فلوید می ویدر جونیور یک مسابقه نمایشگاهی را علیه لوگان پل یوتیوب برگزار کرد


فلوید می ودر جونیور به رینگ برمی گردد. چیزی مثل.

می ودر روز یکشنبه در حساب اینستاگرام خود اعلام کرد ، قهرمان بازنشسته سابق بوکس در 20 فوریه برای یک مسابقه نمایشگاهی با شخصیت یوتیوب لوگان پل ، دوباره دستکش می پوشد.

طبق وب سایت این رویداد ، این مسابقه به عنوان پرداختی برای تماشای آن پخش خواهد شد. هزینه 1 میلیون خرید اول 24.99 دلار است که با عبور از این آستانه یا نزدیک شدن به تاریخ ، قیمت افزایش می یابد. قیمت از 11 فوریه به 69.99 دلار می رسد ، که تقریبا 5 دلار ارزان تر از قیمت روز شنبه بین قهرمان سبک وزن سبک وزن Erol Spence Jr و دنی گارسیا است.

می ودر و پاول با این نوع رویدادها غریبه نیستند. می ودر در سال 2017 پس از متوقف کردن قهرمان سابق UFC ، کانور مک گرگور ، بازنشسته شد. این مبارزه که اولین مسابقه بوکس مک گرگور بود ، توسط کمیسیون ورزشی نوادا تحریم شد و به می ویدر اجازه داد تا با 27 ناک اوت رکورد رسمی 50-0 خود را ببندد. می ودر همچنین در آستانه سال نو 2018 در نمایشگاهی که گفته می شود 9 میلیون دلار آورده است با کیک بوکسور Tenshin Nasukawa کشتی گرفت.

در نوامبر 2019 ، پاول در شش دور با یك یوزوب دیگر به نام KSI كشتی گرفت كه توسط كمیسیون دو و میدانی ایالت نوادا تحریم شد و توسط بوك مچ روم تبلیغ شد. KSI با تصمیم تقسیم برنده شد.

لوگان پل برادر جیک پاول است که اخیراً در برنامه مایک تایسون-روی جونز جونیور ، نات رابینسون بازیکن سابق NBA را در زیر کارت بازی ناک اوت کرد. 28 نوامبر جیک پاول با دو حذفی رسماً رکورد 2-0 را ثبت کرده است.
منبع: panjere-news.ir

حتما بخوانید:
If You Don't Intex Inflatable Products Now, You'll Hate Yourself Later

دیدگاهتان را بنویسید