شان مک وی می گوید: با وجود دشواری ها ، نیمکت جارد گاف “هرگز بخشی از این موارد نبوده است.”

[ad_1]

مربی لس آنجلس رامز ، شان مک وی روز دوشنبه اعتراف کرد که تمایل او برای تماس با جارد گاف پس از باخت 23-20 مقابل سانفرانسیسکو 49ers ، دور از نظرات معمول پس از بازی او بود ، اما مک وی ابراز اطمینان کرد که بازیکن خط حمله او از سال پنجم می تواند آن را تحمل کند.

مک وی گفت: “اگر نمی دانستم او شانه های پهنی دارد تا بتوانم از عهده آن برآیم ، چیزهایی را نمی گفتم.” شاید در حالی که این رویکرد کمی متفاوت بود ، اما فکر می کنم این چیزی عادلانه بود. که می دانم او قادر به تصحیح است.

“اگر هیچ چیز دیگری نیست ، من فکر می کنم این بازتاب اعتماد من است زیرا من می توانم در برخی از این شرایط از او بخواهم ، خواه دولتی باشد یا خصوصی با تیم ما.”

مک وی بعد از باخت به نینرز مصدوم در روز یکشنبه ، تقصیر را به گردن نگرفت – اقدامی معمولی برای مربی سال سوم – اما در عوض صریحاً گفت: “بازیکن خط حمله ما باید مراقبت بهتری از فوتبال داشته باشد.”

گاف دو پاس را قطع کرده بود و به نینرز باخته بود که در چهار بازی متوالی آریس را شکست داد و اولین باخت خود را در ورزشگاه سوفی به آنها تحویل داد.

این دومین بار در چهار بازی گذشته بود که گاف ضررهای زیادی می زد. در هفته 8 ، گاف چهار نوبت گرفت – دو بار رهگیری و دو مرتبه اشتباه – با باخت 28 بر 17 به دلفین ها.

مک وی گفت که فکر نمی کند گاف ، که چهار فصل با تمدید اعتبار 110 میلیون دلار دارد ، هیچ یک از گردش مالی خود را از دست نداده است.

“اگر فکر می کردم بهتر است فقط یک نفس عمیق بکشم و یک قدم به عقب برگردم ، پس می گویم شاید ، اما نه در هر یک از این شرایط ، زیرا هر دو نوع فرصت را نشان می دهند مک وی گفت: “نمایشنامه هایی ساخته شده است که او را بازگرداند. بنابراین دیروز هیچ وقت مورد توجه قرار نگرفت و نه واقعاً برای میامی بود.”

قوچ ها 7-4 هستند و به عنوان شکار برای برنده شدن NFC West ادامه می یابند زیرا آنها آماده می شوند تا روز یکشنبه در استادیوم ایالتی فارم 6-5 کاردینال از آریزونا بازی کنند.

در این فصل ، گاف 67.2٪ از پاسهای خود را (مقام پانزدهم) به پایان رساند و 16 تاچ داون (هفدهم) را پشت سر گذاشت. گاف همچنین 14 گردش مالی – 10 رهگیری و 4 جستجو – را از دست داد که وی را به وایکینگ کرک کوزینز ، بازیکن خط حمله مینه سوتا برای دومین تحول بزرگ NFL متصل کرد. کارسون ونتز ، مدافع خط حمله Philadelphia Eagles 18 گردش مالی را از دست داده است که بیشترین تعداد در لیگ است.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme