مربی نیویورک غول پیکر خط حمله مارک کلمبو را آتش زد


EAST RUTHERFORD ، نیوجرسی – غول های نیویورک پس از درگیری لفظی ناخوشایند با جو قاضی ، مربی خط حمله مارک کلمبو را اخراج کردند ، منابع به ESPN گفتند و دیو دگولی دستیار قدیمی NFL را جایگزین او کرد.

داور در بیانیه ای که روز چهارشنبه توسط تیم صادر شد ، گفت: “ما از آنچه مارك انجام داده قدردانی می كنیم ، اما من فكر كردم این حركت به نفع تیم است.”

وقتی سه شنبه شب به کلمبو از طرحی توسط قاضی برای استخدام دی گلیمو به عنوان مشاور مطلع شد ، این کار خوب پیش نرفت.

یک منبع به ESPN به دلیل سابقه DeGugielmo به عنوان مربی خط حمله گفت: کلمبو با این حرکت مخالف بود و احساس تضعیف کرد. منبع دیگری افزود كه قاضی عملی می خواست “یكی از پسرانش” را استخدام كند تا كنترل بیشتری بر موقعیتی كه تخصص او نبود را بدست آورد.

اگرچه نام های زیادی وجود داشت ، اما همانطور که در یک گزارش آمده است ، کلمبو و قاضی درگیر مشت مشتی نمی شوند. سخنگوی غول گفت که گزارش خشونت جسمی “از هر لحاظ کاملاً نادرست است”.

اقدام برای برکناری کلمبو با توجه به اینکه خط حمله غول ها در هفته های اخیر پیشرفت نشان داده است ، تعجب آور بود. غول ها در هر سه بازی اخیر خود بیش از 150 یارد مسابقه داده اند.

کلمبو در این فصل توسط داور استخدام شد تا برای جیسون گرت ، رئیس سابق کلمبو ، هماهنگ کننده حمله کار کند. کلمبو پیش از این مربی کابوی های دالاس بود.

حتما بخوانید:
انواع مواد اولیه شیمیایی

اما در هفته های اخیر قاضی بیشتر درگیر خط حمله غول ها بوده است.

DeGuglielmo دستیار خط حمله / مربی کنترل کیفیت در غول ها از 2004 تا 08 بود. او همچنین هنگام مربیگری در خط حمله میهن پرستان در سال های 2014 و 15 با یک داور در نیوانگلند کار کرد.

داور اوایل امسال برای پست مربیگری تهاجمی با DeGuglielmo مصاحبه کرد.

کلمبو 42 ساله 10 سال در NFL برای خرس های شیکاگو ، کابوی ها و میامی دلفین ها بازی کرد. او برای چهار فصل گذشته به عنوان دستیار کابوی ها کار کرده است.

از جمله بهترین مشاغل کلمبو کار با فرماندهان جوان مهاجم غول ها است. سه انتخاب از پنج انتخاب اول آنها در پیش نویس امسال بازیکنان هجومی بودند ، از جمله اندرو توماس نوشتن شماره 4. انتخاب دور پنجم شین لمیوکس به ترکیب اصلی اضافه شد و انتخاب دور سوم مت پرت چرخانده شد.

اما توماس زود تلاش کرد و تکنیک بی دقتی او به موضوع گفتگو تبدیل شد.

“ما نشستیم ، با اندرو صحبت کردیم ، در مورد گرفتن صحبت کردیم [his technique] از زمین تمرین تا بازی. این همان کاری است که او اخیراً انجام می دهد ، “هفته گذشته کلمبو گفت.” او روحیه اعتماد به نفس جدیدی دارد. او طی چند هفته گذشته واقعاً خوب بازی کرده است. وقتش بهتره حذفیاتش بهتر بود. مسدود کردن آن هنگام دویدن بهتر است. ما فقط باید به رشد خود ادامه دهیم. طی چند هفته گذشته با اطمینان بیشتری متوجه اندرو شدم. “


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید