مدیر عامل هوستون تگزاس ، کال مک نایر ، از Deschawn Watson درخواست سرمربی تیم ، جستجوی GM را کرد


مدیر عامل هوستون تگزاس ، کال مک نایر هنوز در حال بررسی این موضوع است که با گشودن سرمربی و مدیرعامل می خواهد حق رای خود را بگیرد و نظرات بسیاری را از جمله نظر دفاعی واتسون دفاعی خواسته است.

مک نایر هفته گذشته به ESPN گفت که وی اخیراً با واتسون شام خورده است و جهت مکالمه آنها به سمت حق رای دادن در تگزاس ظاهر شده است. مک نایر می خواست افکار و عقاید واتسون در مورد اینکه چه کسی باید سرمربی بعدی باشد را بشنود و واتسون نظرات خود را با مک نایر در میان گذاشت.

مک نایر به ESPN گفت که او از سهم واتسون استقبال می کند ، به نظر او احترام می گذارد و می خواهد ستاره خط حمله خوشحال باشد.

مک نایر همچنین تأیید کرد که وی شرکت جستجوی Korn Ferry را استخدام کرده است تا در جستجوی سرمربی و GM به او کمک کند.

مک نایر به ESPN گفت: “من کاملاً از اهمیت استخدام مدیر کل و سرمربی برای این سازمان آگاه هستم.” “هدف من استخدام افراد بزرگی است که از هوستون با Texans ملاقات می کنند. من می خواهم چیزی بسازم که طرفداران ، بازیکنان و کارکنان ما به آن افتخار کنند.

“اکنون ساخت خوب است ، زیرا هر سازمان بزرگی مراحل سختی را پشت سر می گذارد ، اما من هنوز هم به شدت معتقدم که آینده برای این سازمان بسیار درخشان است.”

رومئو کرانل به عنوان سرمربی موقت هوستون خدمت کرده است ، در حالی که جک پاستربی از زمان اخراج بیل اوبراین از ماه گذشته در تگزاس مدیر کل موقت بوده است.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>