فیلادلفیا فیلیس چگونه بهبود یافت – و آنچه درباره تانک ها برای ما می گوید


از اواسط سال 2015 ، زمانی که Phyllis به تازگی به پایین ترین نقطه خود رسیده است – یک مزرعه ضعیف ، گران و بی ثمر – آنها چهار مدیر داشته اند ، نیازی به گفتن نیست که پنج مربی سازهای کوبه ای و پنج مربی پیچیدگی. راجر آنجل یک بار نوشت: “مدیران” مشخص می شوند که کاری باید انجام شود ، تغییر می کنند ، گرچه تقریباً همیشه مشخص است که هیچ کاری نمی توان انجام داد.

اما مدیران کل متفاوت هستند. آنها وقتی آشکار می شوند که باید کاری انجام شود و کاری تغییر می کند من میتوانم انجام دادن – که امروزه معمولاً به معنی پاره کردن همه چیز است ، تیم را تا حد ممکن بد کرده و سپس بهبود می یابد. GM های جدید معمولاً با اجباری پنج ساله و برنامه های پنج ساله ارائه می شوند و این طرح هم طلبکارانه و هم بخشنده است: آنها لازم نیست پنج تیم خوب بسازند ، فقط یک تیم – تیمی که در پایان دوره نقاهت بازی می کند.

فیلیس مت کلنتاک را برای این ترمیم در اواخر سال 2015 استخدام می کند. مانند سارقین بانک که در زیر زمین حفر می کنند تا به یک طاق زیر برسند ، فیلیس نیز حفاری می کند و حفاری می کند و حفاری می کند – اما وقتی آنها از تونل خود بیرون آمدند ، آنها در حمام Rite-Aid بودند. در آن طرف بانک. آنها تا به امروز اولین تیمی هستند که در دوران تانک های بیس بال شکست خورده اند.

فیلیس ، از سال 2011 هنوز فاقد یک فصل برنده است ، به جایی رسیده است که آمار نهایی ضرب المثل – ستاره های پیشکسوت عزیز – نه تنها اضافه شده اند ، بلکه ترک: گیرنده JT Realmuto یک نماینده آزاد است. قرارداد سه ساله مبتدی جیک آریتا به پایان رسیده است. نزدیک به قرارداد دو ساله دیوید رابرتسون – این را به خاطر می آورید؟ – فقط منقضی شده است و بازیکن داخلی ژان سگورا وارد مذاکرات تجاری می شود. فیلیس ممکن است هنوز هم خوب باشد ، اما آنها دیگر نیستند:

  • جوان ، زیرا مهاجمان و پارچ های آنها نیز بالاتر از میانگین لیگ در سال 2020 بودند.

  • ارزان است زیرا حقوق و دستمزد آنها به 10 لیگ برتر لیگ بازگشت ، جایی که قبل از لباس پوشیدن بود.

  • از نظر چشم انداز غنی است ، زیرا سیستم کشاورزی آنها سال گذشته در رتبه 10 قرار گرفت.

  • مدعیان آشکار ، همانطور که ZiPS (نسبتاً زودرس) برای سال آینده پیش بینی می کند فیلیس در حال حاضر در حدود 76 بازی شکست خورده است.

آنها همچنین دیگر توسط كلنتاك هدایت نمی شوند كه در این فصل به عنوان جنرال موتورز بازنشسته شد.

استراتژی تخریب و بازیابی برای مدیران عامل تازه استخدام شده در هوستون ، شیکاگو ، آتلانتا و به میزان کمتری در میلواکی کارساز بوده و به نظر می رسد در سن دیگو و جنوب شیکاگو کار کرده است. همه این تیم ها طبق برنامه پلی آف بازی کردند و بیشتر آنها با بهترین تیم های چند دهه گذشته به پایان رسیدند. بنابراین چه اتفاقی برای فیلیس افتاد و او در مورد بهبودی به ما چه می گوید؟

فیلیس به هیچ وجه روشنی و واضح در بهبودی وی دخالت نکرد. اگر تیم ها این مسیر را طی کنند – و اگر بتوانند آن را برای خود و هوادارانشان توجیه کنند – چند مرحله وجود دارد که می تواند اشتباه انجام شود:

آنها می توانند بازیابی را بعد از اینکه خیلی دیر است شروع کنند ، پس از اینکه تجارت کمی برای مخمر شروع شود. فیلیس کمی دیر شروع کرد – در آخرین مهلت تجارت در سال 2014 ، مشخص بود که آنها باید بفروشند ، اما در عوض آنها بر جانبازان اضافی مانند آنتونیو باستاردو و مارلون برد اصرار داشتند. حتی قبل از گلن كلنتاك ، روبن عمارو جونیور اخیراً گفته بود كه با نگاه به گذشته ، اصرار داشت كه انتقال را زودتر آغاز كند. اما آنها فقط چند ماه بعد با باستاردو و برد معامله کردند و در حالی که در تابستان سال بعد به طور جدی سقوط کردند ، آنها هنوز بازیکنان زیادی داشتند که تیم های دیگر می خواستند: کول هملز ، کن گیلز ، چیس اوتلی.

آنها می توانند به هر دلیلی – معاملات بد ، پروژه های بد ، توسعه بد – در بهبود سیستم مزرعه شکست بخورند. اما فیلیس سیستم کشاورزی را از نظر لحن بهبود بخشید. سیستم آنها در سال 2012 از 29 سازمان 29 و (2015) 20 ام بود و در سال 2016 ، 2017 و 2018 در 5 سیستم برتر بود. در سال 2018 ، این باشگاه در آستانه رقابت برای NL East بود ، فیلی احتمالاً دومین سیستم مزرعه بیس بال را داشت ، به علاوه لیگ های بزرگ جوان ریز هوسکینز و آرون نولا ، که اخیراً این سیستم را تکمیل کرده اند.

حتما بخوانید:
قیمت بیت کوین و سایر ارزها امروز 7 شهریور 1401

هنگامی که آنها دوباره شروع به هزینه برای جانبازان می کنند ، می توانند جانبازانی را بدست آورند که در نهایت بازی خوبی ندارند. اما در حالی که هر مجموعه تراکنش بازدید و بازدید نادرستی از خود نشان می دهد ، فیلیس به طور کلی لیگ های بزرگ خوبی را اضافه کرد که برای آنها بازی خوبی انجام داد: برایس هارپر یکی از 25 مهاجم برتر بیس بال مانند فیلی است ، خبرنامه Sai Young Votes در اولین سال حضور خود در آنجا ، Realmuto بهترین شکارچی بیس بال در دو فصل گذشته بود ، دیدی گرگوریوس فصلی را که فیلیس در آن شرط بندی کرده بود ، تجربه کرد. سگورا ، آریتا و اندرو مک کاتچن قهرمانانی با اندازه متوسط ​​مانند فیلیس و کارلوس سانتانا برای این فصل هستند. تقریباً چنین بازیکنانی به دست آوردند. و هنگامی که فیلیس در مهلت معاملات سال 2019 رقابت می کرد ، سه رانت ارزان قیمت Clientak برای بهبود تخلف – کوری دیکرسون ، جی بروس و برد میلر – همه تخلف را بهبود بخشیدند ، و در پایان با سه درصد برتر باشگاه در امسال .

آنها به عنوان یک تیم می توانند انتظارات را برآورده نکنند. اما فیلیس نیز این کار را انجام نداد: در سه فصل گذشته ، ZiPS پیش بینی کرده است که فیلیس در 189 بازی پیروز شود. آنها در 189 مسابقه پیروز شده اند.

پس مقصر چیست؟ این به دو چیز برمی گردد:

1. چشم اندازهایی که آنها ایجاد کردند کاملاً توسعه نیافته است

به عبارت دیگر: فلسطینی ها به آنها چشم انداز می کردند ، اما نمی توانستند آنها را به لیگ های بزرگی تبدیل کنند.

در واقع شما می توانید این شکست را در دو مرحله مشاهده کنید. در مرحله اول – مرحله قبل از بازیابی – فیلیس دارای سیستم کشاورزی ضعیفی بود و تقریباً هر بازیکن در بالای سیستم خود شکست خورد. به عنوان مثال ، چشم انداز آنها را در سال 2013 در نظر بگیرید ، زمانی که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بدترین سیستم های بیس بال شناخته شدند. این رتبه بندی یکی از 10 بهترین متخصص در آن زمان است:

1. جسی بیدل
2. مایکل فرانکو
3. آدام مورگان
4. رومن کوین
5. تامی جوزف
6. اتان مارتین
7. کودی آش
8. جاناتان پتیبون
9. کارلوس توچی
10. شین واتسون

این واضح است که یک مشت مزخرف است. آنها با هم ، حدود 500 پاس انداختند و در حدود 5،000 بار بزرگ پیروز شدند و 0.2 produced جنگ تولید کردند – و نه همه آن 0.2 جنگ برای فیلیس ، حتی. اما هیچ کس فکر نمی کرد که این سیستم خوبی باشد و “یک سری مزخرفات” خیلی بدتر از حد انتظار نبود. به همین دلیل شما بازیابی می کنید: محاصره یک سری مزخرفات با یک سیستم کشاورزی غنی.

اما در اینجا سیستم کشاورزی غنی ، بهترین چشم انداز سیستم برای سال 2016 وجود دارد:

• جی پی کرافورد
• نیک ویلیامز
• جیک تامپسون
• فرانکلین کیلومه
• رومن کوین
• کرنلیوس راندولف
• فرجام را علامت گذاری کنید
• خورخه آلفارو
• اندرو کناپ
• بن لایولی

خیلی بهتر نیست! بیس بال سنج دارای ابزاری کوچک است که تولید حرفه ای 30 چشم انداز هر تیم را از هر سال در گذشته ردیابی می کند. جنگ خانگی فیلیس ، مهم نیست که سیستم مزرعه عملکرد خوبی دارد:

2012: در آن زمان در رتبه 29 ام و از آن زمان در WAR 28 ام قرار گرفت
2013: در آن زمان رتبه 24 ، 23 در WAR
2014: در آن زمان رتبه 25 ، 25 در WAR را کسب کرد
2015: در آن زمان 20 ام ، در WAR یازدهم قرار گرفت
2016: در آن زمان در رتبه 4 ، در جنگ 24 ام قرار گرفت
2017: در آن زمان رتبه 5 ، 19 در WAR را کسب کرد

موفقیت های روشنی در سیستم مزرعه به دست آمده است: نولا یک آس است ، هاسکینز در دور پنجم بود و اکنون هافبک است و Sixto Sanchez – اکنون مارلینز – با تجارت به یک شکارچی فوق ستاره Realmuto تبدیل شده است. اما این را با ستاره های جوان لیگ های بزرگ مقایسه کنید که تیم های دیگر (از پروژه ها ، امضاهای بین المللی یا معاملات) در خارج از فصول خود توسعه داده اند:

Astros: کارلوس کره ، جورج اسپرینگر ، لنس مک کالرز جونیور ، الکس برگمن

کم اهمیت: آنتونی ریزو ، کریس برایانت ، خاویر بائز ، کایل هندریکس ، ویلسون کنتراس

شجاع: رونالد آکونا جونیور ، اوزی آلبیس ، دانسبی سوانسون ، ماکس فرید ، یان اندرسون

آبجوسازی: Chestnut Hiura ، Josh Hader ، Brandon Woodruff ، Corbyn Burns ، Devin Williams

حتما بخوانید:
منابع می گویند کارملو آنتونی برای بازگشت به پورتلند تریل بلیزرز با یک قرارداد یک ساله

والدین: فرناندو تاتیس جونیور ، دینلسون لامت ، کریس پاداک

وایت ساکس: لوکاس ژولیتو ، تیم اندرسون ، لوئیس رابرت ، جان مونکادا ، الی خیمنز

به عبارت دیگر: فیلیس 2020 حدود 3 جنگ از بازیکنانی که “توسعه” داده است دریافت کرده است ، اصطلاحی که ما تعریف خواهیم کرد تا شامل هر بازیکنی شود که در ابتدا وضعیت تازه کار خود را با این حق رای از دست داد. White Sox در سال 2020 حدود 8 جنگ از این بازیکنان دریافت کرد. تنها هفت پیروزی رکوردهای دو تیم را در برنامه کوتاه شده برای سال 2020 به اشتراک گذاشت.

مورد دیگری که علیه آنها کار می کند کمی اتفاقی است.

2. ماهیت متناوب نوسانات

به یاد داشته باشید ، ما گفتیم که پیش بینی های ZiPS مانع از سود کلی فیلیس طی سه سال گذشته شده است. اما این به سود کل نرسید هر کس از سه سال انتظار می رفت در یک سال ، فیلیس 2018 72 پیروز شود و 80 پیروز شود. در سال دیگر ، 2019 ، فیلیس 87 پیروزی و 81 پیروزی کسب می کند.

شاید چیزی در مورد .500 وجود داشته باشد ، یعنی حد متوسطی که این فیلیس ها به سمت آن کشیده شده اند. اما همچنین ممکن است شانس خوبی برای عملکرد بهتر یا بدتر یک تیم در یک سال مشخص وجود داشته باشد ، و اگر این همه باشد ، آسان است تصور کنید که فیلیس 2018 می تواند امتیاز کمتری کسب کند و 66 پیروزی کسب کند در حالی که ممکن است فیلیس 2019 بیش از حد عملکرد داشته باشد و برنده 95 باشد. در این مورد ، ما هنوز (در مورد) شکست در مورد طرح صحبت نمی کنیم ، اما در مورد چگونگی عملکرد آن صحبت کردیم.

یا به آن فکر کنید: فیلیس 2018 تنها 80 بازی پیروز شد ، اما در ماه اوت ، قبل از سقوط سپتامبر ، در جایگاه اول قرار داشت. فیلیس 2019 فقط 81 بازی به دست آورد ، اما قبل از فروپاشی تابستان در جایگاه اول قرار داشت. از این لحاظ ، فیلیس 2020 با دو بازی بالاتر از 500 و در رده ششم پلی آف لیگ ملی قرار گرفت و وارد هشت بازی آخر این فصل شد. آنها سقوط کردند ، 1-7 رفتند و از رده هشتم و آخرین مرحله پلی آف سقوط کردند.

شاید فیلیس ها ، همانطور که خلق شده اند ، برای فروپاشی ساخته شده اند. اما دوباره ، شاید اینجا شانس خوبی داشته باشد. اگر دو نیمه خوب فیلیس نیمه های اول 2018 و 2019 نبودند ، اما ، مثلاً نیمه اول و دوم یکی از این سال ها ، با 90 پیروزی در پلی آف حضور دارند. اگر COVID-19 به جای 2020 ، هر یک از فصل های 2018 یا 2019 را کوتاه می کرد ، آنها در مرحله پلی آف بودند. اگر COVID به جای 60 بازی ، 2020 را به 50 بازی کاهش می داد ، آنها در مرحله پلی آف شرکت می کردند. اگر COVID به جای 60 بازی ، آن را به 70 بازی كاهش داده بود ، ممكن است بوده باشد.

واضح است که بیش از یک امتیاز پنج ساله بیش از آنچه در اینجا ذکر کرده ایم وجود دارد: شکست آشکار شماره 1 میکی مونیاک و موفقیت آشکار سومین انتخاب کلی الک بوم. دستیابی به موفقیت غیرمنتظره در انتخاب قانون 5 اودوبل هررا و دقیقاً به عنوان فروپاشی ناگهانی زندگی حرفه ای او در زمانی که فیلیس سر خود را از آن سوراخ کشت. قبل از گسترش اولین اسکات کینگری و نوسانات بعدی. سلامتی وینس ولازکز و این واقعیت که فیلیس بدترین گاو نر را در 90 سال گذشته در سال 2020 داشت. و از همه مهمتر راهی که می تواند چهار مدیر و پنج مربی ضربه و غیره باشد کمک کرد به آن افراد خوب که نمی توانند به تخصص بروند.

شما نمی توانید یک روز بیس بال را پیش بینی کنید ، و پیش بینی یک سال از آن یا پیش بینی اینکه مشتری بالقوه چه کاری انجام می دهد یا یک پیرمرد کهنه کار پس از امضای قرارداد سه ساله بسیار سخت است. اما وقفه 5 ساله تضمین کننده این است که در یک برنامه زمانی کافی طولانی با کل سازمان ، می توانید این غیرقابل پیش بینی بودن را رام کنید. از بسیاری جهات که فیلیس انجام داد: ارزان تر شدند ، جوانتر شدند ، کاندیداهای All-Stars و MVP داشتند و حتی خیلی بهتر از 2015 بودند. آنها در سه مسابقه مهم شرکت کردند ، چیزی مثل . اما غیرقابل پیش بینی بودن همیشه در کمین است. هیچ چیز خاصی در برابر فیلیس نیست ، اما این نتیجه باید ما را خوشحال کند. گرفتن تانک برای برنده شدن در وهله اول یک استراتژی جالب و سرگرم کننده نیست ، اما اگر موفقیت آن اجتناب ناپذیر باشد حتی ناخوشایندتر خواهد بود.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıgercekhoca.org