قیمت میلگرد در گلستان

برای استعلام قیمت میلگرد میانه در سایت به قسمت میلگرد بروید. پارچه سبک را می توانید به صورت رول یا ورق تخت تهیه کنید. پارچه های ساخته شده از سیم سنگین تر از W4 باید همیشه در ورق های تخت تهیه شوند. در مواردی که WWF هنگام قرار دادن باید به طور یکنواخت صاف باشد، پارچه مبله در رول نباید از سیم سنگین تر از W 2.9 ساخته شود. سازندگان پارچه نورد شده را فقط در رول کامل تهیه می کنند. رول های سهام شامل 700 تا 1500 فوت مربع پارچه است که توسط پارچه و محل تولید تعیین می شود. وزن واحد WWF بر حسب پوند در هر صد فوت مربع پارچه تعیین شده است (جدول 7-4). پنج فوت، شش فوت، هفت فوت و هفت فوت و شش اینچ عرض استاندارد موجود برای رول ها است، در حالی که عرض و طول پنل استاندارد هفت فوت در بیست فوت و هفت فوت شش اینچ در بیست فوت است. برای خرید میلگرد به نرخ کف بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به شما اطلاع دهند.

صفحه تقویت کننده ورق فلز

آرماتور ورق فلز عمدتا در صفحات کف و در ساخت پله و سقف استفاده می شود. این شامل ورق فولادی آنیل است که به صورت شیارها یا راه راه هایی با عمق تقریباً یک شانزدهم اینچ (1.59 میلی متر) و سوراخ هایی که در اهداف منظم مشت شده اند، خم می شود.

تنش در فولاد

میله های فولادی از نظر تنش قوی هستند. سازه دارای قابلیت حمل ایمن تا 18000 psi و فولاد متوسط ، سخت و ریلی، 20000 psi است. این فشار روانی ایمن یا ایمن است. استرس شکستن در این سه برابر است.

هنگامی که یک میله فولادی ملایم در یک ماشین آزمایش کشیده می شود، با هر بار افزایش مقدار بسیار کمی کشیده می شود. در بارهای سبک تر، این کشش با میزان بار مستقیماً متناسب است (شکل 7-4، نمای A). مقدار آن خیلی کم است که قابل مشاهده نیست و فقط با سنجهای حساس قابل اندازه گیری است.

در برخی از کشش ها (معروف به YIELD POINT) مانند 33000 psi برای فولاد ملایم، میله شروع به گردن زدن می کند (شکل 7-4، نمای B) و به طور محسوسی بدون بار اضافی به کشش ادامه می دهد. 5 نوع میلگرد که مقاومت کششی بتن را افزایش می دهد. قیمت میلگرد در بازار آهن به موارد مختلفی بستگی دارد.

ساخت و ساز

آنچه بتن از نظر مقاومت فشاری ارائه می دهد فاقد قابلیت شکل پذیری است. بدون پشتیبانی، می تواند بارهای سنگین و بدون ترک را تحمل کند، اما اگر با استفاده از سازه میلگرد ریخته شود، بتن می تواند بار بیشتری را حتی در حالت تعلیق نیز تحمل کند.

میله های فولادی بهترین ویژگی های تقویت کننده را برای بتن سازه ای از هر نوع ماده دیگر ارائه می دهند. این بدان دلیل است که فولاد مقاومت قابل توجهی از خود دارد. می تواند بدون شکستن تحت فشار خم شود. بعلاوه، ضریب حرارتی آن – یعنی سرعت انبساط و انقباض آن در گرما یا سرما – تقریباً مشابه بتن است. پس از جاسازی، فولاد و بتن منبسط و منبسط می شوند تا بتن انسجام را حفظ کند. یک ماده تقویت کننده با ضریب حرارتی نابرابر باعث شکست سریع بتن می شود. تغییر شکل ها – پشته ها یا تورفتگی ها – در میلگرد حرکت میله را در امتداد محور آن در داخل بتن محدود می کند. برای خرید میلگرد به قیمت کارخانه می توانید حجم خرید خود را بالا ببرید.

حتما بخوانید:
دیگو مارادونا در سن 60 سالگی درگذشت: واکنش شبکه های اجتماعی

پنج نوع اساسی میلگرد برای افزایش مقاومت در برابر کشش بتن اثبات شده است. با ویژگی های متفاوت، هر نوع با توجه به مشخصات معمار یا مهندس، نقش های خاصی را ایفا می کند. اغلب، بیش از یکی از پنج نوع میلگرد از یک ساختار واحد پشتیبانی می کند.

انواع میلگرد فولادی

فولاد کربن

این فولاد تولید شده از نظر اقتصادی دارای محتوای کربن بالایی است که به آن رنگ سیاه می بخشد. فولاد کربن پشتیبانی کششی زیادی را ارائه می دهد و هنگامی که کاملا در دوغاب قرار گیرد به خوبی کار می کند. بسیاری از فرمول های بتنی خاصیت قلیایی بالایی دارند و هنگامی که با سطح بیرونی میله های فولاد کربنی که کمی زنگ زده است تماس می گیرد، یک واکنش شیمیایی پوششی را ایجاد می کند که از خوردگی فولاد در داخل بتن مقبره آن جلوگیری می کند. خرید میلگرد در بازار بر اساس وزن آن و نوع میلگرد انجام می شود.

فولاد ضد زنگ

با کربن کمتر و بیشتر کروم، نیکل یا منگنز، فولاد ضد زنگ خورده نمی شود. همچنین، فولاد ضد زنگ ذاتاً از پسر عموی پر کربن خود قوی تر است. با این حال، هزینه فولاد ضد زنگ حدود 30 درصد بیشتر از فولاد کربن یا نوار سیاه است. مگر اینکه نیاز بار به تمام میلگردهای فولاد ضد زنگ نیاز داشته باشد، به طور کلی، از آن برای رولپلاک در اتصالات انبساط، در هرجایی که در معرض قرار گیرد و هنگامی که بتن تحت بارهای سنگین پایدار قرار می گیرد، استفاده می شود. فولاد ضد زنگ گرچه گران تر است، اما در واقع می تواند مقرون به صرفه ترین گزینه میلگرد را برای جاده ها، پل ها، اسکله ها، دیواره های دریا و سایر سازه هایی که بارهای زیادی را تحمل می کنند و یا در معرض محصولات نمک و نمک قرار دارد، نشان دهد. قیمت میلگرد نیشابور به عنوان یک کارخانه مهم در خراسان و ایران برای بسیاری از تولید کنندگان و مصرف کنندگان مهم است.

فولاد کربنی با روکش EPOXY

در مواردی که مخلوط بتن قلیائیت بالایی را که برای محافظت از میله سیاه در برابر خوردگی لازم است فراهم نکند، ممکن است در طراحی از فولاد کربنی با روکش اپوکسی استفاده شود. این پوشش سبز ضمن محافظت از آن در برابر زنگ زدگی درون سازه، همچنان باعث چسبندگی کافی با بتن می شود. زنگ زدگی به بیرون بتن فشار می آورد و فشار داخلی را اضافه می کند که در نهایت باعث ضعیف شدن و تجزیه بتن می شود. پوشش های اپوکسی مقرون به صرفه ترین راه حل برای ساخت بتن کم قلیایی است. تنها مشکل اپوکسی پوست نسبتاً لطیف آن است که در صورت عدم استفاده نادرست از آن آسیب می بیند.

حتما بخوانید:
هزینه کوچک کردن سینه با ماموپلاستی در سال 1400 - کلینیک پوست و مو رز

فولاد گالوانیزه

میلگرد فولادی گالوانیزه گرم غوطه وری نوار سیاه می گیرد و یک پوشش روی اعمال می کند که از زنگ زدگی نیز جلوگیری می کند. به جای مانع در برابر عناصر خورنده بتن یا کلرید که از طریق منافذ نفوذ می کند، یک آلیاژ روی به عنوان یک لایه خارجی فداکار عمل می کند. روی با گذشت سالها به آرامی ذرات را به بتن از دست می دهد و از این کار فولاد جلوگیری می کند. در حالیکه میلگردهای فولادی گالوانیزه از محافظت طولانی مدت در برابر زنگ زدگی محافظت می کنند، همانطور که از پوششهای اپوکسی نیز محافظت می شود، اما محکمتر به فولاد می چسبد که در هنگام حمل، قرار دادن و جوشکاری ظرافت کمتری دارد. Handyman’s World در برنامه Associates Program Amazon Services LLC شرکت دارد، یک برنامه تبلیغاتی وابسته که به منظور فراهم کردن وسیله ای برای سایت ها جهت کسب هزینه تبلیغات از طریق تبلیغات و پیوند دادن به amazon.com، طراحی شده است. خرید میلگرد میانه در سایت به صورت آنلاین کار را برای شما راحت تر می کند.

اگر قصد کار با بتن را دارید، یکی از مواردی که ممکن است خیلی خوب انجام دهید تقویت آن است. در حالی که مواردی مانند مش سیم وجود دارد، متداول ترین روش برای انجام این کار استفاده از میلگرد است که به معنی “میله تقویت کننده” است.

با این اوصاف میلگردها در اندازه های مختلفی ارائه می شوند و هر سایز برای مقداری هدف متفاوت طراحی شده است. امروز می خواهیم در مورد متداول ترین اندازه میلگردها و اینکه برای تقویت صفحات بتونی از چه اندازه ای باید استفاده کنید صحبت کنیم.

اندازه های میلگرد مشترک

قبل از اینکه در مورد اینکه از چه اندازه میلگرد برای دال بتونی یا مسیر عبور استفاده می کنید صحبت کنیم، اگر بدانید که اندازه های مختلف چه اندازه است، ممکن است کمک کند. قیمت میلگرد طفربناب امروز را می توانید در سایت و شبکه های اجتماعی مشاهده کنید.

اول از همه، به یاد داشته باشید که میلگرد در ایالات متحده متفاوت از اروپا اندازه گیری می شود. در حالی که ایالات متحده از سیستم اندازه گیری شاهنشاهی استفاده می کند، اروپا و بیشتر کشورهای دیگر از سیستم متریک استفاده می کنند.

هنگام استفاده از سیستم اندازه گیری امپراتوری، متداول ترین اندازه میلگردها میلگردهای شماره 4 و # 5 هستند. از این دو نوع میلگرد در ساخت و سازهای تجاری سبک و سنگین تر و همچنین برای کارهای بتنی مسکونی استفاده می شود. جدول زیر خلاصه متداولترین اندازه میلگردها و همچنین برخی از اطلاعات مهم در مورد هر یک از آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید