لاس وگاس Raiders 7 بازیکن دیگر به COVID-19 قبل از Kansas City Chiefs اضافه کرد


هندرسون ، نوادا – حمله لاس وگاس روز چهارشنبه هفت بازیکن دیگر را در فهرست ذخیره / فهرست COVID-19 قرار داد و چهار روز قبل از میزبان رئیسان کانزاس سیتی ، تعداد بازیکنان لیست خود را به 11 رساند.

ایمنی جاناتان آبرام ، دیدارهای دفاعی مالیک کالینز ، جاناتان هنکینز و کندال ویکرز ، پایان دفاع آردن کی ، کرنر ایسایا جانسون و ترکیب دفاعی دیوید ایروینگ به عنوان یک تماس پرخطر نزدیک یک روز پس از پایان دفاع وارد لیست شدند. لامارکوس جوینر وارد این لیست شد. فرل پس از تست مثبت وارد لیست شد.

کوری لیتلتون و خط دفاع راست ، ترنت براون به ترتیب در تاریخ 12 و 5 نوامبر وارد لیست COVID شدند.

جان گرودن ، مربی Raiders به ​​رسانه کانزاس سیتی پس از گزارش اولیه NFL مبنی بر اینکه “تقریباً همه مهاجمان شروع به دفاع می کنند” در لیست قرار گرفت ، جان Gruden مربی Raiders به ​​رسانه کانزاس سیتی گفت: “ما امروز تمرین کردیم و آماده بازی خواهیم بود.”

“این همان کاری است که شما باید انجام دهید. همه باید در بسیاری از مراحل زندگی خود را با بسیاری از امور سازگار کنند. ما قبلاً مجبور به گذراندن برخی چیزها شده بودیم. ما یکشنبه آنجا خواهیم بود و آماده خواهیم بود. ما برای رقابت بسیار هیجان زده هستیم.”

به عنوان تماس نزدیک ، بازیکنان ممکن است حق بازگشت به موقع برای روبرو شدن با رئیسانی را داشته باشند که یکشنبه شب از هفته Chao پایین می آیند ، به شرطی که در این هفته تست منفی خود را ادامه دهند.

حتما بخوانید:
ایده های اتاق بازی های ویدیویی

مهاجمان در اوایل این فصل با وضعیت مشابهی روبرو شدند که چهار فرمانده تهاجمی شروع به عنوان تماس نزدیک با براون که مثبت آزمایش شد وارد لیست COVID شدند. کشتی گیران چپ با کلتون میلر ، وینگر چپ دنزل گود ، میانی رودنی هادسون و وینگر راست گیب جکسون مجبور شدند این هفته خود را قرنطینه کنند و تا صبح روز یکشنبه اجازه بازی با تیم تمپا بی بوکرها را نداشتند.

علاوه بر این ، این بازی در ابتدا قرار بود به عنوان یک برنامه تلویزیونی در زمان نخست پخش شود ، اما با عدم اطمینان زیاد دلسرد شد.

در همین حال ، ESPN NFL Insider گفت که آدام شفر گفت براون ، که دو بار در لیست COVID بوده است ، “می تواند برای ادامه کار از هفته آینده آزاد شود.”

و در سراسر شهر ، تیم فوتبال UNLV بازی خود را در آخر هفته در کلرادو به دلیل چهار نتیجه مثبت آزمون COVID-19 در برنامه لغو کرد.

Raiders به ​​عنوان یک تیم و بازیکنان منفرد ، قبلاً نزدیک به 1.2 میلیون دلار جریمه شده اند و شش دور پیش نویس به دلیل نقض پروتکل دریافت کرده اند.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید