رتبه بندی قدرت در MMA – اسرائیل Adesanya ، Conor McGregor یا حبیب نورماگومدوف №1؟


“بچه فهمید.”

— دانا وایت پس از پیروزی آدانسانیا اسرائیل برابر اندرسون سیلوا در 9 فوریه 2019 به خبرنگاران گفت.

رئیس UFC ، دانا وایت ، از طریق غریزه جنگیدن امرار معاش کرد و چیز دیگری – چیزی خاص – راجع به Adesanya Israel تنها پس از پنجمین مبارزه در UFC دید.

وایت “عامل” را در جنگ طبقه متوسط ​​نیجریه متولد نیوزیلند مشاهده کرد و معلوم شد که غرایز وایت نبوی است. Adesanya در سال 2019 عنوان میانی و عنوان بدون چون و چرا را بدست آورد و امسال دو دفاع برای قهرمانی دنبال کرد ، از جمله ناک اوت غالب ناک اوت توسط مدعی شماره 1 پائولو کوستا در 26 سپتامبر. او همه بهترین ورزشکاران وزن متوسط ​​را شکست داد و اکنون به دنبال قهرمان وزن سنگین وزن در سبک سنگین وزن جان بلاهوویچ است.

و او این کار را با ذاتی متناسب با لقب خود “Last Stylebender” انجام داد. چه دعوا ، چه گفتگو ، چه ترول در شبکه های اجتماعی و چه رقص در هشت ضلعی ، Adesanya یک چیز ضروری است.

و به همه این دلایل ، Adesanya در راس اولین نمودارهای MMA ESPN قرار دارد.

این لیست با رتبه بندی پوند در برابر پوند متفاوت است که می توانید در اینجا پیدا کنید. این امر صرفاً بر اساس مهارت های بهترین مبارزان جهان است. در درجه بندی قدرت ، موفقیت جنگنده و همچنین اینرسی و قدرت ستاره در نظر گرفته می شود.

در حالی که ستاره Adesanya در حال طلوع است ، هنوز راهی برای رسیدن به منظومه شمسی Conor McGregor دارد. قدرت ستاره ای مک گرگور در MMA بی نظیر است ، به همین دلیل او در این لیست بالا است ، اگرچه بیش از چهار سال است که یک حریف نخبه را شکست نداده است. اگر مک گرگور موفق شود پیروزی خود در ژانویه برابر دونالد کرون را با غلبه بر داستین پوآیر خطرناک در 23 ژانویه افزایش دهد ، در اوایل سال 2021 برای کسب مقام اول این لیست مبارزه خواهد کرد.

اگرچه او پس از غلبه بر جاستین گائتجه در 24 اکتبر ، بازنشستگی خود را اعلام کرد و بار دیگر تمایل خود را برای عدم حضور در مسابقات اعلام کرد ، اما خبیب نورماگومدوف را در این لیست گنجانده ایم. او هنوز هم به عنوان قهرمان سبک وزن شناخته می شود و وایت همچنان به بازگشت نورماگومدوف اعتقاد دارد. بنابراین اگرچه دلیل خوبی وجود دارد که ایمان داشته باشد او دوباره می جنگد ، نورماگومدوف در بالای این لیست قرار خواهد گرفت.

هیئت رأی دهندگان در زیر لیست شده است.

شماره 1: اسرائیل آدسانیا ، قهرمان وزن متوسط ​​UFC

ضبط: 20-0 ، 9-0 در UFC؛ 15 توقف

ضربه: او در سال 2020 2-0 صفر است ، با احتساب حذفی برای دور دوم پائولو کوستا در 26 سپتامبر. انتظار می رود مبارزه بعدی او برای یک ماشین سنگین وزن در برابر جان بلاهوویچ باشد.

قدرت ستاره: او هدایت UFC 243 در ملبورن ، استرالیا است ، جایی که بیش از 57000 رکوردشکن UFC شاهد رقصیدن او در هشت ضلعی هستند و در دور دوم رابرت ویتاکر را ناک اوت می کنند تا عنوان خود را بدست آورند.

او نزدیک به 4 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و اغلب موفق می شود زیر پوست جان جونز ، که به طور گسترده ای GOAT MMA محسوب می شود ، قرار گیرد ، علی رغم اینکه آنها حتی در یک بخش نیستند.

شماره 2: حبیب نورماگومدوف ، قهرمان سبک وزن UFC

ضبط: 29-0 ، 13-0 در UFC؛ 19 توقف

ضربه: فردی که بازنشسته است چگونه می تواند شتاب بگیرد؟ وی در حالی که هنوز به عنوان یک قهرمان سبک وزن در این لیست است ، جواز حضور در آن لیست را دارد. و هنگامی که به سطح شهرتی که نورماگومدوف بدست آورده اید می رسید ، فقط یک بار در سال باید بجنگید تا جنب و جوش ایجاد کنید ، به ویژه هنگامی که این نبرد یک عملکرد غالب نسبت به شخصی مانند جاستین گائته باشد.

حتما بخوانید:
قیمت طلای صبح؛ 27 1401

قدرت ستاره: نورماگومدوف سوپراستار جهانی است که نزدیک به 26 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد. دلیل اینکه چرا جنگ های او در ابوظبی در زمانی متفاوت از هر تورنمنت مهم دیگر در این مکان آغاز می شود وجود دارد. این برای اسکان افرادی است که می خواهند جنگ او را به صورت زنده ببینند. سایر نقشه های Fight Island زمان استاندارد شرقی را ارائه می دهند ، به این معنی که آنها صبح خیلی زود در ابوظبی شروع می شوند.

ضبط: 22-4 ، 10-2 در UFC؛ با توقف 20 برد

ضربه: مک گرگور فقط با توییت کردن اینرسی ایجاد می کند. او امسال می خواست سه بار بجنگد اما مجبور است فقط در یک پیروزی 40 ثانیه ای مقابل Cerrone در ژانویه رضایت دهد. او تلاش خواهد کرد تا در سال 2021 شلوغ بماند و دیدار ژانویه برابر پوآیر باید یک راه سرگرم کننده برای شروع سال باشد.

قدرت ستاره: وی شماره 53 در فهرست ثروتمندترین افراد مشهور Forbes در سال 2020 است. ویسکی شماره 12 مناسب وی یک موفقیت بزرگ است. وی بیش از 37 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و پست های وی درباره مسدود کردن ایرلند در هنگام شیوع همه گیر موجب واکنش رهبران دولت شده است. وی محبوب ترین ورزشکار در تاریخ UFC است. همه اینها و آخرین پیروزی نخبگان او زمانی بود که وی در دور دوم در 12 نوامبر 2016 ادی آلوارز را ناک اوت کرد تا اولین مبارز UFC باشد که همزمان دو کمربند دارد. مک گرگور دوست دارد بگوید: “آنها فکر می کنند من نان تست شده ام ، اما من هنوز نان هستم.”

شماره 4: جان جونز ، سنگین وزن UFC

ضبطStk #: 26-1، 1 NC؛ 20-1 ، 1 NC در UFC ؛ با توقف 16 برد

ضربه: جونز در فوریه با تصمیم وحدت رویه علیه دومنیک ریز فریاد زد و از آن زمان دیگر جنگ نکرد. قهرمان سابق وزن سبک وزن با اعلام اینکه در ماه آگوست به بخش سنگین وزن منتقل خواهد شد ، شتاب ایجاد کرده و ممکن است فرصتی برای افزودن این عنوان به مبارزه بعدی خود داشته باشد. اما مهلتی برای اولین حضور وی در مسابقات سنگین وزن وجود ندارد.

قدرت ستاره: او را به طور گسترده ای بزرگترین مبارز MMA در تمام دوران ها می دانند ، اما برخی معتقدند که نورماگومدوف ممکن است شایسته تر باشد. اگرچه او نه ماه جنگ نکرده است ، اما جونز هرگز از سرخط خبرها دور نبوده است. در حالی که در ماه مارس یک اشتباه جدید در قانون رخ داده بود ، او در ماه ژوئن جعبه های اسپری را از اشخاص خرابکار احتمالی مصادره کرد ، اتفاقی که در فیلم ضبط شده است. او تقریبا 5.5 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و به طور مکرر در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

شماره 5: آماندا نونز ، قهرمان سبک وزن و سنگین وزن UFC

ضبط: 20-4 ، 13-1 در UFC؛ با توقف 16 برد

ضربه: او برای دفاع از کمربند سبک وزن سنگین خود و افزایش پیروزی خود در 11 ژوئن ، بر فلیسیا اسپنسر سلطه داشت. او در حال حاضر در حال استراحت است و نونس و نامزدش ، نینا انصاروف ، مبارز UFC ، اولین فرزندشان را دارند. 25 سپتامبر

قدرت ستاره: نونس بزرگترین مبارز زنان در تاریخ MMA محسوب می شود و بدون توجه به جنسیت ، در مکالمه بزرگترین آنها است. تنها عیب آن عدم رقابت است. هیچ کس معتقد نیست که او می تواند شکست بخورد. این احتمال وجود دارد که او سرانجام یک مسابقه سه گانه برابر قهرمان مگس والنتینا شوچنکو داشته باشد ، که قبلاً دو بار پیروز شده است ، گرچه نبرد دوم بسیار نزدیک بود. نونز بیش از 1.2 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

شماره 6: استیپ میوچیچ ، قهرمان سنگین وزن UFC

ضبط: 20-3 ، 14-3 در UFC؛ با توقف 15 برد

ضربه: میوچیچ در 15 آگوست برای چهارمین بار با موفقیت از کمربند رکورد UFC خود دفاع کرد ، زمانی که در مسابقه سه گانه خود مقابل دانیل کورمیه تصمیم مشترک گرفت. این پیروزی جایگاه وی را از نظر بسیاری به عنوان بزرگترین قهرمان سنگین وزن در تاریخ MMA تثبیت کرد. پیش بینی می شود دیدار بعدی وی در بهار برابر فرانسیس نگانو باشد. Impulse قوی ترین ویژگی Miocic نیست ، زیرا او از جولای 2018 فقط 3 بار جنگیده است و مقابل Cormier با نتیجه 2-1 به میدان می رود.

قدرت ستاره: عنوان “قهرمان سنگین وزن جهان” همیشه پول اضافی به همراه دارد. و در حالی که میوچیچ به دنبال عناوین نیست ، داستان او یکی از جذاب ترین موارد در UFC است ، زیرا او یک آتش نشان نیمه وقت در حومه کلیولند است. او با بیش از 1.2 میلیون فالوئر در اینستاگرام یکی از محبوب ترین ورزشکاران در اوهایو است.

شماره 7: کامارو عثمان ، قهرمان سبک وزن UFC

ضبط: 17-1 ، 12-0 در UFC؛ با توقف 8 پیروزی

ضربه: عثمان در 11 ژوئیه با تصمیم وحدت رویه خود در برابر خورخه ماسویدال با موفقیت دفاع کرد. بعدها ماسویدال جایگزین گیلبرت برنز شد و اعتقاد بر این است که در جنگ بینی عثمان را شکسته است ، اما عثمان با پیروزی قانع کننده ای پیروز شد. این پانزدهمین پیروزی پیاپی عثمان و دومین دفاع از عنوان قهرمانی بود. انتظار می رفت که عثمان در مسابقات اصلی UFC 256 با برنز مبارزه کند ، اما به دلیل مصدومیت مجبور به بازنشستگی شد.

قدرت ستاره: عثمان ممکن است یکی از نادیده گرفته شده ترین قهرمانان UFC باشد. او برخی از برترین های بخش خود را شکست داد ، اما 9 پیروزی از 11 پیروزی آخر خود با یک تصمیم حاصل شد. او با کار تحلیلی حضور رسانه ای پیدا کرده و بیش از 1.5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

شماره 8: والنتینا شوچنکو ، قهرمان سبک وزن UFC

ضبط: 20-3 ، 9-2 در UFC؛ با توقف 13 پیروزی

ضربه: او چهارمین عنوان قهرمانی خود را با تصمیم وحدت آرا برای جنیفر مایا در UFC 255 به دست آورد. شوچنکو آنقدر مسلط است که حتی شکست در یک دور – مثل روز شنبه – باعث تعجب مردم می شود. انتظار می رود حریف بعدی او جسیکا آندراد باشد.

قدرت ستاره: او بیش از 1.6 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و او و خواهرش آنتونینا – همچنین مگس UFC – با انواع سرگرمی ها از جمله اسلحه ، رقص ، قایق سواری ، پرواز با هواپیما و بازی گوزن برای خود طاقچه هایی تراشیده اند.

شماره 9: Hamzat Chimaev ، دسته UFC و نیمه میانه وزن

ضبط: 9-0 ، 3-0 در UFC ؛ با توقف 9 برد

ضربه: در عرض چهار ماه از یک ستاره ناشناخته به یک ستاره در حال طلوع در آستانه یک عنوان تبدیل شد. این اتفاق زمانی می افتد که در سه مبارزه اول 66 روز خود پیروز شوید ، که یک رکورد مدرن UFC را به دست آورد. او یک شبه و در هر سه پیروزی ، از جمله KO 17 ثانیه ای خود توسط Gerald Meerschart در 19 سپتامبر ، پاداش عملکرد کسب کرد. هیپ هاپ چیمایف پر از جنب و جوش است و منجر به یک درگیری جذاب در 19 دسامبر برابر لئون ادواردز در آخرین رویداد مهم سال می شود.

قدرت ستاره: دشوار است تصور کنید که پس از تنها سه نبرد بدون عنوان ، قدرت ستاره بیشتری داشته باشیم. اما چیمایف فقط برنده نمی شود ، بلکه بی رحمانه عمل می کند. او به عنوان مبارز UFC در حملات کلی 196-2 برتری دارد. اگر او موفق شد یک استعداد نخبه مانند ادواردز را شکست دهد ، به دنبال Chimaev باشید تا سال آینده برای کسب عنوان مبارزه کند و به دنبال اینستاگرام خود باشید که در حال حاضر بیش از 1.1 میلیون نفر است ، سر به فلک می کشد.

بازی

0:43

جو روگان پس از فینال در دور اول الکس پرز در UFC 255 در عملکرد Deiveson Figueiredo بالا است.

ضبط: 20-1 ، 9-1 در UFC؛ با توقف 17 پیروزی

ضربه: فیگوئیدرو که در سال 2020 3-0 است ، به خوبی می تواند مبارز مرد سال در UFC باشد. او الکس پرز را برای اولین دفاع عنوان قهرمانی خود در روز شنبه ارسال کرد و قصد دارد در 12 دسامبر دومین دفاع خود را مقابل براندون مورنو انجام دهد. طبق آمار و اطلاعات ESPN ، چرخش 21 روزه سریعترین قهرمانی یا مدعی در مبارزه برای عنوان UFC خواهد بود.

قدرت ستاره: او در یک ستاره مبتدی هر آنچه را که بخواهید دارد. او سابقه بسیار خوبی دارد ، و توسط حرفه های مختلف از آرایشگر تا آشپز سوشی قطع می شود. او شخصیتی رنگارنگ و قلدر است. این ستاره در حال صعود سریع است.

آنها همچنین رای بسیاری می گیرند: خورخه ماسویدال ، فرانسیس نگانو ، جاستین گئتجه ، کلبی کاوینگتون ، داستین پوآیر و تونی فرگوسن.

شرکت کنندگان: کل دنسببی ، اندرو دیویس ، اندرو فلدمن ، آندرس فراری ، تیم فیوروانتی ، آریل هلوان ، اریک جکمن ، رومن مدروفسکی ، فیل مورفی ، برت اوکاموتو ، مارک ریموندی و جف واگنهایم.
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagrajoybetMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü