مردی به جرم دزدی در عمارتی متعلق به تام بردی دستگیر شد


بروکلاین ، ماساچوست – پلیس روز دوشنبه مردی را دستگیر کرد که به گفته آنها به عمارتی متعلق به تام بردی ، مدافع سابق میهن پرستان نیوانگلند و ژیزل بوندچن مدل وارد شد و در حالی که هیچ کس دیگری در خانه نبود ، راحت بر روی کاناپه مستقر شد.

پلیس در بروکلین ، نزدیک بوستون ، حدود ساعت 6 صبح به خانه پاسخ داد که یک شرکت امنیتی در حال نظارت بر خانه بود که آلارم ها را در خانه به صدا درآورده است. آنها گفتند که یک متجاوز را در خانه یک دوربین امنیتی دیدند.

پلیس گفت که این مرد در حالی که روی مبل در زیرزمین افتاده بود پیدا شد.

هیچ کس در خانه نبود. بردی و خانواده اش پس از امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers در خارج از فصل ، به فلوریدا نقل مکان کردند.

پلیس مظنون را مردی 34 ساله و بی خانمان توصیف کرد اما نام وی فاش نشد. پلیس گفت او بعداً روز دوشنبه به اتهام نقض و نقض و ورود به دادگاه آورده شد.

این بوستون گلوب در ماه جاری گزارش داد که عمارت 5 هکتاری 12122 فوت مربعی برای فروش است اما در خارج از بازار اعلام شده است ، بنابراین قیمت دقیق آن مشخص نیست. غالباً ، اخیراً 33.9 میلیون دلار ثبت شده است.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>