مت ناگی از خرس های شیکاگو می خواهد که “از خواب بیدار شوند” تا غرور شخصی داشته باشند

[ad_1]

LAKE FOREST ، ایلینوی – سرمربی Chicago Bears ، مت ناگی ، تیم را به “بیدار شدن” و “داشتن برخی غرور شخصی” پس از باخت فاجعه بار 41-25 روز یکشنبه در وقت اول گرین بی پکرز دعوت کرده است.

ناگی روز دوشنبه با تلفن گفت: “من این را می دانم: بهتر است صف های خود را بیدار کنیم.” “هر مربی دیوانه در کادرفنی ، هر بازیکن ، بهتر است بیدار شوید و درک کنید که در کجای ما قرار دارید. یک غرور شخصی داشته باشید. یک فوریت عجیب و غریب داشته باشید. بدانید در کجای ما هستیم. به اینکه چه کسی باید بازی کنیم و چرا این کار را می کنیم افتخار کنید و سپس راهی برای پیروزی به صورت تیمی پیدا کنید. این چالش من برای تک تک افراد این ساختمان این هفته است.

“دیروز کاملا ناراحت کننده بود و پسران ما آن را می دانند. من به شما چیزی نمی گویم که آنها نمی دانند. آنها این را می دانند. اما ما افزایش خواهیم یافت و همه مربیان ، همه بازیکنان و ما پنج بازی دیگر داریم. برای ما ، این چالش شخصی ماست که ما هستیم و می خواهیم این کار را انجام دهیم. اما این عملکرد دیروز مسخره است و نمی تواند اتفاق بیفتد و بدیهی است که از من شروع می شود. “

خرس ها که 5 بار پشت سر هم باختند ، در بدترین بازی دفاعی سال خود متحمل رنج شدند. به طور معمول ، دفاع مستحکم شیکاگو موفق به ثبت یک گونی یا خط حمله در مقابل هارون راجرز ، مهاجم Packers نشد ، که شب 21 از 29 را برای 211 یارد و چهار تاچ داون (132.3 منفی) به پایان رساند. در یک مرحله در سه ماهه دوم ، تخلف Green Bay قبلاً 15 سقوط اول را برداشته بود و در تبدیل سوم به پایین 5 به 5 رسید.

ناگی گفت: “این دفاع ما نیست.” “و پسران ما ، آنها باید بفهمند که ما از کجا آمده ایم و چگونه با آنها به عنوان محافظ غذا می خوریم. آنها تمام سال یک کار سخت انجام داده اند ، اما دیروز آنجایی که باید نبودیم.”

تخلف شیکاگو بهتر پیش نرفت.

مهاجم میتچل تروبیسکی ، که به جای نیک فالز (ران) مصدوم به ترکیب اصلی بازگشت ، سه چرخش گران قیمت انجام داد ، از جمله یک آشفتگی گمشده که گرین بی را گرفت و برای یک ضربه محکم برگشت.

تروبیسکی 26 کرسی از 46 را برای 242 یارد ، سه تاچ داون و دو رهگیری انجام داد که بیشتر اعداد در سطل زباله بود.

ناگی اشاره كرد كه تروبیسكی احتمالاً روز یكشنبه ، هنگامی كه خرس ها میزبان شیرهای دیترویت هستند (4-7) ، دوباره شروع خواهد كرد ، اما به سختی به نظر می رسد كه این انتخاب تاییدیه دوم انتخاب قبلی باشد.

ناگی گفت: “من نمی فهمم چرا که نه.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme