راسل وستبروک ، راسل وستبروک ، می گوید: “هیوستون راکتس” می خواهد از جیمز هاردن احساس ناخوشایندی کند “


منابع گفتند که هیوستون راکتس تحت فشار قرار ندارند با جیمز هاردن یا راسل وستبروک معامله کنند ، علی رغم تمایل شدید سوپراستارها برای شروع جدید با امتیازات مختلف ، “آماده احساس ناخوشایند هستند”. ESPN

دفتر جلوی راکت ها ، به رهبری رافائل استون ، مدیر کل اخیراً ترفیع یافته ، همچنان مصمم است که هیچ یک از بازیکنان معامله نمی شوند مگر اینکه تیم قیمت درخواستی را برآورده کند.

راکت ها مشکلی برای ورود به اردوی آماده سازی و شروع فصل با هاردن و وستبروک در این لیست ندارند ، حتی اگر فوق ستاره ها از شرایط راضی نباشند.

یک منبع تأیید کرد که راکتز و واشنگتن ویزاردز در مورد یک قرارداد وستبروک برای جان وال بحث کرده اند ، همانطور که اولین بار توسط The Athletic گزارش شد ، اما هوستون علاوه بر وال ، مدافع سابق All-Star که از پارگی تاندون آشیل خارج می شود ، دارایی می خواهد.

با توجه به اینکه هر دو فوق ستاره حداقل برای دو فصل دیگر قرارداد دارند ، راکت ها معتقدند که زمان با آنها همراه است. هاردن و وستبروک در هر سه سال 133 میلیون دلار – با احتساب گزینه های بازیکن فصل گذشته – در قرارداد خود باقی مانده اند.

به گفته منابع ، راکت ها خواستار بازگشت ویژه شیب دار هاردن ، یک نامزد قدیمی MVP هستند که در سه فصل گذشته NBA را در نتایج هدایت کرده است: یک ستاره جوان ثابت شده به عنوان یک عنصر اصلی ، همراه با یک بسته انتخاب عظیم. منابع گفتند ، هوستون خود را موظف نمی داند هاردن را به بروکلین نت ، مقصد مورد نظر خود تحویل دهد.

راکت ها همچنین می فهمند که وستبروک ، که هوستون تابستان گذشته به اصرار هاردن ، کریس پاول ، دو دانشجوی تازه وارد و دو مبادله را برای او منصرف کرد ، به همان نوع بازگشت تجارت مانند هاردن فرمان نخواهد داد. با این حال ، هیوستون نمی خواهد بدون دریافت دارایی مانند استعدادهای جوان یا دور اول ، از وستبروک جدا شود.

هیوستون در فروش کم به وستبروک ، یک تیم انتخابی سوم برای همه NBA در فصل گذشته که هنگام بهبودی NBA در حباب با مشکل روبرو شد ، مردد بود زیرا پس از بهبودی از ویروس کرونا و صحیح کشیدن عضلات چهار سر ران راست ، از بهبودی برخوردار شد. که باعث شد چند بازی را از دست بدهد و در مرحله پلی آف مصدوم بازی کند.

راکت ها معتقدند که وستبروک 32 ساله – که در حالی که دو ماه و نیم قبل از متوقف شدن بیماری همه گیر فصل ، 31.5 امتیاز ، 7.9 ریباند و 6.8 پاس گل به ثمر رسانده بود ، در حالی که 52.6 درصد از زمین شوت می زد. منابع گفتند که ممکن است با شروع قوی فصل ارزش خود را بدست آورد. آنها نگران نیستند که بدبختی بتواند تلاش های وستبروک را که به عنوان یکی از بی رحمانه ترین رقبای لیگ شهرت دارد ، تحت تأثیر قرار دهد.

در همین حال ، راکت ها شروع به ذخیره سازی دارایی هایی کرده اند که می تواند پس از جدایی این دو فوق ستاره به حق رای دادن کمک کند.

آنها دوشنبه شب توافق کردند که مهاجم رابرت کاوینگتون را برای شماره 16 در پیش نویس روز چهارشنبه ، انتخاب دور آینده و مهاجم Trevor Ariza ، یک کهنه سرباز که می تواند در صورت رقابت هیوستون در این فصل یا احتمال حضور در آن ، کمک کند ، رابرت کاوینگتون را عوض کند تراشه تجارت ارزشمند به عنوان یک قرارداد منقضی شده.

منابع گفتند که راکت ها همچنین امیدوارند که یک گزینه – یا اواخر دور اول یا اوایل دور دوم – در پیش نویس روز چهارشنبه خریداری کنند.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>