مربی قدرت و آمادگی جسمانی دالاس کابوی 54 ساله ، درگذشت


FRISCO ، تگزاس – تیم چهارشنبه گفت ، هماهنگ کننده قدرت و شرایط دالاس کابوی ، مارکوس پل ، که صبح روز سه شنبه پس از مداوا به بیمارستان منتقل شد ، درگذشت. او 54 ساله بود.

پل که در محاصره خانواده بود ، چهارشنبه شب در بیمارستان Presbyterian در Plano درگذشت.

علت مرگ گزارش نشده است.

جری جونز ، مالک و مدیر کل کابوی در بیانیه ای گفت: “از دست دادن یکی از اعضای خانواده یک فاجعه است و مارکوس پل یکی از اعضای محبوب و ارزشمند خانواده ما بوده است.” “او در اتاق قدرت ما و در کل ستاره یک اثر دلپذیر و آرام بخش داشت.

“اشتیاق او به کار و اشتیاق او نسبت به زندگی باعث احترام و تحسین بسیاری از بازیکنان و کل سازمان شده است. ما در این دوران بسیار دشوار عشق و پشتیبانی خود را به خانواده وی ارائه می دهیم. قلب ما برای خانواده او و همه ما شکسته است. افرادی که زندگی آنها را لمس کرده و بهتر کرده است. “

گاوچران ها قبل از مسابقه شکرگذاری مقابل تیم فوتبال واشنگتن در استادیوم AT&T پل را شناسایی و به یاد می آورند.

پاول توسط كادر پزشكي كابويز مداوا شد و كمي قبل از ساعت 7:30 صبح روز سه شنبه با آمبولانس به بيمارستان محلي منتقل شد. مربی مایک مک کارتی روز سه شنبه و جلسه چهارشنبه آموزش را لغو کرد که حدود 75 دقیقه به طول انجامید ، که با توجه به شرایط تقریباً طبیعی به نظر می رسید.

حتما بخوانید:
نه راه‌هایی که میل سوپاپ به شما کمک می‌کند تجارت بیشتری داشته باشید.

پل در سال 2018 به عنوان دستیار مایک ووچیچ به کابوی ها پیوست و در بدو ورود مک کارتی به عنوان مربی به عنوان هماهنگ کننده قدرت و تناسب اندام منصوب شد.

مک کارتی روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “ما در این سخت ترین شرایط ، عشق ، قدرت و حمایت خود را از خانواده ماركوس گسترش می دهیم و می خواهیم در آینده به صداقت آنها احترام گذاشته شود.” “ماركوس پل در این ساختمان پیشرو بود. او احترام و توجه بازیکنان را به خود جلب كرد زیرا بسیار مراقبت می كرد و از نظر شخصیتی و شغلی با استعداد زیادی ارتباط برقرار می كرد. او هر موقعیتی را اداره می كرد ، گاهی با لبخند و پت. در پشت ، و گاهی اوقات با عشق سنگین.

“او سرسختی ذاتی در شغلی داشت که به چنین کیفیتی نیاز داشت و NFL را از همتایان خود و بازیکنانی که مربی آنها بود تحسین می کرد. این یک امتیاز بود که با او به عنوان مربی کار می کردم و به عنوان یک دوست با او می خندیدم. مارکوس همه کارها را درست انجام داد. مسیر. “

پل پس از چهار فصل حضور در سیراکوز ، جایی که دو بار بازیکن آمریکایی بود ، از سال 1989 تا 1993 ، پنج سال به عنوان مدافع در NFL با شیکاگو خرس و Tampa Bay Buccaneers بازی کرد.

وی در سال 1998 با نیو اورلئانز ساینتس مربیگری کرد و سپس از سال 2000 تا 2004 پنج فصل را در مقر پاتریوت های نیوانگلند گذراند. در سال 2005 و ’06 پاول مدیر رشد جسمی و قدرت سر بود. مربی جت های نیویورک.

حتما بخوانید:
قیمت به دلار؛ 7 آبان 1401

او 11 فصل را به عنوان دستیار مربی قدرت قبل از پیوستن به کابوی ها در نیویورک غول گذراند.

جت ها روز چهارشنبه در حساب توئیتر خود تسلیت گفتند ، و پاول را “فردی مهربان توصیف کردند که تأثیر ماندگاری روی خوش شانسانی که از مسیر او عبور کردند” داشت.

این غول ها همچنین در توییتر در مورد پل نوشتند و او را “یکی از اعضای محبوب سازمان ما برای چندین سال” خواندند و گفتند: “او بسیار از دست خواهد رفت.”

در سال 2012 ، کابوی ها یک روز قبل از بازی در سینگناتی بنگال هنگام از دست دادن مربیگری جری براون در یک تصادف اتومبیل که هم تیمی اش جاش برنت راننده آن بود کشته شدند. کابوی ها پیراهن براون را روی نیمکت خود نشان دادند و در این بازی پیروز شدند.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید