مت ناگی – خبر آسیب دیدگی نیک فالز به خرس ها بهتر از حد انتظار است

[ad_1]

به گفته مربی مت ناگی ، خبر مصدومیت نیک فالز ، بازیکن خط حمله شیکگو برز بهتر از حد انتظار است.

ناگی درباره آسیب دیدگی گفت ، “آنقدر که فکر کردیم بد نبود” ، که وی آن را ترکیبی از کشیدگی ران / گلوت کوارتر است.

یک منبع به آدام شفر از ESPN گفت که تشخیص اولیه نشانه مفصل ران است و قرار است که فالز برای آزمایش های بیشتر در روز سه شنبه انجام شود.

ناگی گفت که فکر نمی کرد فالز مجبور به آسیب دیدگی شود ، اما وقتی خرس ها از هفته Chao بیرون آمد در را برای یک تغییر احتمالی خط حمله باز گذاشت.

ناگی گفت: “وقتی چهار بازی پشت سر هم می بازید ، همه چیز روی میز است. همه چیز آنجاست.” “شماره یک با نیک و میچ [Trubisky] کاری که ما در حال حاضر انجام می دهیم این است که اطمینان حاصل کنیم سلامت آنها در اولویت اول قرار دارد. “

تروبیسکی ، که فصل را به عنوان خط حمله اصلی شیکاگو قبل از از دست دادن کار خود به فالز آغاز کرد ، دو هفته متوالی پس از آسیب دیدگی از ناحیه کتف را از دست داد در حالی که در هفته 8 برای از دست دادن وقت اضافی مقدسین ظاهر شد.

ناگی به بازیکنان خط حمله خود گفت: “هر دو کمی ضربه خورده اند ، این شماره شماره یک است که باید بررسی کنیم.” “ما این هفته را اینجا خواهیم گرفت و خود را بررسی خواهیم کرد و خواهیم دید کجا و چرا. و آنچه را که باید انجام دهیم ، در زمینه های مختلف انجام خواهیم داد.”

بازی بعدی خرس ها هفته 12 در مقابل رقیب Green Bay Packers است. ناگی گفت که انتظار دارد بیل لازور ، هماهنگ کننده حمله ، بعد از خداحافظی به عنوان بازیکن باقی بماند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme