سبوس لایه دوم یا برنج قهوه ای پر از خاصیت است

سبوس لایه دوم یا برنج قهوه ای پر از خاصیت است

 

سبوس برنج قهوه ای دکتر بیز محصولی عالی با خواص درمانی فراوان است و لازم است بدانید که این محصول از لایه دوم سبوس برنج قهوه ای تهیه شده است.

شاید بپرسید برنج قهوه ای چیست، همانطور که می دانید یک دانه کامل برنج از چند لایه تشکیل شده است و وقتی لایه بیرونی از آن جدا می شود، لایه دوم برنج قهوه ای است.

با کیفیت ترین سبوس در لایه دوم آن است. سبوس برنج قهوه ای دکتر النهیل خواص بی نظیری دارد و سرشار از ویتامین های A، B و K است که برای بدن بسیار ضروری است.

سبوس برنج قهوه ای همچنین حاوی مواد معدنی مورد نیاز بدن مانند کلسیم، ملانین، اسید فولیک و منگنز است و می تواند برای سلامت بدن بسیار موثر باشد.

 

سبوس برنج قهوه ای دکتر Biz می تواند به کاهش دیابت، چربی ها و فشار خون کمک کند.

همانطور که می دانید یکی از مهمترین خواص بی نظیر سبوس برنج جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو است.

 

برخلاف تصور عموم، وقتی سبوس برنج به عنوان یک محصول جانبی در طی فرآیند آسیاب به دست می آید، می تواند اکسید شود، در این صورت تلخ می شود و خاصیت خود را از دست می دهد. اما در BIZ از اکسیداسیون محصولات به روشی جدید فناوری جلوگیری می شود. سبوس برنج قهوه ای لایه دوم دکتر الناهیل منبعی غنی از پروتئین، ویتامین ها، فیبر و آنتی اکسیدان است و فواید زیادی برای سلامتی دارد. این محصول را از بیزکالا یا نمایندگی های معتبر خریداری کنید. زیرا محصولات تقلبی و تقلبی ارزان قیمت با برند دکتر بیز در بازار وجود دارد.

حتما بخوانید:
لیفت شقیقه، معیارهای زیبایی شقیقه و روشهای جراحی لیفت شقیقه

 

همه چیز درباره سبوس برنج آریوکالا از لایه دوم برنج قهوه ای:

برنج دارای لایه های متفاوتی جدا از خود برنج است که یکی از این لایه ها لایه دوم برنج قهوه ای است.

 

سبوس حاوی مواد مغذی، اوریزانول، توکوفرول، توکوترینول، فیتوسترول و فیبر غذایی است.

 

سبوس برنج ارزان و در بازار فراوان است. به دلیل وجود آنزیم لیپاز باعث کاهش ارزش غذایی سبوس می شود. مشکل ایجاد می کند و مصرف آن توصیه نمی شود.

 

پیز با استفاده از تجهیزات مدرن، آنزیم لیپاز را به حالت پایدار رساند.

 

سبوس لایه دوم برنج قهوه ای دکتر الناهیل حاوی مواد معدنی، آهن، منگنز و ویتامین های A-E-B1-B2-B5-B6 می باشد.

 

ویتامین های موجود در سبوس دسته دوم از خانواده B هستند و ویتامین B5 موجود در آن فولیکول های مو را تحریک می کند و از ریزش و سفیدی مو جلوگیری می کند.

 

همچنین به دلیل وجود آهن و ویتامین ها از موخوره جلوگیری می کند.

بهترین مارک سبوس برنج قهوه ای

برای اینکه بتوانید بهترین سبوس برنج را برای خود یا برای فروش در فروشگاه خود بسازید، زیاد به دنبال برند یا برندی که بهتر از سایرین است نباشید و توصیه هایی که به شما می دهیم را به دقت دنبال کنید تا بتوانید کیفیت سبوس برنج این کار را تا زمانی انجام دهید که با مشاهده این ویژگی ها بهترین برنج سبوس دار را بدست آورید.

 

اول از همه توجه داشته باشید که سبوس برنج باید در بسته‌بندی عرضه شود که درب آن به راحتی باز و بسته شود، بسته‌بندی پلاستیکی و نایلونی مورد استقبال قرار نمی‌گیرد زیرا باعث ریزش می‌شود و مشتری را مجبور می‌کند ظرف جداگانه‌ای برای نگهداری صدا تهیه کند. سبوس را پس از باز کردن نایلون داخل این ظرف قرار دهید، اما اگر سبوس توسط کارخانه سازنده در کارتن بسته بندی شده باشد، نیازی به تهیه ظرف جداگانه نیست.

حتما بخوانید:
مزایای فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نسبت به بازار

 

 

https://aryokala.ir/product-category/rice-bran/