رکس بورکهد ، نیو انگلند پاتریوت از ناحیه زانو آسیب دیده است

[ad_1]

رکس Burkhead ، کهنه کار دونده ، مهره ای شطرنج ارزشمند برای جبهه میهن پرستان نیو انگلند ، در اوایل کوارتر سوم به دلیل جراحت زانو به رختکن برده شد و به سرعت از تیم اخراج شد.

Burkhead هنگام دویدن از روی سوم به پایین ، مستقیماً به زانوی راست خود ضربه وارد کرد که در آن برای مدت کوتاهی متوقف شد و مدت زیادی ماند.

غیبت او باعث شد که میهن پرستان با دو مدافع عقب برای بقیه بازی خود مقابل هوستون تگزاس – دیمن هریس و جیمز وایت.

سونی میشل شنبه از ذخیره مصدومیت فعال شد ، اما برای مسابقه روز یکشنبه بی تحرک بود. تازه کار بی کفایت JJ Taylor نیز برای بازی بی تحرک بود.

با ورود به روز یکشنبه ، بورکد مجبور شد به 63 حمله برای 267 یارد و یک حمله برسد تا 23 پذیرش برای 187 یارد و سه بار انجام شود.

مربی بیل بلیچیک روز جمعه گفت: “من فکر می کنم رکس همیشه برای ما خوب بازی کرده است.” “او بازی لگد زدن را بازی می کند ، در حملات مثمر ثمر است ، مسدود می کند ، حمله رعد اسا را ​​بالا می برد ، می دود ، هرچه از او بخواهیم را می گیرد. او برای ما بسیار بسیار خوب و بسیار سازنده بود. خوشحالم که او را داریم. او یک بازیکن بسیار انعطاف پذیر است. “

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme