پزشکان حرفه ای، جراحی را به همراه تیم حرفه ای و دوره دیده انجام می دهند. اما جوانسازی پوست تکنیک های بسیار مختلف و گسترده ای دارد که هر کدام برای هدف خاصی مناسب طریقه لیفت شقیقه است. با وجود تمام این توضیحات، ماندگاری لیفت شقیقه تا حد زیادی به روش جراحی و تکنیک جراح، میزان برداشت پوست، و عوامل تعیین کننده دیگر مانند سبک زندگی، بستگی دارد. متخصص لیفت شقیقه از این روش برای افرادی استفاده می کند که میزان افتادگی پوست­ کمتری دارند. کسانی که در انتهای ابرو دچار افتادگی شده و فشار ابرو بر روی پلک فوقانی موجب ظاهر نامطلوبی در چهره فرد خواهد شد.

پزشک برای اثرگذاری نتایج بسته به میزان افتادگی و نوع پوست بیمار 3 تا 4 جلسه را برای او تجویز میکند. بنابراین بهتر است تنها به هزینه لیفت شقیقه ابرو برای انتخاب کلینیک مورد نظر اکتفا نکنید و به خوبی در مورد سابقه پزشک و کلینیک تحقیق نمایید. پس از جراحی لیفت شقیقه باید به طور منظم نزد جراح لیفت شقیقه خود بروید تا روند بهبودی را زیر نظر بگیرد. طولانی شدن بهبود زخم ها : در برخی از افراد، روند بهبودی زخم طولانی می شود.

پس از جراحی، احتمال به وجود آمدن اِسکار در برخی نقاط صورت اجتناب ناپذیر خواهد بود، اما یک جراح خوب، سعی میکند تا جای ممکن اسکار کمتری ایجاد شود. دکتر لیفت شقیقه از شما می خواهد تا 2 هفته پیش از جراحی، سیگار را کنار بگذارید؛ چون سیگار مانع از جریان آزادانه اکسیژن در بدن می­شود و ممکن است دوره نقاهت را طولانی­تر کند.

برای انجام جراحی و سپری کردن دوره نقاهت، باید به مدت 2 هفته از کار خود مرخصی بگیرید که البته بسته به نوع جراحی، این مدت زمان میتواند متغیر باشد. بعد از جراحی، باید مانع از تابش مستقیم آفتاب به جای زخم­ها شوید؛ همچنین باید از کرمهای ضدآفتابی که جراح لیفت شقیقه برای شما تجویز می کند، استفاده کنید.

ایندکسر