[ad_1]

فلوید می ودر جونیور به رینگ برمی گردد. چیزی مثل.

می ودر روز یکشنبه در حساب اینستاگرام خود اعلام کرد ، قهرمان بازنشسته سابق بوکس در 20 فوریه برای یک مسابقه نمایشگاهی با شخصیت یوتیوب لوگان پل ، دوباره دستکش می پوشد.

طبق وب سایت این رویداد ، این مسابقه به عنوان پرداختی برای تماشای آن پخش خواهد شد. هزینه 1 میلیون خرید اول 24.99 دلار است که با عبور از این آستانه یا نزدیک شدن به تاریخ ، قیمت افزایش می یابد. قیمت از 11 فوریه به 69.99 دلار می رسد ، که تقریبا 5 دلار ارزان تر از قیمت روز شنبه بین قهرمان سبک وزن سبک وزن Erol Spence Jr و دنی گارسیا است.

می ودر و پاول با این نوع رویدادها غریبه نیستند. می ودر در سال 2017 پس از متوقف کردن قهرمان سابق UFC ، کانور مک گرگور ، بازنشسته شد. این مبارزه که اولین مسابقه بوکس مک گرگور بود ، توسط کمیسیون ورزشی نوادا تحریم شد و به می ویدر اجازه داد تا با 27 ناک اوت رکورد رسمی 50-0 خود را ببندد. می ودر همچنین در آستانه سال نو 2018 در نمایشگاهی که گفته می شود 9 میلیون دلار آورده است با کیک بوکسور Tenshin Nasukawa کشتی گرفت.

در نوامبر 2019 ، پاول در شش دور با یك یوزوب دیگر به نام KSI كشتی گرفت كه توسط كمیسیون دو و میدانی ایالت نوادا تحریم شد و توسط بوك مچ روم تبلیغ شد. KSI با تصمیم تقسیم برنده شد.

لوگان پل برادر جیک پاول است که اخیراً در برنامه مایک تایسون-روی جونز جونیور ، نات رابینسون بازیکن سابق NBA را در زیر کارت بازی ناک اوت کرد. 28 نوامبر جیک پاول با دو حذفی رسماً رکورد 2-0 را ثبت کرده است.[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر