لینکلن رایلی از باب استوپ مربی سابق اوکلاهما می خواهد تا به مربیان در Sooners کمک کند


مربی لینکلن رایلی ، مربی بازنشسته اوکلاهما ، باب استاپ ، روز سه شنبه کوتاه بازگشت.

رایلی در یک کنفرانس خبری هفتگی گفت: “امروز مربیان مربی را از بازنشستگی کنار کشیدیم.” “او امروز در زمین بود و با ما تمرین می کرد. وجود او بسیار خوب بود.”

بازی Sooner که برای آخر هفته گذشته مقابل ویرجینیا غربی برنامه ریزی شده بود ، به دلیل آزمایشات مثبت برای COVID-19 و ردیابی تماس ها در برنامه اوکلاهما به تعویق افتاد. این نتایج بدیهی است که روی کادر مربیگری تأثیر گذاشته و نیاز به کمک را ایجاد می کند.

نتایج آزمایشات منتشر شده توسط اداره دو و میدانی اوکلاهما نشان داد که 27 مورد فعال COVID-19 در میان ورزشکاران و 13 مورد در بین کارکنان در همه ورزش ها وجود دارد. مشخص نیست که چند مورد از این موارد در هر دو دسته به طور خاص با برنامه فوتبال مرتبط هستند.

سانرز هفته گذشته پس از بروز موارد مثبت ، فعالیت های فوتبال را متوقف کرد. آنها روز سه شنبه به تمرین بازگشتند. رایلی گفت که در صورت نیاز ، سانرز این طرح را به عنوان پشتیبان با استاپ ها در نظر گرفت.

رایلی گفت: “عالی بود.” “خوب است. ما آن را همیشه در جیب ران خود نگه می داریم ، اگر کارمند افتاده ای داشته باشیم ، یک تالار مشاهیر روی نیمکت داریم. وقتی این شخص می تواند تماس بگیرد نیمکت بسیار خوبی است.”

استوپس 18 دوره قبل از بازنشستگی در ژوئن 2017 زودتر مربیگری کرد. او اوکلاهما را به قهرمانی 2000 ، 10 قهرمانی بزرگ 12 قهرمانی ، 14 قهرمانی دو رقمی 14 فصل رساند و قبل از تحویل گرفتن ، رکورد 190-48 را در اختیار داشت. برنامه رایلی قبل از فصل 2017.

رایلی گفت: “چقدر به این برنامه اهمیت می دهد ، من فکر نمی كنم كاری باشد كه او انجام ندهد.” “بنابراین امروز داشتن او بسیار عالی بود. بسیار عالی بود. بچه های ما از دیدن او هیجان زده شدند ، همه ما از دیدن او هیجان زده شدیم ، بنابراین من فکر می کنم او هم سرگرم بود.”

استوپس از زمان بازنشستگی به عنوان مربی به عنوان “دستیار ویژه” مدیر ورزشی جو کاستگلیونه با اوکلاهما قرارداد داشت و وی حق دارد در این سمت به آفتابگردان کمک کند. Stups همچنین اوایل سال 2020 را به مربیگری Dallas Renegades از XFL پرداخت.

Sooners (6-2 ، 5-2 Big 12) باید شنبه شب که میزبان Baylor است به بازی برگردد.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>