قهرمان سری جهانی لس آنجلس داجرز آخرین تیم MLB است که در میان شیوع بیماری تعداد کار خود را از دست می دهد


لس آنجلس داجرز از جدیدترین تیمهای بیس بال برای اخراج از کار هستند ، زیرا MLB در میان بیماری همه گیر COVID-19 با احتمال محدودیت فصل دوم برای طرفداران روبرو است.

این تیم روز چهارشنبه کارمندان را در کل دوره حقوقی در مورد اخراج ها خلاصه کرد. هوستون آستروس ، شیکاگو کابز و بوستون رد ساکس از جمله تیم هایی هستند که به تازگی اخراج نیروها را نیز اعلام کرده اند.

داجرها قبلاً حقوق پردرآمدترین کارمندان خود را کاهش داده بودند. یک منبع تخمین زد که تیم با وجود پیروزی در سری جهانی “بیش از 100 میلیون دلار در فصل گذشته” ضرر کرده است.

هنگامی که با ESPN تماس گرفتند ، داجرز این کاهش ها را تأیید کرد و بیانیه ای صادر کرد:

“در حالی که داجرها یک فصل قهرمانی داشتند ، این سازمان از ویرانی گسترده اقتصادی ناشی از ویروس کرونا مصون نبود.

“ما از ماه مارس سخت تلاش کرده ایم تا تأثیر خود را بر روی کارمندان خود به حداقل برسانیم. با این حال ، بحران اقتصادی مداوم ما را مجبور به تصمیم گیری پرسنل دشوار در کل سازمان می کند ، و به سمت پیش رو برای فصل 2021 حرکت می کنیم. این یک تصمیم دلخراش است. ما بیش از هر زمان دیگری قدردان هستیم. برای نقشی که هر یک از اعضای خانواده داجرز در موفقیت ما بازی می کنند. “

کمیسار راب منفرد در سپتامبر به وال استریت ژورنال گفت که انجام 162 بازی در سال 2021 بدون طرفداران “از نظر اقتصادی ویرانگر” خواهد بود. در این فصل ، MLB اعلام کرد بیش از 3 میلیارد دلار ضرر کرده است.

حتما بخوانید:
شاخص بازار امروز 7 شهریور 1401 است


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید