زیدان قول می دهد پس از باخت مقابل شاختار در رئال مادرید بماند


زین الدین زیدان گفته است که پس از باخت 2-0 مقابل شاختار دونتسک در لیگ قهرمانان اروپا ، شانس صعود تیم به مرحله یک هشتم نهایی را به عنوان سرمربی رئال مادرید می جنگد.

گل های نیمه دوم توسط بازیکنان جانشین دنتینیو و مانور سلیمان دیدند که مادرید پس از افتتاحیه رقابت های اروپا با شکست خانگی 3-2 در ماه اکتبر ، برای دومین بار توسط اوکراینی ها شکست خورد.

– رده بندی: واران پس از آخرین اشتباه در خط دفاع 4/10
– پخش روزانه ESPN FC به ESPN + (فقط ایالات متحده)

نتیجه در کیف باعث شد شاختار برابر مادرید قرار بگیرد ، زیرا هر دو تیم با عصبانیت بازی دیگر دیدار گروه B روز سه شنبه بین بروسیا مونشن گلادباخ و اینترمیلان را تماشا می کردند.

در آخرین مسابقه 9 دسامبر ، رهبران میزبان مادرید مونشن گلادباخ هستند و شاختار به اینتر سفر می کند.

زیدان در یک کنفرانس خبری پس از بازی ، در پاسخ به این سوال که آیا به آینده خود فکر می کنید ، گفت: “نه. من استعفا نمی دهم.” “ما ادامه خواهیم داد … ما در نیمه اول واقعاً خوب بودیم. من فکر می کنم لیاقت اولین گلزنی را داریم ، این مسئله اوضاع را تغییر می دهد. اهداف ما صدمه زیادی به ما زد.”

مادرید اکنون 5 شکست از 10 بازی گذشته خود در همه رقابت ها را از دست داده است ، با شکست در لالیگا در کادیز ، والنسیا و آلاوس همراه با باخت لیگ قهرمانان در خانه و خارج از شاختار تا زیدان را تحت فشار قابل توجهی ترک کند.

حتما بخوانید:
نمد شستا رئیس جمهور شد

زیدان گفت: “ما لحظات سختی را پشت سر گذاشته ایم و همیشه این کار را خواهیم کرد.” “ما نتایج بدی داریم. این واقعیت است. اما ما باید ادامه دهیم … من فکر می کنم که ما خوب آماده شدیم ، یک نیمه اول عالی را بازی کردیم. یک بازی دیگر برای ما باقی مانده است و باید پیروز شویم و به تجربه فکر کنیم.”

مادرید اکنون در حالی که به چهار رقیب برتر سویا در لالیگا سفر می کند ، یک مسابقه آزمون برگزار می کند ، در مسابقه اجباری لیگ قهرمانان اروپا با مونشن گلادباخ روبرو می شود و در دربی به اتلتیکو مادرید می رود ، همه در یک هفته.

زیدان گفت: “من احساس قدرت می کنم. به همه چیز می دهم ، مثل همیشه ، فکر می کنم بازیکنان هم همین کار را می کنند.” “آن روز [against Alaves] ما لیاقت پیروزی را نداشتیم. فکر می کنم امروز بازی خوبی انجام دادیم ، اما فوتبال است. باید سرمان را بالا ببریم و به بازی بعدی فکر کنیم. وقتی شما در وضعیت بدی هستید ، هیچ گزینه دیگری وجود ندارد … ما باید شخصیت و غرور خود را نشان دهیم. “

در حالی که کریم بنزما سه شنبه شب به تیم بازگشت ، مادرید هنوز در انتظار بهبود کاپیتان سرخیو راموس از آسیب دیدگی بود ، در حالی که ادن هازارد روز دوشنبه به دلیل مشکلی در عضلات ران به مدت سه هفته از حضور در این تیم محروم شد.


منبع: panjere-news.ir