مقایسه 5 برند مطرح (کاملاً طبیعی)

در تمامی محصولات ضد آفتاب از یک فیلتر محافظتی استفاده شده است این فیلترها دو نوع هستند فیلتر فیزیکی و شیمیایی، فیلترهای فیزیکی بر روی پوست رنگ سفید بر جای میگذارد محصولاتی که دارای فیلتر شیمیایی هستند آن رنگ سفید را بر جای نمیگذارد. شرکت لافارر نیز از این فیلتر استفاده کرده است. بدون شک با حذف لک های پوستی، چهره ای زیباتر و جوان تر کرم ضد لک شیرین بیان نیز خواهید داشت. از ترکیبات موثر موجود در آن نیاسینامید (ویتامین B3 ) جهت مهار ملانین و جلوگیری از نفوذ آن به لایه های بالایی پوست اسید لاکتیک طبیعی جهت حذف سلول های مرده و تسریع در کلاژن سازی ویتامین C و E جهت روشن شدن و حفظ شادابی پوست و مقابله با رادیکال های آزاد مضر در هوا همچنین سرشار از ترکیبات ضد لک و روشن کننده است.

درواقع یک کرم آرام بخش روز با فرمولاسیون پیشرفته و تهیه شده از مواد اولیه گیاهی است که باعث روشن کردن هر چه بیشتر پوست و کاهش لک و جوش های سرسیاه شده همچنین با داشتن SPF25 و فیلترهای UVA/UVB همزمان از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید و آسیب های ناشی از آن محافظت می کند. اکنون بازار اینترنتی باسلام این امکان را در اختیار این تولیدکنندگان قرار داده است که کرم ضد لک طبیعی را در این بازار آنلاین عرضه کنند. نتیجه استفاده از این کرم پوستی به وضوح روشن تر و یکنواخت تر است.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. اگر می خواهید علائم خستگی را از روی پوست خود بردارید و به یک پوست شاداب و یک دست برسید خرید این کرم را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر از کرم های ضد آکنه استفاده می کنید، بهتر است قبل از کرم ضد لک از آنها استفاده کنید. یکی از مهمترین نکته در انتخاب یک کرم برای پوست ، توجه داشتن به ترکیبات سازنده و همچنین شرکت تولید کننده آن کرم میباشد. همچنین این لکها در میان بانوانی که قرص ضدبارداری مصرف میکنند نیز شایع است که معمولاً پس از مدتی که گاهی طولانی است برطرف میگردد.

حتما بخوانید:

لینکسازی برای سایت های بهنام

باسلام پوست من جز کک و مک زیاد که وراثتی هست و همچنین شغلم تشدیدش کرده. کرم ضد آفتاب و ضد لک لافارر یک لایهبردار بسیار قوی میباشد که باعث محو شدن لکهای پوست میشود و در نتیجه پوست را روشن میکند. لکهای صورت یکی از معضلاتی است که عموم مردم از آن رنج میبرند. این محصول فاقد هرگونه مواد حساسیتزا و مضر مانند پارابن و اسانس میباشد تا افرادی که دارای پوست حساس هستند نیز بتوانند باخیالی آسوده از آن استفاده کنند.