قالیشویی توحید

قالیشویی توحید

یکی از شعبات قالیشویی ملکه، قالیشویی توحید است. این شعبه در خیابان توحید واقع شده و مورد استقبال کسانی قرار گرفته که در این ناحیه سکونت دارند. علاوه بر ساکنان توحید، کسانی که در آن محدوه سکونت دارند، از این قالیشویی استفاده می کنند. قالیشویی ملکه، خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد که در نوع خود منحصر به فرد است.

خدمات قالیشویی توحید متنوع است . در این مقاله قصد داریم که تعدادی از این خدمات را بیان و به طور اختصاصی توضیح دهیم. قبل از اشاره به خدمات این قالیشویی، به شما پیشنهاد می کنیم اگر در محدوه توحید سکونت دارید، می توانید نظرات کسانی که از این قالیشویی استفاده کرده اند را جویا شوید تا نام و آوازه آن را بشنوید و از خدمات آن آگاه شوید.

خدمات قالیشویی ملکه:

شاید به اشتباه تصور کنید که قالیشویی ملکه، تنها کار شستن و خشک کردن فرش ها را بر عهده دارد. این تصور غلط است. شست وشو فرش ها تنها یکی از اقدامات قالیشویی ملکه است که به شهروندان عرضه می شود. این قالیشویی خدمات کاربردی و مفید تری مثل ریشه کشی و کارهای ترمیمی انجام می دهد. در قسمت زیر به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

ریشه کشی:

ریشه فرش،  محافظ و نگه دارنده فرش است. شاید تا به حال توجه نکرده باشید که این قسمت از فرش، دچار آسیب دیدگی می شود. ترمیم ریشه های فرش کار ساده ای نیست و به ابزار و تجهیزات خاصی نیاز دارد. مثل دار قالی و… . در این شرایط شما می توانید با قالیشویی توحید تماس بگیرید تا پرسنل فرش شما را درب منزل تحویل بگیرند و در زمان مقرر آن را به شما تحویل دهند.

شست وشو انواع فرش:

لازم به ذکر است که قالیشویی ملکه، توانایی شست وشو هرگونه فرشی را دارد. هر کدام از فرش ها دارای تجهیزات خاصی برای شست و شو هستند. علاوه بر آن، برای  شست و شو هرکدام، از مواد شوینده مخصوص به خود استفاده می شود. همان طور که متوجه شدید هر کدام از فرش ها به شیوه های گوناگونی شست و شو می شوند.

توجه داشته بایشد که قالیشویی ملکه، قابلیت شست وشوی فرش های ماشینی، دست بافت، ابریشم و تمام ابریشم و… را دارد. البته این نکته را فراموش نکنید که شست وشو فرش های تمام ابرشم کار ساده ای نیست و به تخصص و تجربه بسیار زیادی نیاز دارد. در صورت بروز هر گونه اشتباه، ممکن است خسارت زیادی بر فرش وارد شود. این خسارت ناشی از استفاده از مواد شوینده اشتباه ه یا تجهیزات نادرست هستند.

ارزان ترین قالیشویی در تهران:

هزینه ای که شما بابت تمامی خدمات خود، به قالیشویی پرداخت می کنید، بستگی به عوامل زیادی دارد. یکی از این عوامل نوع فرش است. همان طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، بعضی از فرش ها هستند که زمان زیادی برای شست وشو صرف می کنند. توجه داشته باشید که هر کدام از این فرش ها، به مواد شوینده خاصی نیازدارند که قیمت هر کدام از آن ها متفاوت است.

ایندکسر