معاملات فوتبال فانتزی قبل از موعد مقرر برای مشاهده معاملات انجام می شود


ساعت در حال شروع است: مهلت معامله فوتبال خارق العاده در لیگ های استاندارد ESPN از امروز ، ظهر چهارشنبه 25 نوامبر ، یک هفته می رسد. (و باید روشن شود ، این آخرین مهلتی است که معاملات باید انجام شود پذیرفته شده، در دسترس نیست.)

بنابراین ، این آخرین فرصت شما برای ارتقا significantly قابل توجه تیم خود است ، بنابراین پیشنهادات خود را تهیه کنید! پس از این مرحله ، هیچ راهی برای پیشرفت تیم شما وجود نخواهد داشت ، مگر از طریق یک آژانس رایگان ، که معمولاً بازیکنان فوری و تأثیرگذاری زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهد.

با گذشت زمان ، من دوباره اینجا هستم تا به شما در برخی از نامزدها برای نامزدهای تجاری کمک کنم. در زیر چهار بازیکن ذکر شده است که باید سعی کنید اکنون آنها را بدست آورید در حالی که ارزش آنها کم است ، و همچنین چهار بازیکن که می خواهید برای تقویت لیست خود در زمینه های دیگر تجارت کنید.

آنها را بگیر

مارکیز براون ، WR ، بالتیمور ریونز: با نگاهی به آنچه که Ravens در برنامه در ماه دسامبر و ژانویه بیان کرده اند ، می خواهید مقداری تکه ای از بازی پاس آنها. کوارتر لامار جکسون به MVP خود در سال 2019 نزدیک نشده است و مدیرانش احتمالاً همچنان به شما فشار می آورند تا پنج موقعیت برتر تجارت را داشته باشید. مارک اندروز در چهار بازی اخیر خود در Ravens به طور متوسط ​​7.2 امتیاز PPR خارق العاده داشته است. پس چرا براون ، که در پنج بازی اخیر خود دارای چهار بازی خانگی بعلاوه واید است (این بازی سخت در مقابل غول های نیویورک و جیمز بردبری در هفته شانزدهم است) این مزیت را ندارد؟ قهوه ای می ماند خیلی دور تهدید عمیق ترجیحی جکسون ، با 24 هدف عمودی و عمق متوسط ​​15.2 یارد روی (همه) اهداف ، و او همچنین بهترین گزینه در موقعیت گلزنی است ، هفت منطقه انتهایی او او را به اندروز برای برتری متصل می کند. تیم

اریک ابرون ، TE ، پیتسبورگ استیلرز: امتیازات فانتزی کلی PPR او در این فصل متوسط ​​بوده است ، اما آیا استفاده طولانی مدت او را دیر بررسی کردید؟ در چهار هفته گذشته با هم ، ابرون 85٪ از کلیک های تهاجمی فولادی ها را بازی کرده است که بیشترین تعداد در بین جانشینان آنها ، به طور متوسط ​​35.8 مسیر (سوم در تیم) و 6.3 گل (چهارم) است و شش گل قرمز دارد. منطقه (دوم). بله ، دهان زیادی برای تغذیه از بازی پاس استیلرز وجود دارد ، اما از این امر به نفع خود در بحث های تجاری استفاده کنید ، زیرا فولاد ها با چند مسابقه روبرو هستند که فشار بیشتری نسبت به محکم فشار به گیرنده های گسترده وارد می کنند: به طور خاص کلاغ ها (هفته 12) ، تیم فوتبال واشنگتن (هفته 13) و صورتحساب های بوفالو (هفته 14) متناسب با توصیف هستند. اگر تیم شما در غیر این صورت سالم است ، ریسک / پاداش را در ترکیب شما جذب می کند ، یک محکم کاری وابسته به فشار با یک برنامه مناسب باقی مانده استراتژی بدی نیست.

حتما بخوانید:
آییننامه راهنمایی و رانندگی - ویکینبشته

حساب های Zack Moss ، RB ، Buffalo: همه چیز در حال چرخش در جهت ماس ​​در پشت اسکناس است ، شما هنوز هنوز متوجه نشده اید. در هر سه بازی اخیر او ، او از نرخ کلیک بالاتری نسبت به Devin Singletary برخوردار بوده است و همچنین ماس میانگین امتیازات خارق العاده PPR بیشتر (11.9-6.2) و کل لمس (11.0-8.3) را داشته است. با توجه به صورتحساب های Chao در این هفته ، زمان مناسبی است که یک پیشنهاد تجاری ارائه دهید ، با توجه به اینکه تیم های ناامید برای هر بخش مفیدی که می توانند در کوتاه مدت بدست آورند ، خراش می خورند در این سه بازی ، ماس 3 از 4 توانایی های سریع خود را متحول کرد ، در این بازی پس از اولین تماس ، با پیروزی در 11 بازی از 15 یارد ، سرسختی خود را نشان داد. قفل شده است تا خط گل تیم را بدست آورد و کاملاً مشخص است که صورتحساب ها راحت است و بیش از 50/50 سهم لباسهای بین 20 سال را به آن می دهد.

D’Andre Swift، RB، Detroit Lions: من را کاملاً حساب کن سوئیفت در هر چهار هفته گذشته عقب شیرها را پشت سر گذاشته است و در هفته 71 با 71 درصد (39 از 55) در بازی ای که کریون جانسون (9) و آدریان پیترسون (7) بازی کردند ، به اوج خود رسیده است. با کمترین میزان در این بازی ، سوئیفت سه بار اجرا در 10 حیاط را مدیریت می کند ، با اضافه کردن یک اجرا 5 در 5 ، پاس های 68 حیاط خود را می گیرد و نمره می گیرد ، با یک بازی از هر نوع ، سرعت شکست خود را چشمک می زند (هر یک با 20 مایل به ازای هر ساعت). در نیمه دوم سال 2020 ، تازه کار سردرگمی زیادی دارد و عملکرد او ، در حالی که در طی چهار هفته آینده با مسابقات روبرو است ، می تواند بسیاری از تیم های خارق العاده خود را در مرحله پلی آف تحت فشار قرار دهد: کارولینا پانترز (هفته 11) ، هوستون تگزاس (هفته 12) و Green Bay Packers (هفته 14) با استفاده از داده های کل فصل ، ششمین ، دومین و سومین بهترین دویدن به عقب هستند. آینده سوئیفت ، به ویژه آینده نزدیک ، بسیار درخشان به نظر می رسد.

تجارت آنها را دور

حساب های جاش آلن ، QB ، بوفالو: نام تکراری ستون هفته گذشته “قدرت نمودار” ، آلن – هم برای بقیه سال و هم در پلی آف خارق العاده – یکی از نامطلوب ترین برنامه ها در لیگ را دارد ، در رده دوم و بدترین بازیکنان در رده چهارم قرار دارد. حتی پس از به روزرسانی آمار برای گزارش هفته 10. او با یک جفت عملکرد عالی فانتزی ، 36.0 و 27.4 امتیاز خود ، بهترین و پنجمین بهترین نتیجه در سال 2020 ، اما آنها نیز با مواجه شدن با دو بازی از ساده ترین بازی هایی که یک بازیکن خط می تواند درخواست کند (سیاتل سیهاوکس ، آریزونا کاردینالز). آلن می تواند بازیکن سخت تری باشد ، زیرا این هفته خداحافظی او است ، و این بازی از دست رفته صدمه می زند وقتی که 14٪ از برنامه باقیمانده او را نشان می دهد – 17٪ اگر لیگ شما هفته 17 را حذف کند – و او یک میانگین یا بالاتر ندارد یک مسابقه خوب در پنج هفته آخر فصل. اگر می توانید در جایی نزدیک QB2 فعلی او از نظر امتیاز خارق العاده یا QB4 با استفاده از امتیاز بازی مقداری دریافت کنید ، هم اکنون آن را بدهید

حتما بخوانید:
نیک سبان از آلاباما روز جمعه اجازه یک سفر تیمی به LSU را داد

دالاس گودرت ، TE ، عقاب های فیلادلفیا: او هفته گذشته با سرعت 92٪ از بازی بیرون رفت ، 28 مسیر و شش گل را كلیك كرد و در حالی كه امتیازهای خارق العاده 7.3 PPR او احتمالاً سوزن را به حدی نمی رساند كه به وزن خوبی دست پیدا كنید ، گودرت هنوز كسی است كه تجارت می كند به رغم بهبودی کامل و نقش فزاینده عقاب ها در جرم ، از طریق تجارت به شدت حمله می کند. گذشته از اینکه کارسون ونتز در بازی پاس سهم خوبی از تراویس فولام و جالن ریگر را به خود اختصاص داده است ، مسابقات گودرت در مرحله پلی آف فانتزی از کم جذاب ترین موقعیت ها است. Packers (هفته سیزدهم) و New Orleans Saints (هفته 14) از سخت ترین دفاعیات در برابر حریفان باریک هستند و کابوی های دالاس (هفته شانزدهم) نیز مشکلات قابل توجهی ایجاد کرده اند.

DJ Moore، WR، Carolina Panthers: مور با کسب 19.6 امتیاز خارق العاده PPR و با چهار بازی 14 امتیاز مثبت در شش امتیاز اخیر خود ، مور بازیکنی است که قطعاً باید برایش خرید کنید. تولید WR21 آن تاکنون مانند یک سراب به نظر می رسد ، با توجه به اینکه تنها سه گل در منطقه قرمز دارد ، بیشترین سقوط در لیگ (6) و چهارمین میزان افتتاح گسترده ترین (7.2٪) در بین گیرنده ها. با حداقل 40 گل. رابی اندرسون بزرگترین گسترش پلنگ را در این فصل به عهده گرفت ، در حالی که کورتیس ساموئل در هفته های اخیر تعداد تماشایی فوق العاده زیاد را دیده بود (19 گل و سه گل در منطقه قرمز ، در مقایسه با گل مور 17 و صفر فقط در سه هفته گذشته). این واقعیت که پلنگ ها هنوز منتظر هفته نمانده اند ، چه رسد به بازی با پکرز (هفته 15) و تیم فوتبال واشنگتن (هفته شانزدهم) ، فقط تجارت تجاری را بیشتر پشتیبانی می کند.

جیمز رابینسون ، RB ، Jaguars Jacksonville: تا کنون ، او یکی از مهمترین داستانهای دستیابی به موفقیت در سال 2020 است ، اما همچنین لازم به ذکر است که وی در دو مسابقه مطلوب در حال اجرا – Texans و Packers ذکر شده – در دو هفته گذشته در مسیر رسیدن به موقعیت RB3 جشن گرفته است. در طول فصل از نظر امتیاز خارق العاده PPR. ممکن است در حال حاضر میزان مخاطب رابینسون زیاد باشد ، اما او شاید چالش برانگیزترین برنامه را برای هر دور برگشت در مرحله پلی آف فانتزی داشته باشد ، در حالی که مسابقات با Ravens ، Bears و Colts فصل خود را به پایان می رسانند. به یاد داشته باشید که جگوارز تیم خوبی نیست و اگرچه رابینسون از طریق بازی میزبان کارهایی را انجام می دهد ، اگر دشمنان منجر به زودرس شوند ، این برای جبران بار 12 تا 15 بار (یا بدتر) کافی نخواهد بود. اگر می توانید با امتیاز دادن به RB1 با Robinson معامله کنید ، معامله را انجام دهید و یک گزینه مطمئن تر پیدا کنید تا شما را به قهرمانی برساند.


منبع: panjere-news.ir