[ad_1]

سرخیو پرز گفت پس از اولین پیروزی شگفت انگیز فرمول یک در گرندپری Sahir احساس رویایی می کند.

پرز پس از تماس با Ferrari Charles Leclerc در آخرین دور ، به آخرین موقعیت سقوط کرد و قبل از شروع مجدد اتومبیل ایمنی در مراحل آخر ، خود را در مسابقات رهبری کرد. پرز از ترکیب عظیم مرسدس در ایستگاه پیت خود استفاده کرد ، که جورج راسل و والتری بوتاس را از بحث خارج کرد.

هنگامی که راسل در دورهای پایانی موفقیت بزرگی ایجاد کرد ، پرز موفق شد به فینال سفر کند – اولین پیروزی وی در رکورد 190 تلاش.

پرز پس از آن گفت: “من بی زبان بودم.” “امیدوارم که خواب نمی بینم ، زیرا سالهاست که آرزو داشته ام در این لحظه باشم ، 10 سال طول کشید – باور نکردنی.

“من نمی دانم چه بگویم. بعد از اولین دور ، مسابقه دوباره پایان یافت ، همان آخر هفته گذشته. اما این کار در مورد تسلیم شدن ، بهبودی ، گذراندن آن نبود ، بلکه فقط انجام بهترین کاری بود که ممکن بود.

“شانس در این فصل با ما نبود ، اما سرانجام آن را به دست آوردیم.

“من فکر می کنم امروز بر اساس شایستگی پیروز شدیم. مرسدس چند مشکل داشت ، اما من فکر می کنم در نهایت سرعت من آنقدر قوی بود که جورج را که امروز یک مسابقه خارق العاده انجام داد ، حفظ کند.”

پرز نگران بود که شاید مجبور به کناره گیری شود.

“من در هنگام اتومبیل ایمنی اشتباه بزرگی کردم ، لاستیک جلو سمت چپ را بد قفل کردم.

“بنابراین من در طول اولین اقامت خود بسیار لرزش داشتم. اما به محض اینکه از اقامت دوم خود بهبود یافتم ، به تیمم گفتم که این ماشین کاملاً شبیه یک لیموزین است ، بدون لرزش بسیار آسان است.

“ما سرعت بسیار خوبی داشتیم. و سپس من فکر می کنم که ما در تمام آخر هفته مسابقه را به خوبی می خوانیم. ما فکر کردیم این دو توقف خواهد بود ، اما بعد از دویدن طولانی من در روز جمعه ، ما می دانستیم که امروز باید چه کاری انجام دهیم.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر