سومین بازی متوالی فوتبال فلوریدا. در عوض ، دوک میزبان میامی است


ای سی فلوریدا روز یکشنبه گزارش داد که مسابقه خود را برای سومین هفته متوالی برنامه ریزی کرده است.

قرار بود Seminoles روز شنبه با دوک بازی کند ، اما پس از مشکلات با COVID-19 و ردیابی تماس با تیم در هفته گذشته ، لیگ تصمیم گرفت آن بازی را تنظیم کند و در عوض میامی به بازی Duke.

ایالت فلوریدا هر دو بازی قبلی خود را ساعاتی قبل از شروع به تعویق انداخت ، از جمله تاریخ 21 نوامبر با کلمسون ، که منجر به اختلاف عمومی بین دو مدرسه بر سر پروتکل های ویروس کرونا شد.

پس از سفر كلمسون برای این بازی به تالاهاسی ، فلوریدا ، دانشكده فهمید كه یك بازیکن از نظر COVID-19 مثبت شده است. در حالی که ACC پیشنهاد كرد كه انجام این بازی قابل قبول باشد و كلمسون پروتكلها را نقض نكرد ، مشاوران پزشكی فلوریدا اختلاف نظر داشتند و با توجه به آنچه احتیاط FSU آن را بازی كرد ، بازی به تعویق افتاد.

یک هفته بعد ، ایالت فلوریدا روز جمعه قربانی همان پروتکل های آزمایش شد ، و پس از اینکه سواره نظام قبلاً به Tallahassee منتقل شد ، بازی با ویرجینیا را به تعویق انداخت و مدیر ورزشی FSU دیوید کبرن گفت که یک بازیکن مثبت است و نتایج پیگیری از تماس ها Seminoles را تنها با 44 همکار ترک کرده اند.

کابورن گفت: “ما فقط راهی نداشتیم که بدانیم قرار نیست تا امروز صبح بازی کنیم.” “ما تمام تلاش خود را برای بازی کردیم ، اما نتوانستیم این کار را به روشی انجام دهیم که برای بازیکنان ایمن باشد.”

حتما بخوانید:
آخرین اخبار قیمت طلا و دلار امروز 10 اسفند 1401

ACC شرط می کند که تمام بازیکنانی که تست مثبت دارند باید به مدت 10 روز منزوی شوند ، در حالی که تمام بازیکنانی که در ردیابی تماس شرکت می کنند باید به مدت 14 روز قرنطینه شوند. این برنامه FSU را بدون فرصتی برای انجام بازی Duke ترک کرد.

میامی پس از مواجهه با مشکلات خود با COVID-19 ، از هفته 14 به عنوان حریف شیاطین آبی وارد می شود. انفجار در رختکن که شامل یک آزمایش مثبت برای سرمربی مانی دیاز بود ، هر دو بازی طوفان گذشته را خنثی کرد ، در حالی که ترس از COVID-19 در Wake Forest بازی برنامه ریزی شده روز شنبه با شیاطین شیطان را متوقف کرد.

ایالت فلوریدا 2-6 برای فصل است و هیچ بازی دیگری برنامه ریزی نشده است ، اگرچه بازی در ویرجینیا یا کلمسون ممکن است برای هفته 12 دسامبر یا 19 دسامبر برنامه ریزی شود.

میامی (7-1 ، 6-1 ACC) اولین اقدام خود را پس از پیروزی 25-24 ویرجینیا تک در 14 نوامبر مشاهده خواهد کرد.


منبع: panjere-news.ir