طراحی لبخند دندانپزشکی زیبایی چگونه است؟

البته دو اصلاح طرح لبخند هالیوودی و فانتزی را نیز تفکیک کرده و با هم مقایسه خواهیم کرد و در نهایت می توانید برای انجام عملیات بهبود زیبایی لبخند، با بهترین متخصصان دندانپزشک نزد کلینیک دکتر سریتا آشنا شده و شما را در رابطه با انجام مراحل اصلاح از طرق مختلف؛ روکش دندان، جابجایی لب های بالا و پایین، پروتز های دندانی، لمینت و کامپوزیت طراحی لبخند دیجیتال چیست راهنمایی خواهند کرد.

از دیگر مواردی که در اصلاح طرح لبخند مد نظر قرار می گیرد این است که دندان های فک بالا بایستی 1 تا 1.5 میلی متر پایین تر از دندانهای فک پایین باشد. 4. اگر دارای دندان های نا منظمی باشد، نیاز است که ابتدا نسبت به صاف و مرتب شدن آن توسط ارتودنسی اقدام نماید.

اگر تصور شما از اصلاح طرح لبخند این است که این فرایند تنها جنبه زیبایی دارد باید گفت که کاملا در اشتباه هستید، این فرایند در کنار زیبایی که به شما هدیه میدهد؛ به طور چشمگیری نیز در سلامت دندان ها و ارتقا کارایی آن ها برای شما نیز موثر است. از آنجا که اینگونه درمان ها شخصی است ، اگر بیمار نتیجه نهایی (طرح نهایی لبخند) را تأیید نکند ، می توان دوباره تغییرات لازم را انجام داد. 5. اگر همه چی عالی باشد و فقط رنگ پریدگی داشته باشد، نیاز به بلیچینگ است. امروزه داشتن لبخند زیبا با تکنولوژی های مدرن در سریع ترین و با کیفیت ترین روش های طراحی لبخند فراهم شده است.

گاهی نبود یک دندان بسیار میتواند در زیبایی لبخند ما تاثیر بگذارد، و همه ما به خوبی میدانیم که جای خالی یک دندان تا چه حدی میتواند توسط خود فرد و اطرافیان او حس شود، اگر شما دارای چنین جاهای خالی در بین دندان های خود باشید، متخصص با روش هایی مانند ایمپلنت و یا بریج یا همان پل دندانپزشکی و دیگر روش های موجود، این مشکلات را رفع مینماید. پس اگر قصد اقدام برای اصلاح طرح لبخند خود را دارید باید خود را برای یک اصلاح کلی که از پایه تمام مشکلات شما را برطرف خواهد کرد، آماده کنید.

حتما بخوانید:
منابع - New Orleans Saints 500،000 دلار جریمه ، انتخاب خود را به دلیل عدم استفاده از ماسک در جشن پس از هفته 9 از دست داد