مربی Iona Gaels ، ریک پیتینو خواستار تاریخ شروع جدید و “مه جنون” است


در حالی که مسئولان بسکتبال کالج برای ایجاد برنامه ای برای این فصل تلاش می کنند ، یکی از تأثیرگذارترین افراد در این ورزش خواستار یک تاریخ شروع جدید برای “نجات فصل” و به تأخیر انداختن مسابقات NCAA است.

ریک پیتینو ، که در اوایل سال جاری میلادی را به عهده گرفت ، روز شنبه در توییتی نوشت که کالج بسکتبال باید “May Madness” را ایجاد کند و شروع فصل را به 25 نوامبر منتقل کند تا بسیاری از تأخیرها و چالش های پیش روی شما را برآورده کند. که در پس زمینه COVID-19 با تیم های زیادی روبرو می شوند.

پیتینو همچنین خواستار حذف همه بازی های غیر کنفرانس به نفع تخته سنگ فقط برای لیگ شد.

پیتینو گفته های مربیان دیگر را به صورت خصوصی تکرار می کند.

یک مربی ارشد اخیراً به ESPN گفت که وضعیت کنونی کالج بسکتبال “وحشتناک” است. مربی دیگری در لیگ غیر قدرت 5 گفت که فکر می کند بازی در لیگ او “غیرممکن” است.

پس از مثبت بودن آزمایش بازیکن ، مربی یا کارمند (طبق دستورالعمل شرکت کنندگان در خط اول) ، برنامه های زیادی قبلاً از قرنطینه 14 روزه توصیه شده برای تیم ها حذف شده اند. جونا پس از آزمایش مثبت در حال حاضر به مدت دو هفته در حاشیه است.

ردیابی مخاطبین نیز یک چالش است.

از آنجا که این فصل قرار است در کمتر از دو هفته آغاز شود ، ده ها مدرسه برنامه خود را برای فصل 21-2020 منتشر نکرده اند. در روز پنجشنبه ، لیگ پیچک در میان یک بیماری همه گیر همه ورزش های زمستانی ، از جمله بسکتبال مردان و زنان را لغو کرد.

حتما بخوانید:
دلایل کم شدن آب رادیاتور؛ میزان استاندارد آب رادیاتور

دستورالعمل های NCAA به شدت مدارس را تشویق می کند که هفته ای سه بار در روزهای غیر متوالی در فصل بازرسی کنند. NCAA همچنین یک قرنطینه دو هفته ای را برای آزمایش های مثبت توصیه می کند. این دستورالعمل ها گاهی با مقررات محلی و ایالتی رقابت می کنند.

در کنفرانس دوومیدانی آمریکا ، تیم ها هفته ای سه بار تست می دهند ، اما تمپل باید هفت روز متوالی قبل از مسابقه ، طبق قوانین محلی در فیلادلفیا ، از ورزشکاران خود آزمایش کند.

یک مربی بدون بخش I در میشیگان ، جایی که مقامات دولتی این ورزش را “پرخطر” توصیف کردند ، گفت که لیگ او بازیکنان را برای رقابت با نقاب در طول مسابقات آماده می کند.

نیو مکزیکو و نیومکزیکو ممکن است در این فصل به دلیل مقررات مربوط به مسابقات ایالتی مجبور به جابجایی تیم های خود شوند.

در UC Irvine ، فقط شش بازیکن مجاز به تمرین بودند که هر کدام حلقه و بسکتبال خاص خود را داشتند ، برای قطعه ای از پیش فصل.

تیم ها نمی توانند در هاوایی یک بازی جاده ای انجام دهند مگر اینکه حداقل 72 ساعت قبل از ورود به جزیره آزمایشات منفی دریافت کرده باشند.

اوهایو به دلیل دستورالعمل های ایالتی برای قرنطینه 14 روزه برای تیم هایی که به ایالت هایی با شرایط شدید COVID-19 سفر می کنند ، اخیراً از Crossover Classic در داکوتای جنوبی انصراف داد.

این هفته میزان مثبت در داکوتای جنوبی بالای 50٪ بود که بالاترین میزان در این کشور است.

حتما بخوانید:
NBA پروتکل های امنیتی COVID-19 را در یک کتابچه راهنمای 134 صفحه ای شرح می دهد

طبق دستورالعمل های جدید ACC ، هر ورزشکاری که بیش از سه روز از دانشگاه خارج شود ، باید 24 ساعت قبل از بازگشت به تمرین یا مسابقه قرنطینه شود.

و سپس ردیابی تماس ، پیچیده ترین و شاید مخرب ترین م componentلفه کالج بسکتبال وجود دارد.

طبق رهنمودهای NCAA: “ردیابی موثر تماس برای ایجاد اختلال در زنجیره انتقال و محدود کردن شیوع عفونت برای بیماری های عفونی مانند COVID-19 بسیار مهم است.” “با این حال ، هیچ نظارتی فدرال بر برنامه های ردیابی تماس وجود ندارد و تعداد تماس های پیگیری در این کشور در حال حاضر برای مدیریت موثر شیوع بیماری در میان افراد و گروه هایی از افراد با تماس زیاد کافی نیست. در نتیجه ، بخش های دو و میدانی ، پس از مشاوره با مدیریت نهادی ، باید ارزیابی در دسترس بودن و در دسترس بودن منابع ردیابی تماس محلی را بررسی کنید. “

در سپتامبر ، دن گاویت ، معاون ارشد بسکتبال مردان NCAA ، نیاز به انعطاف پذیری در این ورزش را ابراز کرد. وی گفت که اعلامیه شروع در 25 نوامبر روان بود ، اما افزود که “اولویت” میزبانی مسابقات NCAA در اسلات سنتی خود در مارس و آوریل است.

با این حال ، پس از این که یک منبع به ESPN این هفته گفت که NCAA ممکن است انعطاف بیشتری در مسابقات NCAA داشته باشد ، سخنگوی گفت که دلالان قدرتمند بازی هنوز در حال بررسی توانایی های خود هستند.

دیوید وارلاک گفت: “در رابطه با مطالعه مداوم كمیته درباره برنامه های اضطراری ، هیچ تغییری تغییر نكرده است.”
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید