tegra Tshabola ، مدافع کرنر Jyaire Brown و Benji Gosnell داده است.

این هفت تعهد برای ESPN جونیور 300 نفر Buckeyes را به LSU و Penn State گره زده اند تا بیشترین تعهدات را برای هر برنامه ای در این کلاس داشته باشند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme