دینامو کیف و بارسلونا – گزارش مسابقات فوتبال – 24 نوامبر 2020


سرژینو دست اولین پیروزی ملی پوش آمریکایی بود که سه شنبه شب در پیروزی 4-0 مقابل دینامو کیف در لیگ قهرمانان اروپا به بارسلونا گل زد.

رونالد کومان ، مدیر بارسلونا تیمی بدون لیونل مسی و فرانکی دو یونگ هافبک را هدایت کرده است ، زیرا هر دو بازیکن در اسپانیا به دلیل تجمع گسترده در هفته های گذشته در این باشگاه و کشور برای استراحت باقی مانده اند.

– پخش ESPN FC به ESPN + روزانه (فقط ایالات متحده)
– لیگ قهرمانان: چه کسی می تواند به مرحله یک هشتم نهایی راه یابد؟

به نظر می رسد کاتالان ها در ثانیه آخر مسی را از دست داده اند ، زیرا آنها در نیمه اول مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند ، اما هرگز فرصت قانونی برای زدن گل مقابل حریف اوکراینی خود ایجاد نکردند.

با این حال ، وقتی اولین بازیکن آمریکایی برای بارسلونا بازی کرد ، پس از تبادل خوب با کارلس آلنا و مارتین بریثوائیت ، دز ، اولین آمریکایی که در بارسلونا بازی می کرد ، میهمانان خود را در پیش گرفتند تا 1-0 تیم کشورش را رهبری کند.

این گل باعث می شود تا Dest دهمین ملی پوش آمریکایی باشد که در لیگ قهرمانان اروپا یک گل به ثمر می رساند.

دقایقی بعد که بریت هویت با ضربه سر اسکار مینگسا با ضربه سر از روی کرنر توپ را به گل تبدیل کرد تا برتری کاتالان ها رقم بخورد.

مصدومیت جدی زانوی جرارد پیکه در باخت آخر هفته مقابل اتلتیکو باعث شد که بارسا تنها یک مدافع میانی مناسب داشته باشد و کومان مجبور شد به مینگسا 21 ساله روی آورد که فصل را در تیم ذخیره باشگاه شروع کرد.

حتما بخوانید:
سحام استقلال برای دومین روز قرمز شد

سومین بار دیگر با کمک مهربانانه بریتوایت حاصل شد ، او در شب دوم خود حدود 70 دقیقه از روی نقطه پنالتی شوت زد تا چهارمین پیروزی خود در چهار لیگ قهرمانان را به دست آورد.

و در پایان بازی وقتی که کنراد دی لا فوئنته در زمین به Dest پیوست تاریخ بیشتری برای ایالات متحده وجود داشت تا برای اولین بار یادآوری کند که دو آمریکایی به طور همزمان برای بارسا در زمین حضور داشتند.

آنتوان گریزمان معاون ، در توقف زمان برای رسیدن به مبلغ نهایی برای بارسلونا درخشش بیشتری به نتیجه داد.

نتیجه به این معنی است که تیم کومن برای هفدهمین فصل متوالی در مرحله یک هشتم نهایی قرار دارد و در پیروزی گروه G مقابل یوونتوس رده دوم شوت خوبی دارد.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید