معرفی Bottom 10 Hawk Bowl ، میشیگان و دیگران


[Editor’s note: The college football schedule keeps changing, but the undeterred Bottom 10 keeps losing, especially in the Big Ten and the big brand-name teams such as Michigan.]

فکر الهام بخش هفته:

“چه اتفاقی می افتد ؟!”
“پله ها عوض می شوند!”
“بیایید این راه را برویم …”
“بله ، قبل از اینکه پله ها دوباره حرکت کنند …”

– “هری پاتر و سنگ جادو”

در اینجا در پایین 10 واقع در کود دامی که به سختی می توانید شکوفه های کاملیا را در پشت کالج GameDay واقع در آگوستا ملی ببینید ، هنگام عادی شدن دنیا کار سختی داریم. مانند ، کیف پول من کجاست؟ من با کلیدهایم چه کار کردم؟ چرا این مرد با کت و شلوار در ایوان جلوی من به من می گوید که من از سال 2009 قبض برق خود را از طریق پست نکردم؟ بنابراین افزایش سطح چنین مشکلاتی را در سال جاری تصور کنید ، زمانی که هرگز کاملاً مطمئن نیستیم که روز چیست ، زیرا به نظر می رسد که هر صفحه از تقویم با یک نشانگر پاک کردن خشک نوشته شده است.

حتی وقتی می دانیم چه روزی است ، وقایع اصلی آن روزها – از جمله بازی های فوتبال دانشگاهی – ممکن است به طور ناگهانی از تقویم ناپدید شوند و به این ترتیب دیگر رویداد بزرگ آن روز نباشند ، بلکه عنوان اصلی هفته های آینده روز باشند. شاید. مثل Whac-A-Mole است ، اما خال ها از کلاه ایمنی فوتبال استفاده می کنند و من سعی می کنم نه با پتک لاستیکی ، بلکه با بطری خالی رم … در شلوارم … با ریش و مویی مثل جاش سیلز به آنها ضربه بزنم. زیرا من همچنین فراموش کردم که تیغم را کجا گذاشته ام و همسایه همسایه من شهری در میشیگان است و او تمام کاکای محله را جمع کرد و آنها را سوزاند.

با عذرخواهی از کاپیتان مورگان ، پاپ گریگوری سیزدهم ، چارلی اشتاینر در تبلیغات SportsCenter و استیو هاروی ، در پایین 10 این هفته قرار دارد.

1. ULM (تلفظ “uhlm”) 0-8

وارهاکس فصل 0-8 را آغاز کرد و اکنون در یک بازه جدید باخت: 0-2 در دو هفته گذشته در تلاش برای بازی. بازی شنبه گذشته مقابل ایالت آرکانزاس به 5 دسامبر منتقل شد و این شنبه مقابل لوئیزیانا تک لغو شد. مسابقه بعدی برنامه ریزی شده Warhawks آخر هفته شکرگذاری است که با حضور 7-1 و رتبه 24th Louisiana Ragin ‘Cajuns برگزار می شود. آیا می توانیم پیشنهاد کنیم برای این کار حاضر نشوید؟ فقط بگویید ، “اوه ، بد ، ما لوئیزیانا را با Louisiana Tech اشتباه گرفتیم و فکر کردیم بازی لغو شده است. نه ، ما نمی توانیم به استادیوم برویم. ما در حال غذا خوردن هستیم. بله ، ما می دانیم که آن درست در کنار کافه یک تیم فوتبال است ، اما ما فقط ما یک دسته بوقلمون خوردیم و تریپتوفان قبلاً شروع شده است. به بیلی ناپیر بگویید ما در کارولینای جنوبی خوش شانس بودیم. “

حتما بخوانید:
مقایسه 5 برند مطرح (کاملاً طبیعی)

2. کانزاس نایتهاوکس (0-7)

KU در 7 نوامبر ناخن زد ، باخت 62-9 به اوکلاهما با باخت 61-10 به Fightin ‘Byes در Open Date U. این آخر هفته دیدار از تگزاس را به ارمغان می آورد. شاخ ها سری 16-3 را هدایت می کنند و دو پیروزی کانزاس در سال 1901 و 1938 حاصل می شود. ما نمی خواهیم اینجا خودمان را پشت سر بگذاریم ، اما اگر ULM Warhawks و Kansas Jayhawks این مسیر را ادامه دهند ، ما می توانیم Bottom 10 Hawk Bowl را ارائه دهیم ؟ می توان آن را در کیتی هاوک ، کارولینای شمالی با کاپیتان های افتخاری آندره داوسون و تونی هاوک ، گرند مارشال دن هاوکینز ، هدایت Jeep Cherokee Trailhawk و Hawk Harrelson سازماندهی کرد ، و با تحلیلگر رنگ AJ Hawk بازی می کند. برندگان جایزه Cy-Hawk Trophy را دریافت می کنند ، که ما آن را از پرونده جایزه Iowa Hawkeyes “قرض خواهیم گرفت” ، زیرا آنها به هر حال امسال این بازی را انجام نداده اند.

3. ایالت T-Tah (0-4)

او مربی خود را اخراج کرد ، به ایالت فرسنو باخت و مدافع اصلی خود را از تیم اخراج کرد. این تاریکی ترین دوره هشت روزه بود که از زمان نزاع رسوائی بین دیل مورفی و دونی آسموند در 1986 ، در یوتا مشاهده شد.

4. آکرون مونیوس (0-3)

مدافع عنوان قهرمانی پایین 10 بار دیگر ما را مجبور کردیم تا اواخر سه شنبه شب بی صبرانه منتظر ویراستاران خود باشیم زیرا شاهد نمایش تظاهرات اوایل این هفته ، MACtion ، بازی رقیب Wagon Wheel برابر ایالت کنت بودیم. زیپ های گمشده ، که منظور من از قوانین چرخ های واگن بود ، به این معنی بود که آنها مجبور بودند با یک واگن که یکی از چرخ هایش را از دست داده بود ، مسیر 13 کیلومتری را به عقب برسانند.

5. ایالت میشیگان

شما می توانید این عبارت را به هر طریقی که بخواهید بخوانید ، زیرا مکان پنجم آرزو این هفته مربوط به ایالت میشیگان است ، اما همچنین مربوط به ایالت میشیگان است و این شامل میشیگان و میشیگان است. گرگینه ها پس از تبدیل شدن به بزرگراه با اتوبوس از ویسکانسین 1-3 هستند. اسپارتایی ها پس از باخت 14-0 ایندیانا 1-3 هستند و پیروزی تنها آنها برابر میشیگان است. آنها ممکن است بتوانند با 0-0 با میشیگان شرقی قرارداد ببندند تا سه بازی دیگر را در EMU انجام دهند – زیرا شرایط و هوای این ایالت به اندازه چمن های ورزشگاه Rynearson خاکستری است.

6. UMess (0-2)

ما شکایتهای زیادی از خوانندگان پایین 10 دریافت کرده ایم که UMass شایسته این سطح پایین رتبه نیست زیرا Minutemen فقط سه بازی برای پاییز امسال برنامه ریزی کرده است. برای این خوانندگان ، ما باید سه نکته را یادداشت کنیم:

1. در این برنامه اشتباه می کنید زیرا ماساچوست یک بازی به FA (نه من) U اضافه کرد که این شنبه برگزار می شود.
2. نمونه ممکن است کوچک باشد ، اما اهمیت آزمایش چشم را دست کم نگیرید و پس از تماشای دو بازی اول UMass ، مجبور شدیم از یکی از این ایستگاه های شستشوی چشم برای سوانح صنعتی استفاده کنیم.
3. ما از خواندن این مقاله و همه چیز قدردانی می کنیم ، اما آیا کاری بهتر از ارسال نامه برای نفرت از پایین 10 ندارید؟

حتما بخوانید:
منبع - هیوستون راکتز نگهبان آستین ریورز از قرارداد کنار کشید

7. unLv (0-4)

Fightin ‘Tarks در جاده در سن خوزه سقوط کرد. در اخبار مرتبط ، من همچنین یک بار پس از کمی احساس غرق شدن در سالن واگن قدیمی ، در جاده سان خوزه افتادم. فکر می کنم آکرون را در حالی که از کنت در حال بازگشت به خانه بود دیدم.

8. ایالات متحده آمریکا (نه C) F (1-7)

گاوها به هوستون سفر کردند و 56-21 شکست خوردند و اکنون خود را برای دیدار از نیروی دریایی آماده می کنند. ما سعی کردیم با استفاده از گزینه ناوگان سه گانه ، شواهدی از آمادگی آنها برای تخلف را پیدا کنیم ، اما آنتونیو براون ، همیار ورزشگاه ریموند ، استخدام کرد تا تمام دوربین های امنیتی را نابود کند.

9. Van Spirit (0-6)

کمود درز 38-35 به کنتاکی باخت و فصل خود را با سه باخت و سه باخت نزدیک به تساوی کشاند. دو بزرگترین باخت آنها یکسان بود: 41-7 توسط LSU ، بزرگترین رونق مدافع عنوان قهرمانی کشور ، شاید همیشه ، و کارولینای جنوبی ، که به تازگی سرمربی خود را اخراج کرده است. برنده شدن در این آخر هفته ، با بازدید از فلوریدا ، یک وظیفه عالی Trask ، اوه ، خواهد بود. تصور نمی شد که اگر همه سیاهههای مربوط به این آتش سوزی به سمت شرق به ناکسویل منتقل نشده بود ، بحث در مورد صندلی های گرم در نشویل شدیدتر می شد.

10. وضعیت پین (0-4)

تیم های لیتانی نیونز یک هفته پس از باخت به مریلند ، هفته گذشته به تیمی که در این مکان بود ، نو براسکا ، باختند که هفته گذشته مینه سوتا را شکست داد ، که تنها پیروزی این فصل خود برابر ایلینوی است ، که تنها پیروزی این فصل روتگرز است. تنها پیروزی این فصل برابر ایالت میشیگان است ، تنها پیروزی این فصل برابر میشیگان است ، تنها پیروزی این فصل برابر مینه سوتا است ، که فقط 35-7 به آیووا باخته است ، بازی بعدی اش البته مقابل ایالت پن.

لیست انتظار: آقا ، متهم نارنجی (1-7) ، تگزاس آرمادیلوس (1-9) ، وه مکزیک (0-4) ، جغد سخت (1-5) ، EC-Yew (1-6) ، ضمانت یا (1-5) ، In-A-Rut-gers (1-3) ، Ill-ugh-سر و صدا (1-3) ، Northern Ill-ugh-سر و صدا (0-2) ، مینه سوتا Rue The Boat (1-3) ، بدون براسکا (1-2) ، FI (نه A) U (0-4) ، EMU Emus (0-2) ، Minute Rice (1-1) ، New Mexico Nobos (0-3) ، Charlotte 2-and- 3- e ، محصولات نیمه تمام ایالت فلوریدا (2-6) ، COVID-19
منبع: panjere-news.ir