مایک تاملین می گوید پیتسبورگ استیلرز “یک تیم ده بزرگ نیست که با حریف MAC بازی کند” در Jaguars Jacksonville

[ad_1]

پیتسبورگ – در پی پیروزی دیگر مقابل حریف AFC North ، فولادی های بدون شکست راهی جکسونویل می شوند تا آخر هفته آخر با پیروزی جگوارها تیمی را بدست آورند.

با آمدن تنها چهار روز قبل از مسابقه شکرگذاری با بالتیمور ریونز ، بازی یکشنبه تمام مزایای یک تله را دارد ، اما مربی مایک تاملین از این داستان سواستفاده نمی کند.

تاملین روز سه شنبه گفت: “ما یک تیم ده بزرگ نیستیم که این هفته با حریف MAC بازی کنیم.” “هر وقت پا به استادیوم می گذاریم ، با افراد حرفه ای ، بازیکنان و مربیان بازی می کنیم. ما برای این امر احترام بسیار مسخره ای قائلیم. داستان خود را بنویسید ، خط داستانی خود را برای بازی های تله ای و مواردی از این قبیل دنبال کنید. این گروهی هستند که سعی می کنند الاغ ما را لگد بزنند. یک گروه حرفه ای ، یک گروه توانمند ، و ما با این درک آماده می شویم. “

بخشی از این آمادگی بازگشت بازگشت مهاجم بن روتلیسبرگر به تمرین است که هفته گذشته در حالی که خودش را به عنوان بخشی از پروتکل های COVID-19 منزوی کرد ، از دست داد.

رتلیسبرگر پس از پرتاب 333 یارد و چهار برخورد مقابل سینسیناتی بنگال شوخی کرد که می تواند برای یک هفته دیگر با تاملین صحبت کند.

اما چنین شانسی وجود ندارد.

تاملین روز سه شنبه گفت: “ما این مکالمه را داشتیم.” “اعتراف می کنم که این کار بسیار کوتاه بود و روز پنجشنبه او را در تمرین خواهیم دید.”

در حالی که فولادی ها هفته گذشته تجارت خود را در برابر بنگالی ها اداره می کردند ، جگوارها در آستانه ناراحت کردن Green Bay Packers در ویسکانسین بودند ، به دلیل عمده دفاع ، که باعث چرخش دو نوبت و یک خرابکاری دیگر شد.

تاملین گفت: “یکی از م componentلفه های مهم آخرین بازی آنها در گرین بی ، توانایی توپ گرفتن بود.” “همه ما توانایی گرین بی را در مالکیت توپ می دانیم. من فکر می کنم Green Bay شماره 1 NFL برای حفظ فوتبال است. آنها در این بازی گردش مالی قابل توجهی داشتند و این عنصر بازی برگشت چیزی است که باید از آن آگاه باشیم. همانطور که به سمت جکسونویل می رویم.

“ما همیشه با این بچه ها مسابقات سختی داشته ایم. آنها همیشه دفاع بسیار سختی دارند.”

تاملین همچنین تازه کار جگوارز را ستایش کرد ، که به جیمز رابینسون برمی گردد ، که برای سومین بازی 100 یاردی خود در این فصل برای 109 یارد در برابر Packers عجله کرد.

رابینسون و خط دفاعی جگوار به توملین دلایل زیادی می دهد تا بازی روز یکشنبه را نادیده نگیرد.

“من نمی توانم به اندازه کافی در مورد صحبت کنم [Robinson] و احترامی که من نسبت به آنچه انجام داده احساس می کنم ، “تاملین گفت.” من امروز صبح مطلبی را خواندم که او بیش از هر تازه وارد آماده نشده در تاریخ بازی ما در فصل تازه کارش بیش از هر تازه وارد آماده شده بود. این همه چیز را می گوید.

“فراتر از آن ، سبک بازی او چشمگیر است. او مردی عمدی ، یک طرفه است ، در زمین فرو می رود و سریع به سوراخ می رود. دید خوبی دارد. او با سطح بالایی از بالشتک دویدن را بسیار خوب تمام می کند. فقط داستانهایی مانند جیمز رابینسون ، اینها از ما که فوتبالیست هستیم ، از آن بسیار سپاسگزاریم … ما این هفته آن را به عنوان یک چالش بزرگ تشخیص می دهیم. “

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme