شاید من برای بعضی از افراد در GP Sakhir GP یک احمق به نظر بیایم


والتری بوتاس اذعان می کند که در مسابقات گرندپری Sahir ممکن است از نظر هر کسی که متن مسابقه خود و جورج راسل را درک نمی کند ، “مانند یک احمق” به نظر برسد.

بوتاس در موقعیت قطبی هم تیمی خود جورج راسل را به سختی شکست داد ، اما در پیچ 1 شکست خورد و در بیشتر مسابقات مسابقه کمانچه دوم بود. جوانان راسل جونیور برای قهرمانی جهان در مسابقات جهانی لوئیس همیلتون که آزمایش COVID-19 مثبت بود ، رقابت کرد.

اگر اشتباه اشتباه مرسدس و موفقیت در پایان مسابقه نبود چون بوتاس برای مبارزه تلاش می کرد ، راسل احتمالاً برنده مسابقه می شد.

بوتاس در پاسخ به این س ifال که آیا نتیجه معده سخت تر است زیرا توسط یک بازیکن بیشتر از همیلتون خوانده شد ، بوتاس گفت: “خوب ، نه.

“بدیهی است که در این مسابقه فقط سعی می کنم از آن حداکثر استفاده را ببرم. من می دانستم که یک مسابقه طولانی پیش رو دارد ، بنابراین به این موضوع فکر نمی کنم.

“اما حالا که به آن فکر کردم ، اگر شما چیزهایی را نمی دانید ، شاید من یک جی کامل به نظر بیایم – و یک احمق ، می دانید؟ بنابراین این خوب نیست.

“این مسابقه برای من یک مسابقه کاملاً بد بود. این بسیار آسان خواهد بود یا مردم خواهند گفت که یک نفر جدید وارد می شود و کسی را که چندین سال در تیم بوده ضرب و شتم می کند. بنابراین این بی عیب نبود.

حتما بخوانید:
لیست وب سایت های جدید pbn

“اما افرادی که می دانند ، آنها می دانند عملکرد چگونه است و نتیجه نهایی چگونه می تواند باشد.

“بنابراین من نمی دانم واقعاً چه بگویم. این به عنوان آخر هفته مناسب نیست.”

بوتاس اصرار داشت که وقتی اتومبیل ایمنی بیرون آمد مسابقه تمام نشده و تصمیم مرسدس را برای نصب رانندگان خود دو بار برانگیخت ، که منجر به نصب لاستیک های اشتباه بر روی ماشین راسل شد ، که به نوبه خود آنها را مجبور به ترک بوتاس با یک لباس دست دوم کرد. روی لاستیک

اگرچه با بیرون آمدن ماشین ایمنی او هشت ثانیه برگشت ، اما بوتاس اطمینان داشت که می تواند در جلو بجنگد.

“هنگامی که چیزهایی با توقف داشتیم مسابقه تمام نشده بود ، که به وضوح همه چیز را تغییر داد. من موفق شدم کمی بیشتر روی لاستیک میانی ادامه دهم. این قطعاً فرصت هایی را برای تایر سخت باز می کند. لاستیک سخت خوب بود و من آن را گرفتم.

“فقط در دوره اول ، با چند مشکل تعادل و هوای کثیف ، نمی توانستم نزدیک شوم. همین.”


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید