ملکه آیرز ، بالاترین تیم فوتبال در سال 2022 ، به ایالت اوهایو متعهد است


کوارن کوئر اوورز ، شماره 1 در کلاس 2022 ، روز پنجشنبه با اوهایو درگیر شد

تعهد وی به Buckeyes شماره 1 ، رتبه بندی شده برای چشم انداز ، سه کلاس استخدام متوالی ، با یک Jack Sawyer محافظت شده در کلاس 2021 و یک جانشین گسترده جولیان فلمینگ در 2020.

آورس قبلاً به تگزاس اختصاص داشت اما در 28 اکتبر اعلام کرد که بازنشسته می شود. در آن زمان ، ایورز گفت که او فرصت بررسی همه گزینه های خود را نداشته و می خواهد از این فرصت استفاده کند.

Ewers ، یک دیدگاه 20 پوندی از دبیرستان کارول در Southlake ، تگزاس ، تقریباً از هر برنامه در کشور پیشنهاد می دهد.

هنگامی که او برای اولین بار با تگزاس درگیر شد ، اوورس گفت که او همیشه آرزو داشت که برای تیم Longhorns بازی کند ، اما این احساسات در طول مسیر تغییر کرد و ایالت اوهایو در صحنه ظاهر شد و در نهایت تعهد این مهاجم با استعداد را بدست آورد.

ایورز کایل مک کورد ، مهاجم جیبی شماره 4 رتبه بندی شده در سال 2021 را به اتاق مدافع کناری اوهایو که قبلاً قدرتمند بود ، اضافه می کند. کارمندان همچنین پس از قبول انتقال ، دو بازیکن چهار نفره ESPN 300 را در کلاس 2020 در CJ Stroud و جک میلر امضا کردند. جاستین فیلدز در سال 2019

Ewers به ​​هفت مسابقه ESPN Junior 300 در کلاس 2022 ، همراه با خط حمله Gabe Powers و CJ Hicks ، ورزشکار Dasan McCullough ، بازیکن تهاجمی Tegra Tshabola ، مدافع کرنر Jyaire Brown و Benji Gosnell داده است.

این هفت تعهد برای ESPN جونیور 300 نفر Buckeyes را به LSU و Penn State گره زده اند تا بیشترین تعهدات را برای هر برنامه ای در این کلاس داشته باشند.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>