لیونل مسی همچنان طلسم بارسلونا است اما پدری آینده است


این ستونی است که عمدتا برای شگفتی کوچک بارسلونا ، پدری – پدرو گونزالس لوپز ، به عنوان وی نامگذاری شده است ، اما شامل مقایسه هایی با لئو (لیونل آندرس) مسی خواهد بود ، بنابراین می توانیم از شخص بزرگ شروع کنیم.

وقتی مسی روز یکشنبه این گل درخشان را مقابل اوساسونا به ثمر رساند ، این جزئیات خارق العاده دیگری بود که به افسانه او افزود. او از طرفداران Newell’s Old Boys است ، شما این را می دانید. یا باید این کار را پس از “ادای احترام” به مرحوم دیگو مارادونا در نیوکمپ انجام دهید.

نیوولز مشهورترین باشگاه روزاریو است ، جایی که مسی در آن متولد شد. این باشگاه که برای اولین بار پتانسیل خود را دید ، قلب او را به دست آورد و جایی که در اکتبر 1993 پدرش خورخه او را در 5 کیلومتری شمال و شرق از خانه متوسط ​​خود در Calle Estadio De Israel به ورزشگاه El Coloso del Parque ، جایی که او بود ، برد ال دیگو در راه ورود به اولین بازی های اولدبویز در یک بازی دوستانه مقابل اِملِک از اکوادور.

نیوولز باشگاهی با نوار سیاه و قرمز است که می تواند در ترکیب مدیر آینده بارسلونا جراردو “تاتا” مارتینو و سرمربی آینده “اسپرز” مائوریسیو پوچتینو افتخار کند. و آن روز اکتبر ، با حضور لئو جوان ، تنها روزی بود که مارادونا ، شماره 10 پشت خود ، برای نیوول گلزنی کرد.

پیروزی 1-0 ، پس از آن توسط بازیکنان Emelec مورد شکنجه قرار گرفت و پیراهن خود را التماس کرد ، اما پیراهن خود را به این دلیل که قبلاً آن را به فیدل کاسترو ، حاکم کوبا قول داده بود ، به لطف گلی که مسی تکرار کرد ، به دست آورد. ، تقریبا شوم ، دقت در برابر Osasuna این آخر هفته.

خوب ، مارادونا پای راست خود را گذاشت مسی در سمت چپ. اما همانطور که دریبل و گل درخشان و چالش برانگیز نیمه زمین مقابل ختافه در نیمه نهایی کوپا دل ری 2007 برای معروف ترین گل مارادونا ، دریبل انفجاری و نیمه نهایی برابر انگلیس در جام جهانی 1986 ، فوق العاده هیجان انگیز بود. ، ایجاد و فینال مقابل اوساسونا به گونه ای بود که گویی مسی واقعاً می تواند با یک مراقبه مقدماتی تصمیم بگیرد: “این احترام من برای دیگو است و من کپی می کنم تقریباً یکسان از تنها گلی که او برای تیم من به ثمر رسانده است.”

یک اسلالوم کوچک بین سه بازیکن و یک رانندگی مورب از طریق دروازه بان در گوشه فوقانی گوشه ، درست از جایی که لبه محوطه جریمه با نیم دایره مطابقت دارد شلیک می شود. کاملاً شبیه به هم ، برای 27 سال ، دو نابغه مینیاتوری آرژانتینی در یک جهت می دویدند ، مردان را با خود می کشیدند و توپ را برای رسیدن به یک هدف هیجان انگیز به عقب دیگر می شکستند. هرج و مرج جوزا؛ دوقلوهای اختراع.

هنگامی که مسی پیراهن بارسا خود را درآورد تا نشان دهد که شماره 10 مارادونا در پشت مارادونا چسبیده است ، وی این احساس را اضافه کرد: “این مرد به معنای واقعی کلمه می تواند وسایل این ورزش غیر قابل پیش بینی و غیرقابل کنترل را برنامه ریزی و اجرا کند. گویی تحت کنترل شخصی او بود.

این حادثه بازگشت هنگامی که داور ماتئو لاخوس ، که مسی را برای برداشتن پیراهن بارسا محفوظ داشت ، به دلیل عدم رضایت مسی ، یک یادداشت کمی خنده دار داشت ، این تصمیم را در گزارش رسمی خود به شرح زیر ثبت کرد: “مسی برای برداشتن نوار خود ، یک گل ، برای نشان دادن نسخه مدرن پیراهن Newell’s Old Boys 93-94 با شماره 10 در پشت. “

جزئیات به سبک قدیمی ، اما کاملا غیرضروری – صادقانه بگویم ، فقط لاهوز عجیب و غریب.

یکی دیگر از عناصر قدیمی “بازگشت” به عملکرد بارسلونا وجود داشت – عنصری که اگر بیشتر از این پیش برود ، لاجوس را نیز عصبانی می کند.

همانقدر که قانون رزرو گلزنان برای ضرب و شتم پیراهن خود خراب و غیرضروری است این است که بازیکنان مجاز نیستند خود را با جوراب پایین نشان دهند. من می دانم که همه خوانندگان ESPN روزی را به یاد نمی آورند که هر فوتبالیست نمایشگر با سه ویژگی اصلی اسکیت بازی کند: عشق و احترام مطلق به “مالکیت” توپ ، لباس در آوردن و آویزان نشدن روی شلوارک به علاوه … جوراب های نورد دور مچ پا

این نه یک تصویر بلکه اعلامیه هویت بود. نه: “به من نگاه کن!” خیلی بیشتر “این من هستم! – مرا بگیر یا رها کن. من اهمیتی نمی دهم.” به اریک کانتونا و یقه وارونه اش فکر کنید.

جوراب های پدی برای همیشه در نیمه راه لبه های او قرار دارند ، یک حرکت کوچک از فردیت ، هویتی را بازیابی می کند که با پیشرفت هفته واضح تر می شود. بارسلونا گوهر کشف کرده است.

حتما بخوانید:
چرا اسباب بازی من بهتر از شماست

این بچه ها باید زونا بزنند ، خوب. اما قوانین بیهوده مدرن شما را مجبور به رزرو ، ارسال و احتمالاً در صورت کشیده نشدن جورابها تا ارتفاع نظارتی در پشت میله های زندان یا تبعید به جزیره ای دورافتاده می کند.

پدری ، که در حال حاضر در همان سن برای بارسلونا ، تا آنجا که جرات می کند ، تعداد مسی را بهبود می بخشد. او از آن دست بچه هایی است که می توانید در سال 2020 از فوتبال خارج شوید و در دهه 60 یا 70 فوتبال را کنار بگذارید ، مشکلی نیست. پیراهن و شلوارک ، کمی گشاد روی او ، جوراب های آویزان – چشمان شما بلافاصله به سمت او کشیده می شود ، زیرا توپ بهترین دوست او است.

و نه تنها او برای گرفتن توپ به زمین می رود ، همانطور که یک نوجوان سرسخت واقعاً می تواند در تیمی متشکل از 100 میلیون بازیکن انتظار داشته باشد ، این شیوه ای است که کومان از آن استفاده می کند و باعث جلب توجه می شود.

اول از همه ، وقتی مسی 18 ساله شد ، همانطور که پدری همین چند روز پیش این کار را انجام داد ، آرژانتینی که هنوز هم فکر می کرد یک فوتبالیست یک بار در زندگی است ، دقیقه ها با خرده های بیسکویت زندگی کرد. هم تیمی قدیمی کویمان از هلند و آژاکس فرانک رایکارد در هفت بازی لیگ ، 70 دقیقه از مسی استفاده کرد ، یک شکست کامل در لیگ قهرمانان (توسط شاختار خارج از خانه ، زمانی که بارسلونا قبلاً به حذفی صعود کرده بود) و 73 دقیقه باخت شوک از کوپا دل ری از گرامنت کوچک.

در این مرحله تقریباً یکسان در پیشرفت پدری ، او دومین بازیکن پرکاربرد کومان برای بارسلونا در لیگ قهرمانان است (272 دقیقه در هر چهار بازی) و در 10 دقیقه برتر بازی برای بلوگرانا در لالیگا (447 دقیقه در 9 بازی.) به عبارت ساده ، در حالی که یک مبتدی کاملا در یک باشگاه بحران بود ، پدی در این فصل بیش از هر بازیکن دیگری با 13 بازی در بارسلونا حضور داشت.

یک یادداشت کوچک در مورد pedantic و به راحتی در آنجا هیجان زده: من تصور نمی کنم که یک نبوغ مسی وجود دارد یا اینکه این شروع به طور خودکار به این معنی است که ما 16 سال بعد او را در بارسلونا خواهیم دید ، آنچه که کاپیتانش ، مارادونا را می پرستد ، به دست آورد. اما گفته می شود در حالی که ممکن است کومن از ترس اینکه یک “بچه” تحت فشار قفل شود ، مورد عفو قرار گیرد ، تا او را گمراه کند و به قول خودش تنها فصل کار رویایی اش باشد ، هلندی سرسخت کاملا معتقد به قناری است جزایر

درست است ، او بچه آکادمی بارسلونا نیست: مدرسه La Masia ، جایی که قالب شکن ها مانند ژاوی و آندرس اینیستا برای یک تمرین فوتبال آماده می شوند که با القای سال به سال بازی موقعیتی ، آموزش پاس ، نیمه لمس ، و شخص سوم قبل از برخورد به تیم اول حرکت می کند.

بازی

1:47

یانوش میشالیک از بارسلونا رونالد کومان برای عملکرد کلی آنها مقابل اوساسونا تمجید می کند.

پدری ، که فقط یک روش کوتاه برای گفتن “پدریتو یا پدرو کوچک” است ، از آن جزیره کوچک و دور افتاده جزایر حدود 1500 مایلی جنوب بارسلونا است. او نه تنها میراث تاکتیکی و فنی کسانی را که قبل از او به این باشگاه رفته بودند ، مسی ، ویکتور والدس ، اینیستا ، ژاوی ، پدرو ، جرارد پیکه یا سرخیو بوسکتس ، که همه آنها ده ها هزار ساعت در خانه جمع کرده اند ، به اشتراک نمی گذارد. آموزش ، پدری در شهر کوچک Tegeste در سانتا کروز دو تنریف بزرگ شد.

به این فکر کنید: او با جکسون ویل در حاشیه بود – بارسلونا در رده کبک قرار دارد. همان کشور ، اما جهان تقسیم شده است.

با این وجود ، درخشان بودن رمز و راز جذاب این فوتبالیست 24 عیار با افشای اخیر او مبنی بر اینکه رئال مادرید ابتدا او را دیده است ، او را به مدت یک هفته به محل تمرین والدبباس برد و سپس با مهربانی به او گفت که انجام ندهید “چیزهای مناسب” برای آنها دارد.

پدی اخیراً در رادیو فاش کرد: “من می خواهم از کسی که این تصمیم را گرفته تشکر کنم ، زیرا من همیشه بارسا را ​​دوست داشته ام و خودم را بیشتر از دیگران با نحوه بازی اینیستا می دیدم.” من می دانم که تاریخ ورزش ما پر از داستان هایی است که در آن زمان او موفق به فرار از مدرسه شده است زیرا باشگاه ها موفق به تشخیص یک الماس براق در زیر بینی خود نشده اند ، اما این یک چوب پنبه ای است.

حتما بخوانید:
MLB لیگ خفاش های چوبی را برای نامزدهای احتمالی راه اندازی می کند

– پخش روزانه ESPN FC به ESPN + (فقط ایالات متحده)
– شما ESPN ندارید؟ دسترسی فوری بگیرید

در مقابل این زمینه قابل توجه ، فقط این نیست که کومان پدری ، یک نوجوان را در اولین فصل حضور در یک باشگاه غول پیکر با مشکل جدی می بیند که دارای بلوغ مناسب یا مهارت های فنی مناسب است. باز هم هست. تاکنون ، هلندی با پدری در جناح چپ ، جناح راست ، شماره 10 ، به طور خلاصه ، در مهاجم میانی ، هافبک حمله و سپس ، کودتای لطف ، در “محوری” در یک سپر محافظ برای دو نفر در نیمه اول برابر اوساسونا بازی کرده است.

باز هم ، همه اینها به سادگی قابل توجه است ، مارک کومان به عنوان چیزی بین یک چشم انداز و یک قمارباز ، و مارک پدی به عنوان یک پدیده کوچک. اما لطفاً زمینه تکان دهنده را در نظر بگیرید.

برخی از داوران روز یکشنبه ترکیب بارسلونا را 4-3-3 نامیدند ، اما اینطور نبود. کوتینیو در نیمه اول مترهای زیادی جلوتر از فرانکی دو جونگ و پدری بازی کرد که با چشم غیر مسلح کاملاً واضح بود و کارت های گرم بدون انکار آن را تا پایان تأیید کردند. بنابراین د یونگ ، که هنوز احساس راحتی در حرکت به جلو برای حمله داشت ، در صورت نیاز به عرض تیم به بازی گسترده ، هافبک ارشد “محوری” بود ، محافظت و تشویق او از این ضرب و شتم یک جوان 18 ساله بود.

و تماشای پدی چه لذتی داشت. او توپ را به طور ناگهانی و ساده حرکت داد ، سرعت خوبی و خلاقانه را تعیین کرد. هنگامی که مدافعان کامل به محافظت نیاز داشتند ، او صبر کرد و به موقعیت مناسب برای کمک به مهار خطر شتافت. بدون کنترل زیاد و زیاد ، اجازه می دهید توپ در جلوی بدن او بچرخد ، بنابراین قبل از حرکت یک یا دو لمس به جلو ، در حرکت است. سپاس خداوند را. این یک کلاس استاد بود که با توجه به سن ، تجربه ، وزن مسئولیت و بیشتر از همه صف بازیکنانی که صعود می کرد بسیار قابل توجه بود.

در طول فصل ، چه در 4-2-3-1 و چه در 4-4-2 ، کومان تلاش می کند تا با آنچه اسپانیایی ها “محوری مضاعف” می نامند ، ثبات و کنترل اطراف دی جونگ را داشته باشد. معمولاً بوسکتس یا میرالام پیانیچ به همراه هافبک هلندی در حال پیشرفت ، اما در هفته گذشته لیگ قهرمانان اروپا کارلس آلنا نیز در آنجا بازی کرد و پس از پیروزی بزرگ در کیف برای ستایش ویژه کومان وارد میدان شد.

هنوز کومان هر سه نفر را نیمکت نشین کرد و پدری را به جای استفاده از این بچه که به طور واضح بازیکن محبوب اوست ، در یکی از موقعیت های حمله و حمله به حالت عادی ، به یک هافبک میانی وسط دو طرفه برگرداند.

پدی در این فصل با جادو روبرو خواهد شد ، جایی که بسیار مهم است که به چند بازی استراحت دهد و لحظات ناهمواری را تجربه کند که اشکال اشتباهات یا خطاها برجسته شود. این زندگی است. اما من گمان می کنم که ما شاهد تولد پدیده ای هستیم … که باید بسیاری از باشگاه های دیگر اروپا را نسبت به حسادت سبزتر کند.

او به عنوان بزرگترین پدیده تاریخ بارسلونا ، از چند هفته آینده برای ارزیابی اینکه آیا زمان آن رسیده است که او کار خود را در بارسلونا کنار بگذارد ، استفاده می کند زیرا باشگاه ها صف آرایی می کنند و مسی را برای پیوستن به آنها وسوسه می کنند. بدون هیچ چیز در ماه ژوئن ، از قبل جالب توجه به نظر می رسید که این باشگاه کاملاً آشفته یک استعداد رکوردشکن و فک انداختن مانند آنسو فاتی را نشان داد ، که پس از مصدومیت در بهار به کار خود بازمی گردد و تنها 18 سال دارد.

سپس جوراب نورد شده را پرتاب کنید ، به عقب برگردید ، توپ برای او یک مالکیت شخصی ارزشمند است و به نظر می رسد تهدیدهای عادی مسئولیت یک بزرگسال در یک مگا کلاب در چنین سن شکننده زیاد باد باشد و بدون شک: بارسلونا نمی تواند شکایت کند اگر مسی حذف کند خداحافظ و در تابستان به مراتع جدید نقل مکان می کند.

یافتن یک “وارث” بالقوه برای پر کردن جای خالی کاملاً قابل توجه است. مالکیت دو نفر از آنها ، که کوچکتر آنها توسط بزرگترین رقبای باشگاه کاتالان رد شد ، زیرا به اندازه کافی خوب نیست ، خوب ، چیزی عجیب نیست.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler