کانادا توجه داشته باشید زمان بررسی مدارک برای همسر 12 ماه، برای والدین و پدربزرگ-مادربزرگ 20 تا 24 ماه و برای فرزندان نیز 10 الی 12 ماه به طول میانجامد. براساس برنامه کمک به اسکان پناهندگان، دولت کانادا یا حامیان خصوصی به پناهجویان تا هر زمان که بتواند از پس هزینههای زندگی خود بربیایند ،کمک هزینهای را برای زندگی اعطا میکنند. پس از آن ۲ تا ۳ ماه فرصت دارد که مدارک خود را به اداره مهاجرت کانادا ارسال کند. این استان دو بخش اصلی دارد: جزیره نیوفاندلند و منطقه لابرادور که در شمال غربی جزیره واقع است. برخی از عناصر اصلی طرح توسعه؛ شامل ساخت جوامع متراکم، فعال، کامل و همچنین بهینهسازی استفاده از زیرساختهای موجود و زیرساختهای جدید برای حمایت از رشد در یک قالب متراکم و کارآمد است. قوانین کانادا از حقوق زنان و LGBTها حمایت میکند. فضای دموکراتیک این کشور نیز بستر مناسبی برای فعالیت احزاب مختلف در حوزههای گوناگونی چون حقوق زنان، محیطزیست، حقوق LGBT ها و مهاجرین است که از طریق تشکیل کمپینهای قانونی و متعدد به تبلیغ آراء خود میپردازند. کانادا بیشترین درآمد، تعطیلات و مرخصیهای با حقوق را در آمریکای شمالی ارائه میدهد. تورنتو در جایگاه سوم شهرهای مهاجرپذیر قرار دارد.

است که هر ساله افراد بسیاری از طریق آن اقدام میکنند.

این مشارکت به قدری شگفتآور بوده است که شهرداران سایر شهرهای کانادا نیز از شهردار اتاوا خواستند تجربیات خود را در این مورد به خصوص، در اختیار آنان قرار دهد. در حالیکه مهاجر شخصی است که به دلایل شخصی و بدون هیچ احساس فشاری تصمیم میگیرد به طور دائم در کشور دیگری مستقر شود. آیا واقعا کشور کانادا برای زندگی مناسب است؟ برنامه پناهندگی در کانادا برای افرادی که پس از ورود به کانادا درخواست پناهندگی میدهند. دارندگان دیپلمهای حرفهای تخصصی و غیرتخصصی پس از اتمام تحصیلاتشان باید حداقل به مدت 18 ماه سابقه کار تمام وقت در یکی از سه گروه شغلی مورد تایید را داشته و در هنگام درخواست اقامت نیز همچنان در آن شغل، مشغول به کار باشند. پس از گذشت دو سال نیز میتوانند برای اخذ اقامت دائم اقدام کنند. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یکی از روش های متداول اخذ اقامت کانادا است که هر ساله افراد بسیاری از طریق آن اقدام میکنند. نام این شهر از شخصی به نام جورج ونکوور گرفته شده است؛ اگر دوست دارید در یکی از سطح بالاترین شهرهای دنیا زندگی نمایید میتوانید ونکوور را انتخاب کنید. کارفرمایان نقش مهمی در انتخاب مهاجران ایفا میکنند و قادر خواهند بود از طریق بانک کاریابی که اخیراً در کانادا گسترش یافته است، کاندیداهای مناسب موقعیت شغلی خود را بیابند.

{دائم را راحتتر طی کنند.|را در این رتبهبندی در مقام 18ام جهان قرار داده است.}

از دانش شفاهی زبان فرانسه برابر با نمره حداقل 7 برای مهاجران بزرگسال یا معادل آن برخوردار باشند. آنها ممکن است به مدت سه سال به صورت تمام وقت در رشته زبان فرانسه تحصیل و یا در یک آزمون معتبر سنجش زبان فرانسوی شرکت کرده باشند. قوانین مهاجرتی این کشور به دانشجویان اجازه میدهد تا به کمک امتیاز حاصل از تحصیل در کانادا، مراحل اخذ اقامت دائم را راحتتر طی کنند. بدلیل نرخ پایین بیکاری در آلبرتا، متوسط درآمد این استان بالاتر از نقاط دیگر کانادا می باشد. در واقع بیمه درمانی سراسری و امکانات پیشرفته پزشکی متوسط امید به زندگی را در این کشور به 82 سال رسانده و کانادا را در این رتبهبندی در مقام 18ام جهان قرار داده است. همچنین بازار وست ادمونتون که بزرگترین مرکز خرید آمریکای شمالی و جهان است، در این شهر قرار دارد. تورنتو مرکز استان اونتوریو، پرجمعیت ترین شهر کانادا است. کانادا شمالی ترین کشور قاره ي آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است.

{||||||||||||||||}

شهروندان کانادایی میتوانند با داشتن گذرنامه کانادایی در ایالات متحده آمریکا نیز زندگی کرده و به کار مشغول شوند. به طول میانگین بررسی این روند بین 12 الی 16 ماه به طول خواهد انجامید و هزینه آن نیز معادل 1540 دلار کانادا خواهد بود.خواهد بود. در طول 5 سال گذشته حداقل دو سال سابقه کار مستمر و تمام وقت یا معادل آن را در رشتههای مهارتی داشته باشند. چهار دانشگاه بزرگ در آن شهر قرار دارد. کانادا دهمین اقتصاد بزرگ جهان است. به همین دلیل تحصیل در کانادا برای دانشجویان سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد. کشور کانادا از دسته کشورهای ثروتمند جهان محسوب میشود. با شیوع ویروس کرونا محدودیتهای مختلفی برای عبور و مرور در میان کشورها برقرار شد که کانادا نیز از آنها مستثنی نبود. افراد باید متعهد شوند که حداقل برای مدت 3 ماه نیازهای اساسی خود و در صورت لزوم نیازهای همسر و فرزندان خود را میتوانند تامین کنند. از طرفی متقاضی باید توانایی ایجاد شغل پیشنهادی خود به همراه درآمد کافی جهت تأمین نیازهای خود و وابستگانش در کانادا را داشته باشد. حداقل هزینهای که برای تحصیل باید بپردازید حدود 12 هزار دلار در سال است. دانشجویانی که مدت زمان تحصیل آنها بیشتر از 3 ماه و حداکثر 12 ماه باشد، در صورتی که بخواهند به مدت یکسال در آلبرتا زندگی کنند، مشمول دریافت این بیمه میشوند.

ایندکسر