رایان دی می گوید سطل های ایالات متحده در اوهایو باید در برابر اسپارتهای میشیگان “کوتاه” باشند

[ad_1]

کلمبوس ، اوهایو – رایان دی ، مربی روز پنجشنبه ، اظهار داشت: ایالت چهارم اوهایو به دلیل شیوع COVID-19 “کمی کوتاه خواهد بود” ، اما قبل از مسابقه برنامه ریزی شده در میشیگان به تمرینات خود ادامه می دهد.

در حال حاضر ، خوب ، این هفته برای ایالت اوهایو ، که هفته گذشته داوطلبانه بازی خود را در ایلینوی لغو کرد ، به دلیل جهش در تست های مثبت در میان 170 بازیکن و کارکنان خود در کلمبوس.

هیچ جزئیاتی در مورد اینکه کدام بازیکنان می توانند برای بازی شنبه در East Lansing غایب باشند وجود ندارد – این برنامه لیستی از بازیکنان غیر قابل دسترس را در روز جمعه منتشر می کند – اما Dan مطمئنا پس از یک آزمایش مثبت هفته گذشته در خانه خواهد ماند.

دی در برنامه رادیویی هفتگی خود ، تنها مصاحبه هفته برای او گفت: “این هفته سخت و سختی بود.” “مطمئناً هفته ناامیدکننده ای بود. اما من راحت استراحت می کنم.”

روز شنبه در خانه بازیابی می شود و بازی را مانند بقیه از تلویزیون تماشا می کنید.

وی گفت: “احتمالاً سخت ترین سه ساعت زندگی من خواهد بود.”

قبل از سوار شدن به هواپیمای بازی ایالت اوهایو (4-0) باید بازیکنان و کارکنان در حدود ساعت 8 جمعه آزمایش شوند تا حداقل شش مورد لازم برای ورود به عنوان بزرگ ده وارد شود .

این بدان معناست که باکی هفته آینده نیز باید فینال فصل عادی را مقابل میشیگان بازی کند که به دلیل آزمایشات مثبت مجبور شد فعالیت های فوتبال را متوقف کرده و بازی این هفته مقابل مریلند را به پایان برساند.

در حالی که ده بزرگ حداقل به شش مسابقه واجد شرایط بودن برای یک عنوان نیاز دارد ، اما برای پلی آف فوتبال دانشگاه چنین آستانه ای وجود ندارد. اوهایو در این هفته در رتبه 4 شماره قرار دارد.

دی گفت سخت ترین قسمت برای همه افراد در برنامه توقف و شروع است.

وی گفت: “من فقط فکر می کنم یک فداکاری عاطفی لازم است.” صرف گفتن “اشکالی ندارد ، ما فقط از پس آن بر می آییم” منصفانه نیست. ما مجبور بودیم دائماً بر ناامیدی ها غلبه کنیم ، این توقف ها ، این شروع ها.

“برای پیروزی در یک بازی فوتبال در هر سطح ، اما مطمئناً در فوتبال کالج و اوهایو ، شما باید از نظر احساسی آماده شوید تا هر بازی را انجام دهید. و وقتی این بازی ها از بین می روند ، ایجاد دوباره آن حرکت دشوار است.”

برای روز شنبه ، لری جانسون ، مربی خط دفاعی که از سال 2014 در ستاد مرکزی حضور دارد ، حضور خواهد داشت.این دستیار 68 ساله تقریباً بیشتر اوقات این روزها در مورد چالش های تمرین و سرگرمی بازیکنان صحبت می کند.

جانسون گفت: “این افزایش دشوار است.” “شما می توانید اطلاعات بدهید اما اشتیاق به اطلاعات را احساس نمی کنید. شما می خواهید چشم های پسران و واکنش آنها را ببینید. انجام این کار هنگامی که نوار ویدیویی نشان می دهید و با پسران صحبت می کنید (در بزرگنمایی) دشوار است. گاهی اوقات فکر می کنم شما من صحبت می کنم. “

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme